Bezmaksas SSL sertifikāts - aizsargā savu vietni jau šodien

Aizsargā savu vietni un apmeklētājus, piedāvājot drošus un šifrētus savienojumus. Palielini zīmola uzticamību un uzlabo savu Google indeksāciju, izmantojot mūsu bezmaksas SSL sertifikātu, kas pieejams visiem hostinga plāniem.

Bezmaksas SSL sertifikāts - aizsargā savu vietni jau šodien

Bezmaksas SSL sertifikāti ar visiem mūsu plāniem

Iegādājies kādu no mūsu hostinga plāniem un saņem SSL sertifikātu bez maksas.

Maksājumu noteikumi

Atšķirība starp maksas un bezmaksas SSL sertifikātiem

Pie Hostinger mūsu bezmaksas SSL sertifikāts ir tikpat drošs kā maksas sertifikāts. Mēs izmantojam sertifikātus ar domēna validāciju, kas atbilst maksājumu karšu nozares datu drošības standartam (PCI DSS) - tas ir standarta SSL, kas ir lieliski piemērots visu veidu vietņu aizsardzībai.
Attiecībā uz drošības līmeņiem nav atšķirības starp bezmaksas un maksas SSL sertifikātiem. Abi nodrošina spēcīgu šifrēšanu, lai izveidotu drošu savienojumu starp tavu vietni un tās apmeklētājiem.
Tajos tiek rādīti arī būtiski indikatori, kas parāda, ka vietne ir droša — HTTPS priedēklis un piekaramās slēdzenes ikona lielāko pārlūkprogrammu adreses joslā.
Mēs arī automātiski un bez maksas atjaunojam visus sertifikātus, nodrošinot lietotājiem lielākas ērtības un palīdzot ietaupīt naudu.
Atšķirība starp maksas un bezmaksas SSL sertifikātiem

Kāpēc ir nepieciešams SSL sertifikāts?

Aizsargā savu mājaslapu

Pievienojot vietnei SSL sertifikātu, tu aizsargā no neautorizētiem lietotājiem visu privāto informāciju, kas tiek kopīgota starp tevi un apmeklētājiem. Turklāt mūsu SSL sertifikātos tiek izmantota 256 bitu šifrēšana, kas ir nozares datu aizsardzības standarts.
pages.sslCertificate.whyYouNeedSsl.secureWebsite.title

Ievēro PCI DSS standartus

Tiešsaistes uzņēmumiem, kas pieņem darījumus un strādā ar apmeklētāju datiem, ir jāatbilst PCI drošības standartiem, kas ietver SSL aizsardzību. Bez šī drošības līdzekļa vietne apdraudētu apmeklētājus un neatbilstu noteikumiem.
pages.sslCertificate.whyYouNeedSsl.complyStandards.title

Veido uzticamību

Iespējojot SSL aizsardzību, tavas vietnes URL sāksies ar HTTPS, un adreses joslā tiks parādīta arī piekaramās slēdzenes ikona. Šie elementi parāda apmeklētājiem, ka tava vietne izmanto SSL un ir droša, tāpēc viņi zina, ka viņu dati un darījumu informācija ir drošībā.
pages.sslCertificate.whyYouNeedSsl.buildTrust.title

Paaugstini savu reitingu Google tīklā

SSL sertifikāts nodrošina papildu drošības līmeni un vietnes adresei pievieno HTTPS priedēkli, ko meklētājprogramma uzskata par būtisku labas lapas lietošanas pieredzes sastāvdaļu. Tāpēc Google, visticamāk, meklēšanas rezultātos augstāk novietos SSL sertificētas vietnes, palielinot to redzamību un organisko apmeklējumu.
pages.sslCertificate.whyYouNeedSsl.increaseRanking.title

Kā darbojas SSL sertifikāti

01

Savienojuma izveide

Pēc veiksmīgas SSL sertifikāta iegūšanas vai iegādes vietnes saņems publisko un privāto atslēgu. Kad lietotāji piekļūs vietnei, viņu pārlūkprogramma pieprasīs tās SSL sertifikātu un publisko atslēgu, lai pārbaudītu, vai tā ir uzticama.

02

Datu šifrēšana

Ja iznākums ir pozitīvs, pārlūkprogramma ģenerēs divas simetriskas atslēgas un nosūtīs vienu no tām tīmekļa serverim, izmantojot publisko atslēgu. Kad serveris saņems atslēgu, tas izmantos savu privāto atslēgu, lai to atšifrētu. Pārlūkprogramma un serveris tagad var izveidot drošu savienojumu informācijas pārsūtīšanai.

03

Vizuālie indikatori

Vietnei ar veiksmīgi uzstādītu SSL adreses joslā būs vairāki indikatori — piekaramās slēdzenes ikona un HTTPS priedēklis vietnes adresē. Atkarībā no sertifikāta veida vietnes īpašnieki var arī parādīt vietnes zīmogu, lai palielinātu uzticamību.

Bieži uzdotie jautājumi par SSL sertifikātiem

Atrodi atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par mūsu SSL sertifikātiem un plāniem.

Kas ir SSL?

Icon

Kāpēc man ir nepieciešams SSL sertifikāts?

Icon

Vai manai vietnei ir SSL sertifikāts?

Icon

Kādi ir dažādie SSL sertifikātu veidi?

Icon

Kuru SSL sertifikātu izvēlēties?

Icon

Kā iegūt bezmaksas SSL sertifikātu?

Icon

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai jauns SSL sertifikāts kļūtu aktīvs?

Icon

Kā atjaunot SSL sertifikātu?

Icon

Vai SSL palīdz SEO?

Icon

Vai pie Hostinger varu uzstādīt pielāgotu SSL sertifikātu?

Icon