Meklējat nelielu eksperimentālu hostingu, kur mācīties programmēt? Beta bezmaksas hostings ir Jūsu rīcībā vai arī izvēlieties lēto hostingu ar darbspējas garantiju un pilnvērtīgām iespējām.

Izvēlieties savu hostinga plānu

Single Web hostings

4,75€
Ietaupi 80%
0
95
/mēn.
 • 1 mājaslapa
 • 1 e-pasta konts
 • 100 GB datu plūsma
 • 1X procesora spēks un atmiņa

Premium Web hostings

8,55€
Ietaupi 80%
1
75
/mēn.
 • Neierobežots skaits mājaslapu
 • Neierobežotas e-pasta kastītes
 • Neierobežota datu plūsma
 • 2Xapstrādes ātrums un atmiņa
 • Iknedēlās kopēšana

Biznesa Web hostings

14,35€
Ietaupi 76%
3
45
/mēn.
 • Visi ieguvumi no Premium
 • Ikdienas rezerves kopijas
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • 4X procesora spēks un atmiņa

Vai zināji? Personīgie bezmaksas domēni ir iekļauti Premium un Biznesa hostinga plānos!

Tiešs 24/7 atbalsts

99,9% darbspēja

30 dienu izmēģinājums!

Izmēģini, 100% bez riska garantijas programma

30 dienu izmēģinājums bez riska! Esiet pilnībā aizsrgāti ar 100% bez riska garantijas programmu. Ja nebūsiet apmierināti ar Hostinger lētajiem pakalpojumiem vai vienkārši vēlēsieties atcelt, tikai dariet mums zināmu un mēs nekavējoties Jums nosūtīsim naudas atmaksu bez jautājumiem.

#1 Lēts hostings ar PHP, MySQL un FTP

Ar zemāko cenu par augstāko kvalitāti - Premium hostings par nelielu cenu patiešām ir iespējams! Pateicoties mūsu mākoņu tīmekļa tehnoloģijai šodien lēts hostings ar MySQL, FTP un PHP sniedz vairāk iespēju kā spējat iedomāties. Ļaujiet palīdzēt Jums veidot un publicēt mājaslapas nepārmaksājot par gandrīz neierobežotu, lētu mājaslapu hostingu un ekskluzīviem, lētiem domēnu reģistrācijas piedāvājumiem. Pamēģini mūsu bezmaksas hostinga plaformu, ja esi iesācējs WEB tehnoloģijās.

Bezmaksas domēns un bezmaksas SSL

Ietaupiet maksājot mazāk! Visi Premium un Biznesa lētie mājaslapu hostinga plāni ietver izvēlēto domēna vārdu pilnīgi bez maksas! Arīdzan labākai aizsardzībai un uzlabotam SEO mēs piedāvājam bezmaksas SSL sertifikātus ar katru Biznesa plāna pasūtījumu bez papildus samaksas. Uzturiet savu mājaslapu vai interneta veikalu drošu un SEO optimizētu ar savu SSL un personīgo domēnu, kuru saņemsiet par brīvu. Atslābsti un izmanto iespēju tūlīt. Izveido savu interneta lapu vienā mirklī.

Labākā hostinga vērtība par zemāko cenu garantēta! Viss iekļauts.

 • Gandrīz neierobežots disks un datu plūsma
 • Bezmaksas domēns un SSL iekļauts
 • Veltīts 24/7/365 atbalsts
 • Lielākais mājaslapu ātrums eco tirgū
 • Ātrs mājaslapu hostings ar SSD
 • Viegli lietojams konstruktors un sagataves
 • Neierobežotas e-pasta adreses
 • Pilns PHP un MySQL atbalsts
 • 4X optimizēts WordPress ātrums
 • 100% pilna kontrole ar FTP un Cpanel
 • Viena klikšķa instalācijas
 • Platīna BitNinja DDoS aizsardzība

Meklē lētu WordPress hostingu? Vai varbūt, Joomla, Drupal, Opencart, Prestashop, vai Forumu hostingu?

Viena klikšķa uzstādītājs ir tieši tas, kas veiks visu mājaslapas instalāciju ar vienu klikšķi. Tas ir vienkāršākais un lētākais veids kā palaist iecienītākos CMS skriptus, piemēram, Wordpress, Joomla, Drupal, Prestashop, OpenCart, forumus un 300 citus mājaslapu skriptus!

