Prātojat kā saņemt bezmaksas domēnu kopā ar lētu hostingu?

Pārstājiet meklēt, pie Hostinger ir viss. Izvēlieties lētu Biznesa vai Premium hostinga plānu un saņemiet bezmaksas domēna vārdu. Izmantojiet mūsu domēnu pārbaudi, lai atrastu perfektu vārdu savai mājaslapai un reģistrējiet to nekavējoties ar mūsu bezmaksas domēnu reģistratoru.

Bezmaksas hostings

Saņemiet bezmaksas domēna vārdu ar Hostinger lēto Biznesa vai Premium hostingu. Hostinger padarīs Jūsu dzīvi vieglāku, piedāvājot labāko WEB hostingu, kur iekļauts bezmaksas domēns. Viss, kas Jums jebkad būs nepieciešams, lai izveidotu veiksmīgu mājaslapu ir šeit: lielākais ātrums, plašas iespējas un bezmaksas domēns!

Lēts WEB hostings

Izbaudiet neierobežotu hostingu par brīvu ar BEZMAKSAS domēnu. Pārstājiet tērēt naudu par dārgu mājaslapas izstrādi, dariet to paši ar mūsu lēto hostinga plānu, kas veidots uz mākoņserveru struktūras un ar neierobežotu diska vietu. Nemeklējiet tālāk, ka vēlaties lētu hostinga plānu, kur viss ir iekļauts kopā ar bezmaksas domēna vārdu.

Veltītais tiešais atbalsts

Esot lepns ICANN dalībnieks, Hostinger velta lielāko centību nodrošināt labāko klientu atbalstu domēnu īpašniekiem! Mūsu vietējā un profesionāli apmācītā atbalsta komanda ir ātra un efektīva. Saņemiet bezmaksas domēnu ar lētu hostingu un attīstiet savu zīmolu bez bažām. Mēs esam šeit, lai palīdzētu attīstīt Jūsu biznesu.

Pielāgots e-pasta vārds

Paceliet sava zīmola izskatu, izmantojot savu izvēlēto domēnu e-pasta adresē. Sūtiet e-pasta ziņas saviem klientiem no pielāgota uzņēmuma e-pasta, kuru saņemsiet ar bezmaksas domēnu. Tas palīdzēs vairot Jūsu zīmola uzticamību. Esiet atšķirīgi, izveidojiet savu e-pasta adresi ar pašu domēna vārdu, lai tas izceltos un būtu perfekts!