Ierobežots piedāvājums - no 0,80€/mēnesī
00
DIENAS
19
STUNDAS
11
MINŪTES
08
SEKUNDES
Piesakies tūlīt
×
.lv domēns
.com domēns
.xyz domēns
.online domēns
.tech domēns
.store domēns
.site domēns
.website domēns

Domēnu reģistrācija - lētākie domēna vārdi, kas atbilst Jūsu prasībām

10 padomi, lai atrastu ideālu domēna nosaukumu ar domēna pārbaudītāju

1

Padariet domēnu viegli iegaumējamu. Vienkārši un īsi vārdi, vai lipīgas frāzes ir vislabākās!

2

Veidojiet domēnu īsu. Domēnu pārbaude palīdzēs Jums atrast vienu, kas derēs vislabāk!

3

Padariet to atbilstošu savai mērķa auditorijai. Mērķa atslēgvārdi domēna vārdos ir svarīgi.

4

Veiciet domēna paplašinājumu izpēti ar Domēna pārbaudes iespēju - to ir vairāk kā 800.

5

Izmantojiet domēna pārbaudi un atrodiet domēnus ar atslēgas vārdiem, kas palīdzēs Jūsu SEO!

6

Aizsargājiet savu zīmolu, iegādājoties tādu pašu vārdu un variācijas ar populārākajiem paplašinājumiem.

7

Izvairieties no defisēm, cipariem, nelietojiet simbolus, kas nav no Unicode rakstu zīmēm savā domēna vārdā.

8

Domājiet par domēna vārdu kā par ieguldījumu! Vēlāk labs domēna vārds var kļūt ārkārtīgi vērtīgs.

9

Izvēlieties domēna vārda privātuma reģistrēšanu, ja vēlaties izvairīties no Jūsu datu pievienošanas WHOIS.

10

Atradāt īsto? Rīkojieties ātri! Galvenais likums - labākie domēna vārdi tiek izpārdoti ātri.

Jums jau ir domēna vārds?
Publicējiet mājaslapu!

Jūs varat viegli uzsākt izmantot savu domēna vārdu, pārnesot to no cita porvaidera pie
Hostinger tikai ar dažiem klikšķiem!

.XYZ ļauj Jūsu izvēlētajam domēnam būt pieejamam!

Jūsu izvēlētie domēna vārdi jau ir aizņemti? Tikai ne .XYZ domēni! Izmantojiet Domēna pārbaudi, lai atrastu unikālu domēna vārdu, kas nav pieejams ar citiem TLD.

mākoņu hostings



Meklējat viegli iegaumējamu domēna vārdu, kas joprojām ir pieejams? Izvēlieties .xyz!
.XYZ domēni ir lēti, īsi un moderni. Nosauciet domēnus bez robežām, bez valodas un nosaukuma barjerām. Sāciet ar mūsu domēna pārbaudi un mērķējiet uz savu auditoriju ar atslēgas vārdiem, kurus vēlaties savā domēna nosaukumā: atrodiet vēlamo, netērējot tūkstošus par Premium domēnu. Atcerieties - .XYZ ir jaunais .COM!

Kāpēc reģistrēt domēna vārdu Hostinger?

Hostinger piedāvā lētāko domēna reģistrācija ar aktivizēšanu nekavējoties, kā arī individuālu tiešo atbalstu.

Lēti domēni un atjaunošana

Providing low cost domains is our mission! Only at Hostinger you will get cheapest domain names with premium service quality. Thanks to our special agreement with TLD owners, we can provide exclusively low prices on the most popular domain names. 99 cent domain names are our privileged feat ure, cheap domain renewal price is our biggest strength, special domain checker is our tool to your success!

Uzticami domēnu reģistri

Premium hostinga kvalitāte un labākās cenas - tikai Hostinger. Mums uzticas miljoni un atpazīst ietekmīgas kompānijas un TLD provaideri. Hostinger ir daļa no elites ICANN akreditēto domēnu reģistru sabiedrības ar vairāk kā 40 biznesa vienībām visā pasaulē. Izvēlieties tikai uzticamu domēnu reģistratoru un augstākās kvalitātes garantijas līmeni ar tiešo atbalsta komandu, kas sniedz individuālu palīdzību.