Hostinger visiem klientiem piedāvā nepieciešamos rīkus pilnīgi funkcionālas mājaslapas startēšanai cik ātri vien iespējams. Mēs piedāvājam neticami ērtu mājaslapu kontruktoru un lietotņu uzstādītāju. Palaidiet savu mājaslapu tiešsaistē jau drīz! WordPress, Joomla, Drupal, Prestashop, Magento, OpenCart - visas šīs lietotnes var tikt uzstādītas tikai ar vienu klikšķi.

Sāc bez riska jau šodien!

Pamēģini 30 dienas

Atcel jebkurā brīdi.
Bez jautājumiem.

Sagaidi vairāk, maksā mazāk - šeit viss ir labāks.

Viss kas vajadzīgs no nulles līdz veiksmīgam biznesam vai populārai mājaslapai. Beidz zaudēt potenciālos apmeklētājus vai klientus ik dienas. Veido skaistu mājaslapu jau tagad, sāc piesaistīt vairāk apmeklētājus, nepārsniedzot budžetu. Hostinger lētie mājaslapu hostinga pakalpojumi atvieglos tavu dzīvi un bagātinās to.

Lēts WEB hostings

Saņemiet visvairāk hostinga resursu par zemāko cenu! Lētākais hostings industrijā ar Premium mākoņskaitļošanas iespējām un 9,99% serveru darbspējas garantiju. Jau gandrīz 10 gadus mēs piedāvājam lētu Premium klases mājaslapu hostingu, kas ir daudz labāks nekā biežāk reklamētie, pārcenotie pakalpojumi.

Bezmaksas domēns

Hostinger ir viens no lētākajiem domēnu reģistriem, pilnībā sertificēts ICANN dalībnieks. Šodien ar Hostinger Jūs varat ietaupīt vēl vairāk! Saņemiet izvēlēto domēna vārdu un neierobežotu hostingu vienā komplektā un tikai par hostinga cenu. Bezmaksas domēni ir iekļauti katrā Premium un Biznesa lētajā hostinga plānā.

Neierobežots hostings

Gandrīz neierobežota SSD diska vieta un mājaslapas datu plūsma samazinās izmaksas uz pusi! Nezaudējeit potenciālos klientus vai apmeklētājus, izvēlieties neierobežoto hostingu, kas piemērojas Jūsu trafikam! Neierobežots mājaslapu hostings ar SSD disku piešķirs papildus ātrumu mājaslapai vai interneta veikalam, kas ir svarīgi SEO.

Profesionāls tiešais atbalsts

Aizraušanās palīdzēt klientam ir mūsu vērtība. Jebkurā laikā, dienā un momentā varat justies droši par sava hostinga tehnisko pusi. Mūsu pašu atbalsta dienests ir gatavs Jums palīdzēt 24/7/365. Katru reizi Jūs sazināsieties ar personu no mūsu komandas, kas atrisinās gandrīz visas Jūsu problēmas. Mēs patiešām palīdzēsim vairāk nekā citas hostinga kompānijas!

Lēts mājaslapu konstruktors

Skaista un viegli pielāgojama. Netērējeit naudu mājaslapas izstrādei, bet izvēlieties vienu no simtiem profesionālo dizaina sagtavju, lai iegūtu funkcionālu un mūsdienīgu mājaslapu, lieki netērējot naudu un laiku! Startējeit mājaslapu kā profesionālis, izmantojot mūsu vienkāršo un lēto mājaslapu konstruktoru bez tehniskām vai porgrammēšanas zināšanām.

Lēts WordPress hostings

Padariet savu WordPress ātru lēti! Ātrums un laba performance ir nodrošināma, pateicoties mūsu mākoņu infrastruktūrai, HGINX un jaunākajām PHP7 atbalstītajām tehnoloģijām. Premium WordPress darbība var būt lēta! Balanss starp mūsu izveidoto kešatmiņas sistēmu, WordPress hostinga optimizācijām un jaunās paaudzes SSD ir mūsu galvenie faktori.

Nodrošiniet mājaslapas vajadzību pēc ātruma, uzturot savu budžetu robežās!

Maksājiet par īstām WEB tehnoloģijām, nevis mārketingu!

Nemaksājiet vairāk par mārketingu. Maksājiet tikai par produktu. Ietaupiet gudri, izvēloties lētu hostingu un nezaudējot Premium kvalitāti! Augsta cena nenozīmē augstu kvalitāti.

29659751

Klienti jau ietaupa

20000+

Jauni klienti katru dienu

24894152

Publicētas mājaslapas

Sāciet ietaupīt tūlīt!

Viss iekļauts - hostings un domēns no

0
95
/mēn.

Iepriecini kādu šodien!