Profesionāls e-pasta hostings tavam biznesam

E-pasta adrese, kas sakritīs ar tavu domēnu, vairos tava zīmola uzticamību.

Hostinger e-pasta hostingsHostinger e-pasta hostings

Uzstādīšanai nepieciešami tikai daži klikšķi

01

Izvēlies e-pasta hostinga plānu

Tikko uzsāki biznesu? Izvēlies Biznesa Starter plānu par 0,99 € mēnesī. Ja nepieciešams vairāk resursu, tad Biznesa Premium plāns par 2,49 € mēnesī tam ir lieliski piemērots. Ņem vērā, ka cena ir par katru e-pasta adresi.

02

Pabeidz pirkuma noformēšanu

Izvēlies e-pasta adrešu skaitu un abonementa ilgumu. Kad pabeigsi maksājuma procesu, tu nonāksi sava hostinga konta vadības panelī.

03

Konfigurē savu e-pasta hostingu

Visbeidzot, izveido e-pasta kontu, iestati DNS uzstādījumus un sinhronizē savu e-pastu ar citām ierīcēm. Atliek tikai sākt sūtīt e-pastus.

Izvēlies e-pasta hostinga plānu

Bizness Starter

2,19 €
IETAUPI 55%
0,99/mēn.

cena par e-pasta adresi

 • 10 GB e-pasta krātuve
 • 10 pārsūtīšanas noteikumi
 • 50 e-pasta aizstājvārdi
 • Antivīrusa pārbaude
 • Aizsardzība pret mēstulēm
 • Uz mākoņiem balstīta infrastruktūra

  0,99 €/mēn. atjaunojot

  Bizness Premium

  3,49 €
  IETAUPI 29%
  2,49/mēn.

  cena par e-pasta adresi

  • 30 GB e-pasta krātuve
  • 50 pārsūtīšanas noteikumi
  • 50 e-pasta aizstājvārdi
  • Antivīrusa pārbaude
  • Aizsardzība pret mēstulēm
  • Uz mākoņiem balstīta infrastruktūra

   2,49 €/mēn. atjaunojot

   Maksājumu noteikumi

   Plāni ir priekšapmaksas, nevis sadalāmi pa daļām. Uzrādītā summa atspoguļo produkta kopējo cenu, kas dalīta ar mēnešu skaitu, cik ilgi plāns būs spēkā.

   Profesionāla e-pasta adrese tavam biznesam

   Mazo uzņēmumu īpašniekiem e-pasts kalpo arī kā tava tiešsaistes identitāte un mārketinga komunikāciju kanāls. Parādi profesionalitāti, izmantojot pielāgotu domēnu sava uzņēmuma e-pastam. Nekavējoties liec savam zīmolam izskatīties profesionāli un iegūsti potenciālo klientu uzticību.

   E-pasti, kas ir droši, privāti un bez reklāmām

   Atšķirībā no bezmaksas personīgajiem e-pasta pakalpojumiem, tavi dati pie mums ir drošībā. Iegūsti nozarē vadošos drošības pasākumus, lai aizsargātu savu e-pastu no nesankcionētām pusēm. Mūsu serveriem ir uzlabota aizsardzība, lai novērstu surogātpasta, ļaunprātīgas programmatūras un pikšķerēšanas uzbrukumus.

   99,9% darbspējas garantija un 24/7 klientu atbalsts

   Mūsu e-pasta hostinga pakalpojums nodrošina nepārspējamu darbības laiku, kā arī automatizētas e-pasta dublējumkopijas datu zuduma novēršanai un avāriju atkopšanai. Ja tev nepieciešama palīdzība, mūsu 24/7 klientu atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt.

   Pietiekami daudz vietas biznesa izaugsmei

   Ja vēlies izaugsmi biznesā, tad tev tam ir nepieciešami resursi. Mūsu e-pasta mitināšanas pakalpojums piedāvā līdz pat 30 GB krātuves - vairāk kā pietiekami e-pasta saņemšanai un piegādei. Tu vari sūtīt 5000 e-pastus dienā un iestatīt 50 automātiskos pārsūtīšanas noteikumus, lai novirzītu ziņojumus uz citiem e-pasta kontiem.

   Pārvaldi savus e-pasta kontus no jebkuras vietas

   Neatkarīgi no tā, vai tu sūti e-pastus no datora vai no telefona, mums tam ir risinājums. Mūsu e-pasta hostinga pakalpojums ļauj tev savienot savu pasta serveri gan ar iOS un Android iekārtām, gan arī tādiem e-pasta klientiem kā Thunderbird un Outlook.

   Ātra un vienkārša uzstādīšana

   Mūsu vadības panelim un e-pasta saskarnei ir intuitīvs dizains, tāpēc jebkura līmeņa lietotāji var izmantot mūsu e-pasta mitināšanas pakalpojumus. Turklāt mūsu automātiskās konfigurācijas funkcija atvieglo konta iestatīšanu dažādās ierīcēs un pasta klientos - nav jāzina par IMAP, POP3 vai SMTP.

   Pārslēdzies uz Hostinger e-pasta hostingu jau šodien

   Mūsu parocīgais E-pasta importēšanas rīks ļauj ātri un viegli pārvietot e-pastus no pašreizējā pakalpojumu sniedzēja.

