Ātrgaitas DirectAdmin VPS hostings

Iegūsti līdz 200% ātrāku veiktspēju ar jaudīgu hostinga vadības paneli.

Ātrgaitas DirectAdmin VPS hostings

Izvēlies savu DirectAdmin VPS hostinga plānu

Maksājumu noteikumi

Padari savu vietni neticami ātru

Neatkarīgi no tā, kādu tiešsaistes biznesu vadi, ātrs ielādes laiks ir ļoti svarīgs lieliskai lietotāja pieredzei. Mūsu VPS plāni piedāvā OpenLiteSpeed serveri, LiteSpeed kešatmiņu un MariaDB datubāzes, lai ļautu tavai vietnei darboties maksimāli ātri. Vēl labāk - DirectAdmin ir vadības panelis, kas izmantos ļoti maz tava servera resursus.

Padari savu vietni neticami ātru

Migrē savu vietni ērti

Vēlies pārnest savu mājaslapu no cita DirectAdmin mitinātāja? Mums tam ir risinājums. Mūsu testi liecina, ka pāreja pie Hostinger DirectAdmin VPS hostinga var pāatrināt vietni līdz pat 200%. Migrēšanai nepieciešams veikt tikai dažas darbības, un tas neradīs nekādu dīkstāvi.

Migrē savu vietni ērti

99,9% darbspējas garantija

Mēs uzraugām mūsu serverus 24/7, lai nodrošinātu, ka tava vietne ir vienmēr pieejama. Turklāt DirectAdmin iekļauj automātisku avāriju atkopšanu, lai novērstu dīkstāves rašanos.

99,9% darbspējas garantija

DirectAdmin hostinga funkcijas

OpenLiteSpeed un LiteSpeed kešatmiņa

OpenLiteSpeed ir LiteSpeed, kas ir ātrākais serveris nozarē, atvērtā pirmkoda versija. Paātrini savas vietnes satura piegādi, iespējojot LiteSpeed kešatmiņas moduli vai CMS spraudni. Atjaunini uz LiteSpeed ar dažiem klikšķiem, lai uzlabotu veiktspēju vēl vairāk.

Tālākpārdevēja komplekti

Ja tev ir tīmekļa vietņu izstrādes uzņēmums, DirectAdmin ļauj uzstādīt tālākpārdevēja kontus, lai uzturētu klientu mājaslapas. Nav nekādas nepieciešamības konfigurēt konta funkciju no jauna – vienkārši izvēlies iepriekš definētu tālākpārdevēja komplektu, un viss ir gatavs.

Vairāku objektu kešatmiņa

Mūsu DirectAdmin VPS plāni atbalsta objektu kešatmiņas integrācijas ar Redis, Memcached vai LiteSpeed Memcached (LSMCD) palīdzību. Tas paātrinās tavu mājaslapu, apkalpojot datubāzes vaicājumu rezultātus no kešatmiņas, nevis nosūtot vairākus pieprasījumus uz datubāzi.

OpenLiteSpeed un LiteSpeed kešatmiņa

Automatizēta dublēšana un viegla atjaunošana

Visi mūsu VPS hostinga pakalpojumi ietver iknedēļas vai ikdienas dublēšanu, lai nodrošinātu maksimālu datu aizsardzību. Iepriekšējās versijas atjaunošanai nepieciešams tikai viens klikšķis. Vai vietnes datnes ir saglabātas attālinātajā SFTP/FTP vai pie cita mitinātāja? Mēs varam tās migrēt tavā vietā.

HTTP/3 ar QUIC protokolu

OpenLiteSpeed atbalsta jaunāko HTTP tehnoloģiju, lai uzlabotu veiktspēju. Tas samazinās tīkla latentumu, izveidos ātrākus savienojumus TLS rokasspiedienu laikā un piedāvās visaptverošāku šifrēšanu, lai novērstu kiberuzbrukumus.

Veltītā IP adrese

Mēs piedāvājam veltītās IP adreses visos VPS hostinga pakalpojumos, lai piedāvātu lielāku kontroli un elastību pār servera konfigurāciju. Tas arī nodrošina tiešu piekļuvi tavai vietnei, izmantojot FTP, labāku reputāciju tavam domēna vārdam un lielāku veiktspēju un drošību.

Automatizēta dublēšana un viegla atjaunošana

Spēcīgā DirectAdmin VPS hostinga plāni

Plānu iespējas
KVM 1 * 5,49 /mēn.
KVM 2 * 7,49 /mēn.
KVM 4 * 10,99 /mēn.
KVM 8 * 21,99 /mēn.
vCPU vCPU
1 kodoli
2 kodoli
4 kodoli
8 kodoli
Atmiņa (RAM) Atmiņa (RAM)
4 GB
8 GB
16 GB
32 GB
NVMe krātuve NVMe krātuve
50 GB
100 GB
200 GB
400 GB
Joslas platums Joslas platums
1 TB
2 TB
4 TB
8 TB
1 momentuzņēmums 1 momentuzņēmums
Iknedēļas dublējumkopijas Iknedēļas dublējumkopijas
Veltītā IP adrese Veltītā IP adrese
Pilna saknes pieeja Pilna saknes pieeja
100 Mb/s tīkls 100 Mb/s tīkls
IPv4 un IPv6 atbalsts IPv4 un IPv6 atbalsts
24/7 atbalsts 24/7 atbalsts

*Pērkot uz 48 mēnešiem; PVN nav iekļauts

*Visi mūsu VPS plāni ir balstīti uz OVZ virtualizācijas tehnoloģiju. Visi serveri ir pašpārvaldīti, kas nozīmē, ka tehniskais atbalsts ir ierobežots, un tev pašam jākonfigurē serveris.

Izvēlies tuvāko datu centru

Tavai vietnei būs nepārspējams ielādes laiks neatkarīgi no tā, kur atrodas apmeklētāji. Mūsu 3. līmeņa datu centru tīkls ir izplatīts visā pasaulē, lai piedāvātu īpaši zemu latentumu un ātru satura piegādi.

Izvēlies tuvāko datu centru

DirectAdmin VPS hostinga BUJ

Atrodi atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par DirectAdmin VPS hostingu.

Kas ir DirectAdmin vadības panelis?

Kā es varu piekļūt DirectAdmin vadības panelim?

Kāda ir atšķirība starp cPanel un DirectAdmin?

Kā migrēt no cita DirectAdmin mitinātāja pie Hostinger DirectAdmin?