Ātrgaitas DirectAdmin VPS hostings

Iegūsti līdz 200% ātrāku veiktspēju ar jaudīgu hostinga vadības paneli. Iekļauta bezmaksas DirectAdmin licence - bez papildu maksas.

DirectAdmin hostingsDirectAdmin hostingsDirectAdmin hostings

Padari savu vietni neticami ātru

Neatkarīgi no tā, kādu tiešsaistes biznesu vadi, ātrs ielādes laiks ir ļoti svarīgs lieliskai lietotāja pieredzei. Mūsu VPS plāni piedāvā OpenLiteSpeed serveri, LiteSpeed kešatmiņu un MariaDB datubāzes, lai ļautu tavai vietnei darboties maksimāli ātri. Vēl labāk - DirectAdmin ir vadības panelis, kas izmantos ļoti maz tava servera resursus.

Padari savu vietni neticami ātru

Migrē savu vietni ērti

Vēlies pārvietot savu mājaslapu no cita DirectAdmin mitinātāja? Mums tam ir risinājums. Mūsu testi liecina, ka pāreja pie Hostinger DirectAdmin VPS hostinga var paātrināt vietni līdz pat 200%. Migrēšanai nepieciešams veikt tikai dažas darbības, un tas neradīs nekādu dīkstāvi.

Migrē savu vietni ērti

Ietaupi ar bezmaksas DirectAdmin licenci

Pie citiem mitinātājiem ir nepieciešams atsevišķi iegādāties DirectAdmin licenci. Pie Hostinger šis vadības panelis jau ir iekļauts bez maksas visos VPS kontos, sniedzot vairāk par to pašu summu.

Ietaupi ar bezmaksas DirectAdmin licenci

99,9% darbspējas garantija

Mēs uzraugām mūsu serverus 24/7, lai nodrošinātu, ka tava vietne ir vienmēr pieejama. Turklāt DirectAdmin iekļauj automātisku avāriju atkopšanu, lai novērstu dīkstāves rašanos.

99,9% darbspējas garantija

DirectAdmin hostinga funkcijas

OpenLiteSpeed un LiteSpeed kešatmiņa

OpenLiteSpeed ir LiteSpeed, kas ir ātrākais serveris nozarē, atvērtā pirmkoda versija. Paātrini savas vietnes satura piegādi, iespējojot LiteSpeed kešatmiņas moduli vai CMS spraudni. Atjaunini uz LiteSpeed ar dažiem klikšķiem, lai uzlabotu veiktspēju vēl vairāk.

Tālākpārdevēja komplekti

Ja tev ir tīmekļa vietņu izstrādes uzņēmums, DirectAdmin ļauj uzstādīt tālākpārdevēja kontus, lai uzturētu klientu mājaslapas. Nav nekādas nepieciešamības konfigurēt konta funkciju no jauna - vienkārši izvēlies iepriekš definētu tālākpārdevēja komplektu, un viss ir gatavs.

Vairāku objektu kešatmiņa

Mūsu DirectAdmin VPS plāni atbalsta objektu kešatmiņas integrācijas ar Redis, Memcached vai LiteSpeed Memcached (LSMCD) palīdzību. Tas paātrinās tavu mājaslapu, apkalpojot datubāzes vaicājumu rezultātus no kešatmiņas, nevis nosūtot vairākus pieprasījumus uz datubāzi.

Automatizēta dublēšana un viegla atjaunošana

Visi mūsu VPS hostinga pakalpojumi ietver iknedēļas vai ikdienas dublēšanu maksimālai datu aizsardzībai. Iepriekšējās versijas atjaunošanai nepieciešams tikai viens klikšķis. Vai vietnes datnes ir saglabātas attālinātajā SFTP/FTP vai pie cita mitinātāja? Mēs varam tās migrēt tavā vietā.

HTTP/3 ar QUIC protokolu

OpenLiteSpeed atbalsta jaunāko HTTP tehnoloģiju, lai uzlabotu veiktspēju. Tas samazinās tīkla latentumu, izveidos ātrākus savienojumus TLS rokasspiedienu laikā un piedāvās visaptverošāku šifrēšanu, lai novērstu kiberuzbrukumus.

Veltītā IP adrese

Mēs piedāvājam veltītās IP adreses visos VPS hostinga pakalpojumos, lai piedāvātu lielāku kontroli un elastību pār servera konfigurāciju. Tas arī nodrošina tiešu piekļuvi tavai vietnei, izmantojot FTP, labāku reputāciju tavam domēna vārdam un lielāku veiktspēju un drošību.

Spēcīgā DirectAdmin VPS hostinga plāni

Plānu iespējas
vCPU
Atmiņa (RAM)
SSD vieta
Vairāku kodolu Geekbench vērtējums
Datu plūsma
Inode limits
1 momentuzņēmums
Iknedēļas rezerves kopijas
Veltītā IP adrese
Pilna saknes pieeja
100 Mb/s tīkls
IPv4 un IPv6 atbalsts
24/7 atbalsts

VPS 1

VPS 1

3,95 €/mēn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 kodols
1 GB
20 GB
608
1 TB
1 310 720

VPS 2

VPS 2

8,95 €/mēn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 kodoli
2 GB
40 GB
991
2 TB
2 621 440

VPS 4

VPS 4

15,95 €/mēn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 kodoli
4 GB
80 GB
1 770
4 TB
5 242 880

VPS 5

VPS 5

23,95 €/mēn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 kodoli
6 GB
120 GB
2 545
6 TB
7 864 320

VPS 6

VPS 6

32,99 €/mēn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 kodoli
8 GB
160 GB
3 203
8 TB
10 485 760

VPS 8

VPS 8

65,99 €/mēn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 kodoli
16 GB
250 GB
3 800
12 TB
16 384 000

*Visi mūsu VPS plāni ir balstīti uz OVZ virtualizācijas tehnoloģijas.