Domēna privātuma aizsardzība

Jūsu domēna privātums ir mūsu prioritāte. Parasti, reģistrējot savu domēna vārdu citi reģistri reģistrēs Jūsu personīgās reģistrācijas detaļas WHOIS datu bāzē, kas vairumā gadījumu ir publiski pieejama. Hostinger, kā uzticams ICANN domēnu reģistrs piedāvā ekskluzīvu domēna privātuma aizsardzības pakalpojumu, kas paslēps visas Jūsu privātās detaļas no publiskas pieejas. Saglabājiet savu privātumu!

Bezmaksas domēns

Mūsu domēna pārbaude atradīs visus populārākos domēnus no plašas TLD variācijas: com. net, .co.uk, .org... Vai zinājāt, ka Hostinger piedāvā arī bezmaksas domēna vārdus, kas iekļauti vairumā Hostinger mājaslapu hostinga komplektu? Vienkārši pasūtiet vienu no mūsu hostinga pakalpojumiem ar bezmaksas domēnu un izbaudiet pakotni, kur viss ir iekļauts par pieņemamu cenu. Lielisks darījums, ar kuru sākt!

Ietaupiet laiku - izmantojiet domēna pārbaudi un saņemiet izvēlēto domēnu šodien.

Domēnu reģistrācija - biežāk uzdotie jautājumi (BUJ):

Atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par domēnu reģistrāciju un domēniem vispār.

Domēna vārds ir līdzīgs fiziskajai adresei, ar kuru cilvēki Jūs atrod globālajā tīmeklī. Tāpēc pārlūkprogrammas augšā atrodamo joslu saucam par adreses joslu. Tur mēs ierakstām mājaslapas domēna vārdu.

Ja domēns ir kā Jūsu adrese, tad serveris, uz kura tiek uzturēta Jūsu mājaslapa ir kā fiziska ēka. Kad Jūs veidojat mājaslapu, Jūs uzstādiet domēna vārdu tā, lai tas atsauktos uz serveri, tādejādi cilvēki varēs atrast Jūsu mājaslapu, ievadot domēna vārdu un viņi uzreiz nonāks mājaslapā. Bez domēna vārda būtu jāieraksta Jūsu servera IP adrese, piemēram, 87.249.281.92.

Praktiski visas mājaslapas ir aprīkotas ar domēna vārdu. Piemēram, Google.com ir domēna vārds. Facebook ir mājaslapas nosaukums un Facebook.com ir tās domēna vārds.

Domēna vārdiem ir dažādi veidi un izmēri, bet tiem ir kopīga viena lieta – tie visi sastāv no divām daļām; nosaukuma, piemēram, "Hostinger" un augstākā līmeņa domēna, piemēram, .lv Pastāv plašs klāsts ar domēnu paplašinājumiem, sākot ar valsts kodiem, līdz pat specifiskiem sektoriem, kā .gov valdības iestādēm un .edu izglītības iestādēm.

Papildus tam vairāk kā 300 domēna vārdi "Internet Corporation for Assigned Names and Numbers" (ICANN), kas pārvalda visu domēnu arhitektūras sistēmu, nesen atzina par nepieciešamu radīt jaunu - vispārējo domēna tipu. Tādēļ tika paziņots par gTLD izveidi sākot ar .bike .clothing līdz par .guru un .ventures.

Testa rezultāti rāda, ka ir pieejams ļoti plašs klāsts domēnu paplašinājumu, no kuriem izvēlēties kādu reģistrēšanai. Tajā pašā laikā nav viegli izvēlēties labāko savam uzņēmumam. Tas ir nozīmīgs lēmums un potenciāli lielākais, kuru izdarīsiet. Kaut arī vēlāk, pēc nepieciešamības, to iespējams mainīt, tomēr, labāk ir no tā izvairīties.

