Drupal hostings

Pārvērtiet savu ideju par lielisku mājaslapu ar Drupal optimizētu WEB hostingu

check_circle

30 dienu naudas atgriešanas garantija

Izvēlieties savu Drupal hostinga plānu

Single Web hostings

7,99 €
Ietaupi 90%
0
80
/mēn.

2,15 €/mēn. atjaunojot

 • 1 mājaslapa
 • 1 e-pasta konts
 • 100 GB joslas platums
 • 1X Drupal Optimized Speed
Vispopulārākais

Premium Web hostings

11,95 €
Ietaupi 82%
2
15
/mēn.

3,45 €/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots*mājaslapu skaits
 • Neierobežoti*e-pasta konti
 • Neierobežots*joslas platums
 • Iknedēļas rezerves kopēšana
 • 2X Drupal Optimized Speed

Biznesa Web hostings

15,95 €
Ietaupi 78%
3
45
/mēn.

6,95 €/mēn. atjaunojot

 • Visi ieguvumi no Premium
 • Ikdienas rezerves kopēšana
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • 4X Drupal Optimized Speed

Vai zināji?

Personīgie bezmaksas domēni tiek iekļauti ikgadējos Premium un Biznesa hostinga plānos!

Nepieciešams vairāk jaudas? Izmēģiniet mākoņu hostinga risinājumu

Drupal hostings, kas palīdzēs Jums nokļūt virsotnē!

Iegūstiet visu, kas nepieciešams, lai uzstādītu, publicētu un uzturētu Drupal mājaslapu. Caurcaurēm mūsu ilgajos gados WEB industrijā esam pilnveidojuši mūsu serveru infrastruktūru, lai piedāvātu Jums labāko platformu, kas garantē panākumus internetā. Elastīgums, ātrums un darbspēja garantēta!

live_help

Jūsu personīgais Drupal eksperts

Nepieciešama palīdzība mājaslapas uzstādīšanā vai pārnešanā? Nekādu problēmu! Speciāla atbalsta komanda pārliecināsies, ka esat tiešsaistē jau drīz. Sazinieties jebkurā laikā, mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt!

thumb_up

Bezmaksas domēns

Pirmām kārtām, Jūsu mājaslapai nepieciešams unikāls nosaukums. Saņemiet to par brīvu pie Hostinger! Katrs Drupal gada plāns ietver domēna vārdu pirmajam gadam bez papildus samaksas!

dns

Drupal optimizēti serveri

Saņemiet labāko Drupal darbspēju un performanci katrā solī! No HTTP/2 līdz jaunākajām stabilajām PHP un MariaDB versijām Jūsu mājaslapa pārspēs jebkuru konkurenci, kas gadīsies ceļā.

Kāpēc izvēlēties Drupal CMS?

Stāvot stipri kā viena no populārākajām satura vadības sistēmām pasaulē, Drupal piedāvā elastīgu platformu, kas var izveidot jebkāda tipa mājaslapu. No vienkārša portfolio līdz abonentu un e-komercijas vietnēm. Aprīkota ar iespējām izstrādātājiem, tā ir viena no labākajām platformām gan iesācējiem, gan arī advancētiem koda ekspertiem. Kā sacīt jāsaka, ja vēlaties izveidot emuāru - izvēlieties WordPress, bet, ja vēlaties izveidot WordPress, izvēlieties Drupal.

 ikona

check_circleKoncentrēts uz izstrādātājiem

Pazīstama kā viena elastīgākajām CMS, Drupal piedāvā dažādus moduļus un pielāgošanas iespējas. Izveidojiet un implementējiet jebkādu iespēju, kas nepieciešama Jūsu mājaslapas panākumiem!

check_circleNesalaužama drošība

Esiet aizsargāti pret visiem uzbrukumiem. Drupal ir viena no dažām platformām, kas atbilst OWASP standartiem. Kopā ar mūsu unikālo serveru aizsardzību Jūs iegūsiet labāko hostinga pieredzi.

check_circleSEO optimizēts

Ļaujiet pasaulei uzzināt par sevi! Saņemiet vairāk publicitātes internetā ar iebūvētajām SEO iespējām. Iegūstiet labāku indeksāciju meklēšanas dziņu rezultātos un izbaudiet pastāvīgu organisko apmeklējumu.

Startējiet savu mājaslapu ar Drupal hostingu jau šodien

Publicējiet un sāciet veidot savu mājaslapu tikai 3 vienkāršos soļos.

Izvēlieties savu Drupal hostinga plānu

Pirmais solis

Izvēlieties savu Drupal hostinga plānu

Sāciet savu ceļojumu bez uztraukuma! 30 dienu naudas atmaksas garantija iekļauta!