Izvēlies tuvāko datu centru

Tavai vietnei būs nepārspējams ielādes laiks neatkarīgi no tā, kur atrodas apmeklētāji. Mūsu 3. līmeņa datu centru tīkls ir izplatīts visā pasaulē, lai piedāvātu īpaši zemu latentumu un ātru satura piegādi.

Kādas datu centru lokācijas ir pieejamas?

DirectAdmin VPS hostinga BUJ

Atrodi atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par DirectAdmin VPS hostingu.

DirectAdmin ir Linux OS balstīts hostinga vadības panelis, kas pieder JBMC Software. Tā lietotājiem draudzīgā saskarne padara VPS pārvaldību vienkāršāku gan iesācējiem, gan arī pieredzējušiem lietotājiem.

Vissvarīgākais ir tas, kas DirectAdmin patērē daudz mazāk resursu nekā citi lielākie vadības paneļi. Apvienojumā ar mūsu VPS LiteSpeed tehnoloģiju tava vietne darbosies daudz ātrāk.

DirectAdmin ir arī trīs lietotāju piekļuves līmeņi - administratora, tālākpārdevēja un lietotāja. Šī funkcija padara hostinga vadības paneli populāru starp uzņēmumu vadītājiem un aģentūrām, kas pārvalda vairākas vietnes saviem klientiem.

Lai pieslēgtos DirectAdmin, seko šiem soļiem:

 • Pārliecinies, ka esi saņēmis DirectAdmin pieteikšanās datus no sava uzturētāja. Pie Hostinger vari doties uz sava VPS konta informācijas paneli un izvēlēties Operating System cilni. Tur atradīsi savu lietotājvārdu un paroli.
 • Atver jaunu cilni un ievadi http://tava-vps-ip-adrese:2222. Piemēram, http://111.11.1.111:2222.
 • Ievadi norādītos pieteikšanās datus informācijas panelī. Noklikšķini Pierakstīties.
 • Un tas ir viss - tagad tu esi veiksmīgi piekļuvis vadības panelim.

  Papildus maksāšanai par hostingu ir nepieciešams iegādāties licenci, lai izmantotu DirectAdmin. Cenas sākas no 2 $ mēnesī, un ir trīs plāni, no kuriem vari izvēlēties - Personal, Lite un Standard.

  Atšķirībā no vairuma tīmekļa mitinātāju, Hostinger piedāvā DirectAdmin pilnībā par brīvu. Turklāt mūsu DirectAdmin hostinga pakalpojumi ir bez jebkāda riska, jo tiem ir 30 dienu naudas atmaksas garantija.

  Gan cPanel, gan DirectAdmin ir Linux balstīti vadības paneļi ar dažādām progresīvām funkcijām, lai palīdzētu pārvaldīt hostingu. Atšķirības ir šādas:

 • Saskarne. Gan cPanel, gan DirectAdmin ir viegli lietojami, bet cPanel saskarnei ir vairāk iestatījumu un konfigurāciju iespēju. Daudzi eksperti uzskata, ka cPanel ir draudzīgāks iesācējiem, kamēr DirectAdmin ir piemērotāks pieredzējušiem lietotājiem.
 • Resursu izmantošana. DirectAdmin aizņem daudz mazāk diska vietas un atmiņas nekā cPanel, kas ir būtiski jāņem vērā, ja vēlies optimizēt savas vietnes veiktspēju. Taču cPanel piedāvā vairāk iebūvētu funkciju un trešo pušu integrācijas.
 • Piekļuves pārvaldība. Ar DirectAdmin tu vari pārvaldīt administratora, lietotāja un tālākpārdevēja kontus vienā informācijas panelī. Lai to izdarītu cPanel, tev būs jāpārvietojas starp to un WHM, kas var sagādāt neērtības.
 • Licence. Ar mūsu VPS plāniem DirectAdmin ir iekļauts par brīvu, bet cPanel un WHM nav. Tev būs jāiegādājas atsevišķa licence, kuras cena sākas no 15,99 $ mēnesī. Tomēr Hostinger piedāvā arī īpašus cPanel dalītā hostinga plānus.
 • Vietnes migrēšana uz mūsu DirectAdmin VPS ir ļoti viegla. Vienkārši izpildi šīs darbības:

 • Savā pašreizējā mitinātāja vadības panelī izveido savas vietnes dublējumu. Pārliecinies, ka esi pārdēvējis datnes nosaukumu uz lietotājvārdu, ko izmanto pie uzturētāja.
 • Dodies uz savu jauno DirectAdmin vadības paneli. Ievadi sava iepriekšējā mitinātāja FTP informāciju un atjauno dublējumu, ko izveidoji.
 • Novirzi savu domēnu uz savu jauno DirectAdmin hostinga kontu.
 • Lai iegūtu detalizētus norādījumus, izlasi šo pamācību par vietnes migrēšanu uz Hostinger DirectAdmin VPS kontu. Ja radīsies problēmas, mūsu 24/7 klientu atbalsta komanda labprāt tev palīdzēs.