Kad reģistrējat domēna vārdu no verificēta reģistra kā Hostinger, Jūs efektīvi nodrošināt tiesības izmantot šo domēna vārdu noteiktu laika periodu.

Kad reģistrējat domēna vārdu, nākošie soļi ir pievienot to serverim, kas uztur Jūsu mājaslapu. Šādu izmaiņu stāšanās spēkā var aizņemt līdz 72 stundām, citiem vārdiem sakot, dažādiem interneta provaideri visā pasaulē prasa atšķirīgu laiku DNS ierakstu atjaunošanai.

Labās ziņas par domēna uzturēšanu ir tas, ka Jums tiek dota iespēja saistīt to arī ar citiem pakalpojumiem kā e-pasta adresēm. Jūs varat arī izveidot apakšdomēnus, piemēram, http://apaksdomens.jusudomens.lv un izveidot pārsūtīšanu vai pāradresēšanu. Jūsvarat pat noprikt dažādus domēna vārdus un nosūtīt tos visus uz vienu mājaslapu.

Domēna vārdi arī ir sadarbspējīgi, kas nozīmē, ka Jūs netiekat ierobežoti uz provaideri, pie kura domēnu iegādājāties. Tā pat, kā mainīt hostingu, Jūs varat arī pārnest domēna vārdu.

Tam ir daži iemesli, pamanāmākais ir piemērotība zīmolu izveidei. Nekas neizskatās profesionālāk kā zīmols, kurš tiek uzturēts zem cita zīmola, piemēram, nosaukums.wordpress.com. Tas ir tādēļ, ka sava domēna iegāde un uzturēšana ir galvenais nosacījums labas reputācijas izveidošanai un saglabāšanai.

Jūsu domēna vārds ir kas vairāk. Bieži vien iemesls tam, kādēļ cilvēki uzsāk mājaslapas ir, lai būtu kas tāds, pār ko ir kontrole. kad Jūs izmantojat sociālos tīklus vai blogošanas vietnes vai pat pelnāt sev algu pārdodot preces Amazon vai eBay. Jūs pilnībā esat atkarīgi no šīm vietnēm. Ja viņi maina noteikumus, vai aptur pakalpojumu, Jums rodas nepatikšanas.

Kad reģistrējat domēna vārdu, Jums nav jābūt atkarīgiem no citiem. Domēna vārds pieder Jums vienīgi un Jums ir pilna kontrole pār to, ko ar to darāt. Jūs varat kontrolēt jebkuru ar to saistīto e-pasta adresi, noteikt kurš serveris tiek izmantots piekļuvei vai arī mainīt īpašnieku, ja nepieciešams.

Tajā pašā laikā domēna statusam ir tieša ietekme uz Jūsu mājaslapas lappušu pozīciju meklēšanas dziņos, jeb SERP. Vecākiem domēniem ir tendence ieņemt augstāku vietu par jaunajiem, kas ir līdzīgi visos meklēšanas dziņos. Tas nozīmē, ka viņi nosaka cik liela ietekme būs Jūsu mājaslapai, balstoties uz saitēm, kuras uz to ved. Tātad, ja Jums nepieder domēns, jebkuras publicētās saites radīs vērtību kādam citam.

Tas ir viltīgs jautājums bez konkrētas atbildes. Labās ziņas ir tādas, ka Jūs varat reģistrēt vairākus domēna vārdus. Parasti laba ideja ir to darīt ar katru domēnu, kuru izvēlaties. Tādā veidā nav svarīgi kas notiek, Jums tas pieder.

Lai sāktu, varat izmantot domēna pārbaudi, lai noskaidrotu domēna pieejamību katram paplašinājumam. Parasti, sāk ar uzņēmuma nosaukuma ievadīšanu vai, ja veidojat blogu - ar tā nosaukuma ievadīšanu. Ja tas ir pieejams ar .com paplašinājumu, ieteicams izvēlēties to. Tālāk varat turpināt ar domēna reģistrēšanu.

