Labākais bezmaksas hostings

Vai izvēlies mūsu Premium plānu un iegūsti personīgo domēnu, mūža SSL un DDoS aizsardzību bez maksas ar gada abonementu.

Plāni no
1,49 /mēn.
Piedāvājums beidzas:
- : - : - : -
Labākais bezmaksas hostings

Izvēlies starp maksas un bezmaksas hostinga pakalpojumiem

Maksājumu noteikumi

Kāpēc Hostinger?

Pie Hostinger mēs saprotam, ka modernu vietņu izveidei ir nepieciešama stabila, droša un optimizēta mitināšanas tīmekļa vide. Mēs arī uzskatām, ka tev nevajadzētu tērēt daudz, lai to iegūtu, tādēļ mēs piedāvājam bezmaksas hostinga pakalpojumus ar 000webhost.

Icon
OptimizētsDrošsĀtriIzstrādātājiem draudzīgs
OptimizētsDrošsĀtriIzstrādātājiem draudzīgs

Bezmaksas hostings, kas optimizēts WordPress

No mūsu ātrajiem serveriem līdz mūsu ekspertu klientu atbalsta komandai mēs pārliecināmies, ka viss ir pielāgots vislabākajai bezmaksas WordPress mitināšanas pieredzei. Mēs arī nepārtraukti pilnveidojam savu platformu gan maksas, gan bezmaksas hostinga pakalpojumiem lai nodrošinātu 99,9% darbības laiku.

Bezmaksas hostings, kas optimizēts WordPress

Kāpēc 000webhost?

Bezmaksas hostings var būt stabils sākumpunkts tavam tiešsaistes uzņēmumam. 000webhost ir uzticamākais pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā bezmaksas mājaslapu hostinga un domēna nosaukumu pakalpojumus ar vadības paneli. Vari palaist savu vietni, neiztērējot ne eiro, un joprojām baudīt uzticamus pakalpojumus.

Daudz diska vietas un joslas platuma

Katram bezmaksas hostinga kontam ir 300 MB diska vietas un 3 GB joslas platuma. Pateicoties mūsu mākoņu glabāšanas tehnoloģijai, vari viegli izveidot un pārvaldīt savu vietni. Kad esi gatavs spert nākamo soli, bezmaksas hostingu nomaini ar Premium, Biznesa vai Cloud Startup hostinga plānu.

Cloudflare aizsargātie vārdu serveri, PHP, MySQL un FTP

Mēs piedāvājam visaptverošu bezmaksas hostingu ar PHP, MySQL un FTP. Vari arī aizsargāt savu vietni no nevēlamiem apmeklētājiem, izmantojot Cloudflare DNS ugunsmūra aizsardzību. Novietota tavu DNS vārdu serveru priekšā, tā pasargā tavu infrastruktūru un nosūta tikai vajadzīgo datu plūsmu. Cloudflare aktivizēšana ir vienkārša un bezmaksas — vienkārši novirzi uz to sava domēna DNS ierakstus.

Bezmaksas hostings uz SSD

Vietnes ātrums ir tikpat svarīgs kā darbības laiks. Pateicoties 000webhost mākoņa infrastruktūrai, tava bezmaksas vietne tiks ielādēta ātri un bez kavēšanās. Veltītie serveri ar Intel Xeon procesoriem, 24 GB RAM un jaunākās paaudzes SSD diskdziņi ir tas, kas ļauj mūsu tehnoloģijai izcelties.
Kāpēc 000webhost?

Bezmaksas WordPress hostings

Izveido savu emuāru vai uzņēmuma vietni dažu minūšu laikā ar mūsu bezmaksas WordPress hostingu. Nekādu reklāmu un nekādu raižu par tehniskajām konfigurācijām. Vienkārši augšupielādē savus failus caur FTP vai WordPress, izveido MySQL datubāzes vai palaid cron uzdevumus – vai atstāj visu tā, kā tas ir.

Godalgots bezmaksas hostinga pakalpojumu sniedzējs

Desmit gadus pēc kārtas 000webhost ir atzīts kā “Labākā bezmaksas vietņu hostinga platforma” iesācējiem. Vadības paneļa vienkāršība, ērtā piekļuve mājaslapu konstruktoram, lielais hostinga rīku klāsts un aktīvā lietotāju kopiena padara 000webhost par ideālu bezmaksas hostinga pakalpojumu sniedzēju.
Kāpēc 000webhost?

Sāc savu tiešsaistes ceļojumu veiksmīgi ar 000webhost

Izmanto hostingu bez maksas

000webhost, ko uztur Hostinger, garantē uzticamus serverus, nekādu reklāmu tavā mājaslapā un 99,9% darbspēju. Mācies programmēt un eksperimentē ar PHP, MySQL, FTP un cPanel. Izveido bezmaksas mājaslapu, savu pirmo WordPress emuāru vai skaistu interneta veikalu tikai dažu minūšu laikā.

Ideāls bezmaksas hostings ar vadības paneli

Viss, kas nepieciešams, lai sāktu, izveidotu un attīstītu savu pirmo vietni. Mūsu bezmaksas hostings ir ideāla vide eksperimentēšanai un digitālās pasaules iepazīšanai. Tā ir vieta, kur jaunie tīmekļa administratori kļūst par profesionāļiem.
Sāc savu tiešsaistes ceļojumu veiksmīgi ar 000webhost

Uzlabots mājaslapu konstruktors

Uzlabots mājaslapu konstruktors
30 dienu atmaksas garantija

Ja Hostinger tevi 100% neapmierinās, tu varēsi pieprasīt naudas atmaksu 30 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas. Process ir vienkāršs un bez riska. Lai uzzinātu vairāk, apskati mūsu Naudas atmaksas politiku (var tikt piemēroti izņēmumi).

Bezmaksas hostinga BUJ

Atrodi atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par labāko bezmaksas hostinga pakalpojumu.

Kā bezmaksas hostings atšķiras no maksas hostinga?

Icon

Vai bezmaksas hostings ir labs?

Icon

Kā es varu iegūt bezmaksas hostingu?

Icon

Kā iegūt bezmaksas domēna nosaukumu, izmantojot manu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu?

Icon

Kāda veida hostings man ir nepieciešams?

Icon

Vai 000webhost piedāvā arī WordPress mitināšanas risinājumu?

Icon

Vai es varu migrēt no 000webhost uz Hostinger?

Icon

Kādi ir bezmaksas vietņu hostinga plusi un mīnusi?

Icon