Bezmaksas SSL sertifikāts

Veidojiet mājaslapu drošu, vairojiet klientu uzticību ar bezmaksas SSL sertifikātu, kuru var saņemt kopā ar Biznesa plānu

Vēlaties palielināt pārdošanas apjomus? Ar bezmaksas SSL tas būs viegli!

Iegūstiet SSL sertifikātu, lai aizsargātu klientu datus. Saikne starp serveri un Jūsu klientu personīgajiem datiem kā kredītkartes informācija, paroles un cita pieslēgšanās informācija ir droši šifrēta, izmantojot mūsu bezmaksas SSL, ar kuru aprīkots katrs lētais Biznesa plāns. Tik droša šifrēšana palielinās Jūsu ienākumus, jo klienti uzticēsies Jums vairāk nekā Jūsu konkurentiem.

SSL sertifikāta izmantošana neļaus hakeriem iegūt sensitīvo informāciju, kas saglabāta Jūsu mājaslapā, jo pasargās SSL protokols. Pie Hostinger Jūs saņemies bezmaksas SSL sertifikātu ar katru Biznesa hostinga plānu. Nevilcinieties, bet pārliecinieties, ka Jūsu mājaslapas savienojums ir aizsargāts ar SSL, lai Jūsu klienti varētu ievadīt informāciju un veikt pirkumus droši.

Kas ir SSL sertifikāts?

Free SSL fron hostinger will protect your clients personal data

SSL ir šifrēts ceļš, caur kuru visa sensitīvā informācija var ceļot droši. Bezmaksas SSL, kuru varat saņemt ar lēto Biznesa hostinga plānu nodrošinās to, ka Jūsu mājaslapa būs droša Jūsu klientiem.

6 iemesli, kāpēc saņemt BEZAMKSAS SSL sertifikātu kopā ar lēto hostingu

1

Google dod priekšroku drošām mājaslapām. Palieliniet savas mājaslapas SEO indeksāciju ar bezmaksas SSL.

2

Ģenerējiet drošus karšu maksājumus. Palieliniet pārdošanas apjomus ar dažādām maksājumu metodēm saviem klientiem.

3

Ļaujiet klientiem Jums uzticēties. Iegūstiet bezmaksas SSL un pievienojiet zaļo slēdža simbolu adresei, lai parādītu, ka Jūsu klientu sensitīvie dati pie Jums ir drošībā!

4

Viegla uzstādīšana un 24/7 klientu atbalsts. Nekad nav bijis tik viegli ar lētu mājaslpau hostingu, publicējiet droši.

5

Visspēcīgākā šifrēšana. Neviens urķis nevarēs piekļūt nevienai Jūsu vērtīgajai informācijai, pateicoties bezmaksas SSL.

6

Aizsargājiet savu WordPress hostingu. Ar mūsu biznesa plānu SSL ir bez maskas, tas aizsargās arī Jūsu WordPress mājaslapu vai blogu.

Kā strādā Hostinger bezmaksas SSL?

Visas mājaslapas, kas strādā ar biznesa WEB hostingu un bezmaksas SSL sertifikātu, veido drošu ceļu datu pārsūtīšanai. Nemaksājiet vairāk par mājaslapas drošību, izmantojiet bezmaksas SSL sertifikātu un palīdziet klientiem Jums uzticēties. Tas ir vienkāršs veids kā palielināt peļņu.

Neaizsargāta mājaslapa bez SSL

Free SSL fron hostinger will protect your clients personal data

Tiklīdz jebkura sensitīvā informācija tiek ievadīta Jūsu mājaslapā, SSL to nekavējoties šifrē. SSL šifrs ceļo no mājaslapas uz serveri, kur tas ir uzstādīts un tiek atšifrēts tikai tad, kad ir droši un redzami tikai īpašniekam. Bezmaksas SSL aizsargā Jūsu klientu datus no ziņu zādzības un no slepenas pārtveršanas.

Nodrošiniet BEZMAKSAS SSL savienojumu

Free SSL fron hostinger will protect your clients personal data

Bezmaksas SSL sertifikāts, kuru piedāvā Hostiger, gādās par drošību. Hostinger WordPress SSL pasargās Jūsu blogu vai e-veikalu. Šifrēšana, kas aizsargā Jūsu klientu datus no zādzībām un svešām acīm, ir spēcīgākā šī brīža tirgū un SSL protokolā.

Hostinger SSL aizsardzība - drošība garantēta vienmēr

Mūsu lētais hostinga plāns tagad piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu, lai radītu drošu savienojumu starp Jums un Jūsu klientu.