Diemžēl, tas ne vienmēr ir viegli, jo milzīgs skaits domēna vārdu jau ir reģistrēti. Maza iespējamība, ka atradīsiet meklēto domēnu tieši ar .com paplašinājumu, tāpēc būs vajadzīga radošāka pieeja. Tieši tādēļ noder domēnu pārbaude, kas palīdz atrast visdažādākās kombinācijas, lai Jūs varētu atrast tādu, kura ir pieejama.

Kā nerakstīts likums, labākie domēni ir tādi, kurus viegli atcerēties un izrunāt. Vairākas kompānijas ir izveidojušas savus domēnus, apvienojot divus vārdus kā YouTube, Snapchat, Instagram, u.c. Pamēģiniet savienot dažādus vārdus dažādās kombinācijās un atradīsiet kaut ko, kas ir pieejams.

Kamēr tur esat, laba doma ir pārbaudīt, vai izvēlētais domēna vārds ir pieejams kā lietotājvārds populārākajos sociālajos tīklos. Vai tas ir reģistrēts arī tajos, kaut tikai kā konta vietas turētājs. Pēdējais, ko vēlaties darīt ir izveidot ārkārtīgi veiksmīgu mājaslapu un konstatēt, ka Jūsu sekotājus nozaguši sociālā tīkla lietotājvārda lietotāji.

Visbeidzot, jāatceras, ka vienmēr var iegādāties vairākus domēna vārdus un piesaistīt tos tai pašai mājaslapai. tas ir noderīgi tad, ja neesat pārliecināti par to, kuru paplašinājumu izvēlēties - .com, .lv, vai, piemēram uztraucaties, ka cilvēki varētu tos sajaukt. Esiet radoši!

Tiklīdz domēns ir reģistrēts, tas ir Jūsu īpašumā uz izvēlēto laika periodu. Jūs varat arī pārdot vai pārvest šī domēna īpašuma tiesības citai personai.

Labās ziņas ir tāds, ka, ja Jūs vēlaties pirkt jaunu domēna vārdu un pievienot to iepriekš izmantotajam, tā nav problēma. Jums vienkārši jāseko tiem pašiem soļiem, kādiem sekojāt iegādājoties pirmo domēnu un jāpievieno to savas mājaslapas serverim.

Diemžēl, tas ne vienmēr ir viegli, jo milzīgs skaits domēna vārdu jau ir reģistrēti. Maza iespējamība, ka atradīsiet meklēto domēnu tieši ar .com paplašinājumu, tāpēc būs vajadzīga radošāka pieeja. Tieši tādēļ noder domēnu pārbaude, kas palīdz atrast visdažādākās kombinācijas, lai Jūs varētu atrast tādu, kura ir pieejama.

Visbeidzot, kaut arī tā ir taisnība, ka varat mainīt domēna vārdu, tomēr vislabāk to nedarīt. Tomēr, jo vairāk domēnu izmantojat, jo spēcīgāks tas kļūst. Katru reizi, kad to maināt, Jūs zaudējat nedaudz no tā vērtības, kuru ieguvāt grūtā darbā popularizējot veco domēna vārdu.

Minimālais laiks, uz kādu var reģistrēt domēna vārdu ir viens gads, bet Jūs varat arī pagarināt domēna reģistrāciju uz trīs gadiem, ja vēlaties ilgāku periodu.

Rezumējot, mēs iesakām Jums atjaunot domēna vārdu. Jūs saņemsiet paziņojumus e-pastā kad pienāks laiks atjaunot domēna vārdu. Mēs ļaujam arī uzstādīt automātisko atjaunošanu. Tik ilgi, cik Jūsu pievienotā maksājumu metode būs aktīva, Jūsu domēns tiks atjaunots ar regulāru laika intervālu.

Atbilde ir atkarīga no Jūsu jautājum dabas. Piemēram, domēnu pārbaudē nav nepieciešams www - nav jāpievieno www meklētajam domēna vārdam.

Kad nonākat līdz iegādātā domēna vārda pielāgošanai, tā ir personīga izvēle. Taču, lai arī kādu izvēli Jūs izdarītu, vajadzētu pie tās pieturēties. Ja Jūsu mājaslapa ir sasniedzama gan ar http://www.jusuvards.lv, gan ar http://jusuvards.lv, tā efektīvi tiek uztverta kā divas atšķirīgas mājaslapas.