Ķerieties pie lietas

Otrais solis

Ķerieties pie lietas

Pabeidziet pakalpojuma sākotnējo uzstādīšanu. Sazinieties ar Drupal ekspertiem jebkurā laikā, ja nepieciešama palīdzība!

Pārvērtiet idejas par realitāti

Trešais solis

Pārvērtiet idejas par realitāti

Šeit sākas jautrība! Uzstādiet Drupal ar 1 klikšķi un sāciet veidot savu mājaslapu.

Viss, kas tev ir nepieciešams

Visas iespējas pirmklasīgai Drupal performancei

Drupal hostings iekļauj visus nepieciešamos rīkus, lai ļautu Jūsu mājaslapai izcelties starp citām. Atveriet durvis nebeidzamām iespējām ar Hostinger!

tune

Pielāgots vadības panelis

Lai sniegtu Jums lielāko brīvību, esam izstrādājuši unikālu vadības paneli ar vieglu GIT integrāciju, jaunāko stabilo PHP versiju un daudz ko citu!

update

1 klikšķa uzstādīšana

Uzstādiet Drupal ar vienu peles klikšķi, izmantojot Hostinger automātisko uzstādītāju. Koncentrējieties uz svarīgāko un sāciet strādāt ar savu mājaslapu nekavējoties!

https

Kešatmiņas uzlabojums

Pārsteidziet apmeklētājus ar ātru lapu ielādi. Sasniedziet augstākos lapas ātruma rādītājus ar mūsu pielāgoto Nginx kešatmiņas slāni un fatcache paātrinātāju.

Panelis
E-komercijas veikals
cloud

CloudFlare integrācija

Viegli ierīkojiet CloudFlare un pievienojiet papildus slāni ātrumam un drošībai. DDoS aizsardzība, WEB lietotņu ugunssiena un citi CDN ieguvumi!

people

SSL/TLS sertifikāts

HTTPS aizsargā apmeklētāju konfidencialitāti un datus. Iegūstiet mūža SSL sertifikātu un uzlabojiet uzticamību un SEO savai Drupal mājaslapai.

trending_up

Piekļuves pārvaldnieks

Sadarbojaties ar izstrādātājiem vai citiem cilvēkiem? Piešķiriet pieeju savam hostinga kontam, nedaloties ar saviem personīgajiem datiem!

Drupal hostinga BUJ

Mūsu atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par Drupal hostingu.

Drupal tiek uzskatīta par visdrošāko satura vadības sistēmu kāda ir pieejama. Aiz tās stāv plaša izstrādātāju komanda un Jums tiek piedāvāta iespēja izveidot jebkura tipa mājaslapu. Plaša dokumentācija ar daudz dažādam interneta grupām ļaus Jums atrast risinājumu jebkurā jautājumā, kas saistīts ar Drupal CMS.
Optimizēts labākajai darbspējai un performancei, Drupal hostings piedāvā stabilu pamatu Jūsu mājaslapai vai interneta biznesam. Ar tūlītēju uzstādīšanu, HTTP/2, jaunāko stabilo PHP versiju un MySQL atjauninājumiem Jūs būsiet soli tuvāk panākumiem internetā. Ar vietējo monitoringa un atbalsta komandu Jūsu rīcībā nekas Jūs neatturēs no virsotnes sasniegšanas!
Protams, ka varat! Drupal piedāvā daudz bezmaksas paplašinājumu, kas ļaus pievienot maksājumu veikšanas funkciju un, ja meklējat ko nopietnāku, ir arī daudz un dažādi premium moduļi, kas ļaus Jums izveidot veiksmīgu interneta veikalu.
Ja Jums jebkad nepieciešama palīdzība uzstādīt vai pārnest mājaslapu uz mūsu Drupal hostinga platformu, mēs vienmēr esam gatavi sniegt palīdzīgu roku. Sazinieties ar mūsu atbalsta komandu un mēs pārliecināsimies, ka lapa strādās!
Drupal mājaslapas administrācijas sadaļā Jūs atradīsiet bibliotēku ar moduļiem un dizainiem, kas palīdzēs sasniegt meklēto rezultātu. Implementējiet jaunas iespējas, saziņas formas, tiešsaistes čatu un citus lielisku papildinājumus neaiztiekot ne rindiņas koda!
Abas platformas ir starp populārākajām izvēlēm, ja meklējat satura vadības sistēmu. Kaut arī nav viennozīmīga uzvarētāja, Drupal un WordPress piemīt unikālas atšķirības. Pamēģiniet abus ar Hostinger atrodiet platformu, kas der Jums vislabāk!