   Profesionālā e-pasta hostinga funkcijas

   Lietotājam draudzīga pārvaldība
   Lietotājam draudzīga pārvaldība

   Hostinger e-pasta hostingam ir intuitīvs vadības panelis. Tas ietver visu, kas nepieciešams, lai pārvaldītu e-pasta kontus - no ierīces konfigurācijām līdz DNS iestatījumiem. Vari arī izmēģināt mūsu viegli lietojamo e-pasta klientu, lai sūtītu ziņojumus, organizētu pastkastītes un e-pastus un pievienotu jaunas kontaktpersonas.

   Automātiskā konfigurācija
   Automātiskā konfigurācija

   Mūsu e-pasta serveri pēc noklusējuma atbalsta IMAP, POP3 un SMTP, lai tu varētu konfigurēt savu e-pasta mitināšanu, izmantojot trešo pušu klientus, piemēram, Apple Mail, Outlook, Thunderbird vai jebkuru citu e-pasta lietotni tavā datorā vai mobilajā ierīcē. Automātiskā konfigurācija atvieglos šo lietotņu uzstādīšanu.

   Automātiskās e-pasta funkcijas
   Automātiskās e-pasta funkcijas

   Padari e-pasta komunikāciju vienkāršāku ar automatizāciju. Ja tu bieži saņem e-pastus ārpus darba laika, uzstādi automātiskās atbildes, lai darītu klientiem zināmu, kad tu atgriezīsies. Novirzi ienākošos ziņojumus uz vairākiem kontiem, izmantojot e-pasta pārsūtīšanu un aizstājvārdus, un iestati "catch-all" filtru, lai pārtvertu e-pastus, kas nosūtīti kļūdaini uzrakstītām adresēm.

   Uzlabota e-pasta ziņojumapmaiņas drošība
   Uzlabota e-pasta ziņojumapmaiņas drošība

   Mūsu e-pasta platforma atbalsta DKIM, DMARC un SPF, lai neļautu nelabvēlīgām pusēm ļaunprātīgi izmantot tavu izejošo e-pasta plūsmu. Mēs arī ieviešam operatoru klases satura filtrus pret surogātpastu un vīrusiem un iekšējo aizsardzību e-pasta ziņojumiem, kas tiek sūtīti starp kontiem vienā domēnā.

   Detalizēti piekļuves, darbību un piegādes ieraksti
   Detalizēti piekļuves, darbību un piegādes ieraksti

   Piekļuves un darbību ieraksti hPanel darbvirsmā ļauj izsekot, kas notiek tavos e-pasta kontos un pārraudzīt, vai tajos nav konstatētas aizdomīgas darbības. Iegūsti informāciju par to, kad un no kurienes tika piekļūts kontiem, kādas darbības tika veiktas šo sesiju laikā un kādi e-pasta ziņojumi tika saņemti un nosūtīti.

   30 dienu naudas atmaksas garantija

   Ja tevi neapmierinās mūsu e-pasta hostinga pakalpojums, sazinies ar mums 30 dienu laikā kopš pirkuma veikšanas, un mēs atlīdzināsim tavu maksājumu.

   E-pasta hostinga BUJ

   Atrodi atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par e-pasta hostingu.

   E-pasta mitināšana ir pakalpojums, kas glabā, piegādā un saņem e-pasta ziņojumus e-pasta serverī.

   Biznesa e-pasta konts izmanto uzņēmumam pielāgotu domēna vārdu, piemēram, piemers@uznemumanosaukums.lv. Tas atšķiras no personīgā e-pasta, kurā parasti izmanto pakalpojuma sniedzēja domēnu, piemēram, piemers@gmail.com.

   Ar uzņēmuma e-pastu tavs zīmols izskatīsies profesionālāks un uzticamāks, kam ir izšķiroša nozīme, ja tiešsaistē vadi mazo uzņēmumu. Klienti parasti ir aizdomīgāki pret uzņēmumiem, kas izmanto personīgo e-pasta adresi, jo ikviens to var izveidot bez maksas.

   Profesionālu e-pasta adrešu izmantošana var nošķirt tavu uzņēmumu no neslavas cienīgiem uzņēmumiem, stiprināt tava zīmola autentiskumu un iedvesmot klientu uzticību.

   Jā, tu vari. Kad būsi iegādājies vienu no plāniem un izveidojies e-pasta kontu, tu vari izmantot mūsu viegli lietojamo e-pasta importēšanas rīku, kas tev ļaus migrēt e-pastus no tava iepriekšējā pakalpojumu sniedzēja tikai ar dažiem klikšķiem. Nav nepieciešamas nekādas tehniskās zināšanas. Detalizētu informāciju par e-pasta pakalpojumu migrāciju pie Hostinger vari atrast šeit.

   Ja tu iegādājies web hostinga plānu pie Hostinger un iegūsti bezmaksas e-pasta kontu, tad tu vari uzreiz izmantot pakalpojumu.

   Taču ir jāpiemin, ka resursi ir ierobežotāki. Vari jaunināt uz Bizness Starter vai Bizness Premium plānu, lai palielinātu resursu apjomu.