Vēsturiski mājaslapas ietvēra www priekšā domēnam, tādēļ, kad URL adreses publicēja reklāmas materiālos, cilvēki zināja, ka tā ir pasaules globālā tīmekļa adrese. Tomēr mūsdienās internets ir tik visuresošs, ka vairs nav nepieciešams iekļaut www un vairums cilvēku diskutē, ka tā noņemšana palīdz vieglāk atcerēties adresi.

Domēna pārbaude parasti strādā labāk, ja Jūs sākat ar potenciālo mājaslapu vārdu sarakstu. Neuztraucieties par paplašinājumu, piemēram, .lv - tikai sarindojiet vārdus, un turiet tos tuvumā, lai pārbaudītu dažāds variācijas no tām, kas ir pieejamas.

Pieņemsim, ka Jūs meklējat "jusulapa" kā potenciālo domēna vārdu. Kad mēs ievietojam to pārbaudes meklēšanas laukā un spiežam "Pārbaudīt", mēs saņemam paziņojumu "jusulapa.xyz" ir pieejams. Pie tam, tiek parādīts, ka "jusulapa.com" ir aizņemts un ir pieejami vēl citi dažādi paplašinājumi, ieskaitot "jusulapa.org" un "jusulapa.net".

Bet tieši šeit kļūst interesantāk. Tikmēr, kamēr tiek pārbaudīta ievadītā frāze domēnu pārbaude sameklēs arī ieteikumus. Ar augstāk redzamo piemēru var redzēt, ka "jauki.it" un "jautri.com" veido interesantas alternatīvas. Mēs bieži pieredzam, ka šāda meklēšana palīdz rast jaunas idejas un cilvēkiem kāds no šiem piedāvātajiem variantiem arī iepatīkas.

Jūs varat izmantot domēna pārbaudi tik domēniem, cik vēlaties, tāpēc nebaidieties radoši izpausties. Neaizmirstiet arī to, ka tā varat atrast savu ideālo domēna vārdu.

Labas ziņas: nav īpašu prasību, lai reģistrētu domēna vārdu pie mums. Mēs esam atvēti ikvienam - ieskaitot Jūs!

Viss, ko mēs prasām ir konkrēta informācija reģistrācijas procesā, lai pārliecinātos, ka mums ir pieejamas Jūsu kontaktdetaļas, ja rodas kādas problēmas. Jums ir nepieciešama arī derīga maksājumu metode, lai apmaksātu domēna vārdu.

Jums nav jābūt jau reģistrētam klientam pie mums, lai izmantotu Hosinger domēnu pārbaudi un reģistrētu domēna vārdu. Jūs varat pievienot domēna vārdu uzturēšanai pie mums, kuru reģistrējāt citur. Lai nu kā, mēs visbiežāk secinām, ka ir labāk un noderīgāk uzturēt visu vienā vietā. Tādēļ mēs piedāvājam gan hostingu, gan domēnu reģistrācijas pakalpojumus.

Protams! Kā agrāk esam minējuši, kad reģistrējat domēna vārdu, tas pieder Jums, nevis uzņēmumam, kas to reģistrējis.

Lai nu kā, domēnam ir jāatbilst dažām prasībām. Ja vēlaties uzzināt vairāk par domēna pārnešanu, spiediet šeit, lai apmeklētu mūsu domēnu pārnešanas lapu. Tas ir vienkārši un mēs piedāvājam visu nepieciešamo informāciju, kas Jums būs nepieciešama procesā soli pa solim.

TLD apzīmē augstākā līmeņa domēnu, jeb "top level domain". Tā ir beidzamā domēna vārda daļa pēc pēdējā punkta. Piemēri ietver .com, .gov un .org. Nevar pastāvēt mājaslapa bez TLD. Katrs domēna vārds ir veidots no nosaukuma, piemēram, hostinger un TLD, piemēram, .com.