Iekarojiet Google SEO indeksu

Google ir svarīgas drošas saites starp Jūsu klientu un mājaslapas serveri. Tā ir paziņojusi, ka mājaslapām ar SSL būs augstāka SEO indeksācija Google un citos meklēšanas dziņos. Mājaslapas ar https:// bez šaubām indeksējas labāk, nekā citas. Pārliecinieties, ka Jūsu mājaslapa ir viena no tām, iegādājoties SSL sertifikātu un vairs neuztraucieties par savas mājaslapas SEO indeksu jebkurā meklēšanas dzinī!

Iegūstiet apmeklētāju uzticību

Tas nav noslēpums, ka zaļais slēdzis Jūsu mājaslapas adresē un https:// priedēklis norāda drošu mājaslapu. Mēs to zinām, Jūs to zināt un to zina arī Jūsu klienti. Balstoties uz neseniem pētījumiem, cilvēki veic vairāk pirkumus tādās mājaslapās, kuras ir aprīkotas ar SSL 10 reizes biežāk nekā tajās, kas ir bez SSL. Iegūstiet klientu uzticību, uzstādot SSL un nezaudējiet vairāk klientus. Padariet mājaslapu respektablu!

Sakaujiet konkurenci

Jūsu konkurentu mājaslapas jau izmanto SSL sertifikātu un Jums tas vēl nav? SSL ir nepieciešams mūsdienu tirgū. Saņemiet to par brīvu ar mūsu lēto biznesa hostinga plānu un kļūstiet par līderi tirgū. Atņemiet klientus konkurentiem, pievienojot SSL aizsardzību tūlīt. SSL aizsargāta mājaslapa ir galvenais iemesls kāpēc klienti izvēlas Jūsu mājaslapu, nevis konkurentu.

Palieliniet ienākumus lēti

Ar mūsu lēto biznesa hostinga plānu SSL nemaksā neko, bet sniedz lielu ieguvumu biznesam. Palieliniet ienākumus ar bezmaksas SSL ātri! Tas ir lētākais veids kā palielināt pārdošanas apjomus un izveidot drošu datu apmaiņu ar klientu. Nav nepieciešami ieguldījumi, lai uzlabotu pārdošanu kad Jums ir Biznesa hostinga plāns.

Jūsu zīmola uzticamība ir vissvarīgākais!

Ar laiku Jūsu zīmols kļūs uzticamāks, ja izmantosiet SSL aizsardzību. Jums būs vairāk priekšrocību, nekā konkurentiem, jo Jums uzticēsies. Pakalpojums kas ir svarīgs īpašniekiem ir tāds, kam cilvēki uzticas un vēlas pirkt. Uzlabojiet mājaslapas reputāciju nekavējoties, saņemot bezmaksas SSL aizsardzību ar katru biznesa plānu.

Vairs nekādas datu zādzības, ziņu viltošanas vai nopludināšanas!

Ar SSL sertifikātu Jūs varēsiet pievērst visu uzmanību savam produktam. Pārstājiet tērēt laiku apsūdzībām dēļ nevajadzīgas datu zādzības un kiber incidentiem ar Jūsu klientiem. Ir svarīgi uzlikt stop zīmi urķiem, kuri nelegāli piesavinās Jūsu klientu datus un personīgo informāciju. Nodrošiniet savu lapu ar SSL šifrēšanu savam produktam.

Kā strādā SSL?

Tiek izveidots drošs savienojums, kas ļauj sensitīvajiem datiem ceļot droši ar Hostinger SSL šifrējumu, Bezmaksas SSL ļauj Jums strādāt droši, nepārsniedzot budžetu. Kā strādā SSL? Šeit tas aprakstīts.

How secure SSL connection works
Apmeklētāja dators
Sveiki, man nepieciešms drošs SSL savienojums.
Protams, šeit ir sertifikāts!
How secure SSL connection worksServeris
How secure SSL connection worksApmeklētāja dators
Lieliski! Šeit ir šifra atslēga Jūsu sesijai.
Labi, es atšifrēšu atslēgu un izveidošu drošu savienojumu.
How secure SSL connection worksServeris

Virziet savu biznesu uz priekšu ar bezmaksas SSL sertifikātu

Get free SSL from Hostinger

Palieliniet apmeklētāju plūsmu ar bezmaksas SSL palīdzību. Aizsargājiet savu klientu datus pat ar lētu mājaslapu hostingu.

Sāciet ietaupīt tūlīt!

Viss iekļauts - hostings un domēns no

0
80
/mēn.