Tiešs 24/7 atbalstsTiešs 24/7 atbalsts

99,9% darbspēja99,9% darbspēja

Pamēģiniet 30 dienas bez riska!30 dienu izmēģinājums!

Kāpēc izvēlēties Premium?

Hostinger sniedz visu, kas nepieciešams, lai uzturētu un pārvaldītu Jūsu mājaslapu: premium klases pakalpojumi, domēni, viegli lietojams mājaslapu konstruktors, CMS lietotne un atbalsts.

cloud hosting

Lēts WEB hostings

Premium klases mājaslapu hostinga pakalpojumi par cenu, kas nav augsta. Turklāt, Jūs iegūsiet no mūsu mākoņu bāzes infrastruktūras un 99,9% darbspējas garantijas. Jau 10 gadus un joprojām mēs turpinām piedāvāt zemāko cenu par augstāko kvalitāti.

easy website builder

Bezmaksas domēns

Kā pilnībā sertificēts ICANN dalībnieks, Hostinger piedāvā domēnus par zemāko cenu tirgū. Izvēlieties domēna vārdu, kas atbilst Jūsu vajadzībām un nemaksājiet par to papildus: visas mūsu Premium un Biznesa pakotnes iekļauj bezmaksas domēna vārda reģistrāciju.

free domain name

24/7/365 tiešais atbalsts

Palīdzēt klientiem ir mūsu galvenā priotritāte. Mūsu draudzīgā klientu atbalsta komanda vienmēr ir šeit, lai atrisinātu visas Jūsu hostinga problēmas 24/7/365. Ja kāds no Jūsu jautājumiem būs atrisināts tiešsaistes čatā - saņemiet atbildi nekavējoties!

free domain name

Mājaslapu konstruktors

Iegūstiet profesionāla dizaina mājaslapu bez tehniskām zināšanām. Mūsu viegli lietojamais mājaslapu konstruktors ar simtiem skaistām dizaina sagatavēm un viegli lietojamu saskarni palīdzēs Jums izveidot lielisku mājaslapu minūšu laikā!

KĀ REDZĒTS

kā redzēts forbes
kā redzēts medium
kā redzēts betanews
kā redzēts netcraft
kā redzēts softpedia
kā redz\ets instructables

Ātrākā mākoņu platforma, kam uzticas 29,000,000 priecīgi klienti visā pasaulē!

Ārkārtas palīdzība, kuru saņēmu no atbalsta komadas, liek justies kā svarīgai personai, noteikti iesaku Hostinger.

Laimīgie mājaslapu īpašnieki
Gaitis Melderis
Pašnodarbinātais