Labā ziņa par TLD ir tāda, ka tas parasti kaut ko stāsta par vietni, kurai tas ir piesaistīts, izņemot .com, kas parasti apzīmē komerciju, taču mūsdienās tiek izmantots gandrīz visam. Citi piemēri ir .org jeb organizācija, .edu jeb izglītība un .gov jeb valdība.

TLD var tikt iedalīti divās kategorijās: valsts koda augstākā līmeņa domēni jeb ccTLD un vispārīgie jeb gTDL.

Valsts koda augstākā līmeņa domēni "ccTLD" ir TLD apakškategorija, kas ir saista domēnu ar konkrētu valsti. Tie sūta signālus abiem lietotājiem un meklēšanas dziņiem, kas paredzēti apmeklētājiem no konkrētām valstīm. Piemēram, Google.com ir vispārīga vietne, bet Lielbritānijas apmeklētāji var apmeklēt google.co.uk un Vācijas apmeklētāji google.de

Vispārīgie augstākā līmeņa domēni "gTLD" ir visizplatītākais domēnu veids, galvenokārt, tāpēc, ka tas iekļauj .com domēnus - kuri ir tiek reģistrēti biežāk nekā visu veidu ccTLD kopā.

Vēsturiski galvenie domēna vārdi bija .com, .org, .net, .edu, .gov un .mil, bet pieejamo gTLD skaits laika gaitā ir audzis un tagad pieejami simtiem dažādu gTLD, piemēram, .online, .xyz un .name.

Nepavisam! Faktiski, mēs piedāvājam tūlītēju domēna reģistrāciju un aktivizēšanu, tāpēc varat būt pārliecināti, ka Jūsu jaunais domēna vārds būs gatavs izmantošanai uzreiz!

Pie tam, esam padarījuši reģistrācijas procesu pēc iespējas ātrāku un vienkāršāku. Tikai dažas minūtes un domēna vārds būs reģistrēts.

Hostinger piedāvā bezmaksas domēna vārdu kopā ar Premium un Biznesa plāniem. Jūs varat sākt izmantot hostingu un bezmaksas domēnu tikai par 3,45 € mēnesī. Tiklīdz Tik līdz izmantot domēna pārbaudi, lai atrastu ideālu domēnu, nevilcinieties - reģistrējieties un dabūjiet to!

Ja Jūsu kārotais domēna vārds jau ir aizņemts, tad vislabāk ir apskatīt citus variantus. Piemēram, varat pievienot vēl vienu vārdu savā domēnā vai mainīt vienu vārdu uz citu. Jūs varat arī reģistrēt domēnu ar citu TLD, piemēram, kādu ccTLD tā vietā, lai reģistrētu .com domēnu.

Vēl viena iespēja ir pievienot defises, tātad, manalapa.com vietā izmantot mana-lapa.com. Tikai esiet uzmanīgi, jo pēdējais, ko vēlaties ir radīt pārpratumus, izvēloties vārdu, kas ir pārāk līdzīgs citam zīmolam.

Īstā domēna vārda atrašana prasa nedaudz mākslas un nedaudz zinātnes. Bieži, tas arī prasa praktisku darbu, kā arī mēģinājumus un kļūdas, bet arī tas ir labi. Atcerieties, ka pareizais domēna vārds jau kaut kur Jūs gaida. Jums tikai jāturpina meklēt, līdz to atradīsiet.

Privātuma aizsardzību sauc par "WHOIS protection", jo tā paslēpj informāciju par domēna vārda īpašnieku, kas citādi būtu atklājams caur WHOIS meklētāju.

WHOIS ir starptautiska organizācija, kas uzglabā informāciju un attēlo datus par domēna vārdiem un to reģistriem, ietverot informāciju kad domēns ir reģistrēts, kad tā reģistrācijas periods beigsies, kas ir domēna īpašnieks un serveri, pie kā domēns ir pievienots.

Tas nozīmē, ka jebkurš var ievadīt domēna vārdu WHOIS meklētājā un noskaidrot šo informāciju. Privātuma aizsardzība ir brīvas izvēles papildinājums, kas ļaus Jums cīnīties par savu anonimitāti internetā.

Privātuma aizsardzība nav paredzēta visiem, taču, ja vēlaties aizvietot savu vārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi un uzņēmuma nosaukumu ar virkni vispārīgas informācijas, tad, iespējams, ka tas Jums noderēs.

Vispirms apskatīsim līdzības: tie visi ir gTLD jeb vispārīgā tipa domēna vārdi, kas pieejami publiskai reģistrācijai. Tas nozīmē, ka šie domēni ir pieejami tik ilgi, kamēr konkrētos domēnus, kurus Jūs meklējat nereģistrē kāds cits. Jūs varat meklēt domēnu ar jebkuru no šiem paplašinājumiem.

Katrs no gTLD pilnībā atšķiras pēc nozīmes, tāpēc parasti labāk ir izvēlēties tādus, kas ir piemērotāki tieši Jūsu mājaslapai. .com domēni visbiežāk tiek izmantoti komerciāliem mērķiem, piemēram, interneta veikaliem, biznesa lapām, tomēr tie arī tiek izmantoti pēc noklusējuma, jo tie rada zināmu uzticamību. .net domēni oriģināli tika izmantoti tīmekļa pakalpojumu sniedzēju interneta vietnēm, piemēram, interneta pieslēguma nodrošinātājiem bet tagad tos izmanto arī citiem mērķiem.

.org joprojām tiek izmantoti savam oriģinālajam mērķim. Tie ir gTLD labdarības organizācijām, kopienām un vietējām organizācijām. .info tajā pašā laikā tiek izmantots informatīvām vietnēm, bibliotēkām un pamācību vietnēm.

Plašajā gTLD telpā netiek izdarīts spiediens par labu kādam no domēniem. Nav tāda likuma, kas noteiktu, ka obligāti jāizvēlas tāds vai cits TLD. Nav nekāda testa, kas būtu jāizpilda, lai reģistrētu vienu no tiem. Šis apraksts var tikt uztvers kā pamācība, nevis kā noteikumi, tāpēc droši varat tos pārkāpt, lai reģistrētu savu ideālo domēna vārdu.

Jūsu domēna vārds ir kā Jūsu adrese un hostings ir kā māja, kurā dzīvojat. Ja vēlaties uzsākt mājaslapu, tad Jums būs nepieciešami tie abi - gan domēna vārds, kuru cilvēki izmantos, lai Jūs atrastu, gan hostings, kur atradīsies pati mājaslapa.

Domēna vārdiem un WEB hostingam ir simboliskas attiecības kā programmatūrai un aparatūrai, iņ un jaņ. Kamēr tehniski ir iespējams, ka tie var pastāvēt viens bez otra, tomēr tos labāk izmantot kopā. Tas ir iemesls kādēļ vairākas hostinga kompānijas piedāvā arī domēnu reģistrāciju un kāpēc daudzi domēnu reģistri piedāvā arī hostingu.

Jūs, protams, varat atdalīt tos abus un reģistrēt tikai domēnu caur vienu provaideri un pirkt hostingu citur, bet parasti tas ir laikietilpīgi un, jābilst arī, ka pārāk dārgi. Tad kādēļ sevi apgrūtināt?

Maksājiet par īstām WEB tehnoloģijām, nevis mārketingu!

Nemaksājiet vairāk par mārketingu. Maksājiet tikai par produktu. Ietaupiet gudri, izvēloties lētu hostingu un nezaudējot Premium kvalitāti! Augsta cena nenozīmē augstu kvalitāti.

29659751

Klienti jau ietaupa

10,000+

Jauni klienti katru dienu

24894152

Publicētas mājaslapas

Sāciet ietaupīt tūlīt!

Viss iekļauts - hostings un domēns no

0
80
/mēn.
  • Viegls mājaslapu konstruktors
  • 99.9% darbspējas garantija
  • 24/7 tiešais atbalsts
  • Spēcīgs vadības panelis
  • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
Ierobežots īpašs piedāvājums!
No
0
80
/mēn.
Ietaupi 90%
Piesakies tūlīt