Joomla hostings

Izveidojiet tādu mājaslapu, kādu vienmēr vēlējāties ar ātru un uzticamu, Joomla optimizētu hostingu

check_circle

30 dienu naudas atgriešanas garantija

WEB hostinga plāni, kas optimizēti Joomla

Single Web hostings

7,99 €
Ietaupi 90%
0
80
/mēn.

2,15 €/mēn. atjaunojot

 • 1 mājaslapa
 • 1 e-pasta konts
 • 100 GB joslas platums
 • 1X Joomla optimizēts ātrums
Vispopulārākais

Premium Web hostings

11,95 €
Ietaupi 82%
2
15
/mēn.

3,45 €/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots*mājaslapu skaits
 • Neierobežoti*e-pasta konti
 • Neierobežots*joslas platums
 • Iknedēļas rezerves kopēšana
 • 2X Joomla optimizēts ātrums

Biznesa Web hostings

15,95 €
Ietaupi 78%
3
45
/mēn.

6,95 €/mēn. atjaunojot

 • Visi ieguvumi no Premium
 • Ikdienas rezerves kopēšana
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • 4X Joomla optimizēts ātrums

Vai zināji?

Personīgie bezmaksas domēni tiek iekļauti ikgadējos Premium un Biznesa hostinga plānos!

Nepieciešams vairāk jaudas? Izmēģiniet mākoņu hostinga risinājumu

Joomla WEB hostings, kas tevi pārsteigs

Gadu gaitā mēs esam aizsargājuši mūsu serveru infrastruktūru, lai izmantotu katru spēka pilienu ar maksimālo koeficientu. Saņemiet visu, kas nepieciešams, lai startētu veiksmīgu Joomla mājaslapu!

live_help

Atbalsts, kas mīl Joomla

Nepieciešama palīdzība mājaslapas pārnešanā vai uzstādīšanā? Mēs esam Jūsu rīcībā! Specializēti Joomla atbalsta eksperti ir gatavi palīdzēt Jums ar jebkādiem jautājumiem 24/7/365!

dns

Joomla optimizēti serveri

Piedzīvojiet zibenīgi ātrus ielādes laikus un labāko performanci. Visi mūsu serveri ir pielāgoti un optimizēti, lai nodrošinātu labāko Joomla hostinga pieredzi neatkarīgi no tā, kāda tipa mājalslapu uzturēsiet.

thumb_up

Bezmaksas domēns

Katram projektam nepieciešams nosaukums. Nošaujiet divus putnus un saņemiet to bez maksas pie Hostinger. Visi gada vai ilgāka termiņa Joomla plāni iekļauj domēna vārdu par brīvu pirmajam gadam.

Kāpēc izvēlēties Joomla CMS?

Kā otra populārākā CMS pasaulē, Joomla padara satura vadību tik vieglu kā pastaigu parkā! Lai arī kādu mājaslapu Jūs veidotu, tā sniegs visus rīkus lielisku lapu izveidošanai, uzturot spēcīgu tiešsaistes reprezentāciju.

 ikona

check_circleVienkāršs un pielāgojams

Pat, ja veidojat pirmo mājaslapu, Joomla vienkāršība Jūs pārsteigs. Uzstādiet to ar vienu peles klikšķi un izveidojiet profesionālu mājaslapu bez programmēšanas zināšanām!

check_circlePlaša kopiena

Gadu gaitā Joomla ir ieguvusi lielu lietotāju bāzi katrā interneta stūrī. Izpildiet visas Jūsu mājaslapas vajadzības un atrodiet risinājumus jebkuram šķērslim, kas gadās Jūsu ceļā.

check_circleTēmas un paplašinājumi

Ar lielu bezmaksas tēmu un spraudņu bibliotēku Joomla sniegs Jums neierobežotu brīvību. Pievienojiet jaunas iespējas acu mirklī un pārsteidziet savus apmeklētājus ar skaistu un funkcionālu dizainu!

Publicējiet ar Joomla hostingu jau šodien

Starējiet savu Joomla mājaslapu ar 3 vienkāršiem soļiem!

Izvēlieties savu Joomla hostinga plānu

Pirmais solis

Izvēlieties savu Joomla hostinga plānu

Izvēlieties kādu no trim risinājumiem un apskatiet savu grozu. Izvēlieties 12 mēnešu ciklu, lai saņemtu bezmaksas domēnu un SSL!

Pabeidziet pasūtījuma noformēšanu

Otrais solis

Pabeidziet pasūtījuma noformēšanu

Pabeidziet maksājuma procesu, lai sasniegtu klientu zonu un sāciet uzstādīt savus pasūtījumus.

Startējiet savu Joomla mājaslapu

Trešais solis

Startējiet savu Joomla mājaslapu

Tagad sākas īstais darbs! Uzstādiet Joomla ar vienu klikšķi un sāciet veidot savu mājaslapu!

Viss, kas tev ir nepieciešams

Mums ir viss, kas Jums vajadzīgs panākumiem ar Joomla

Ar Hostinger Jūs varat koncentrēties uz svarīgāko. Visi serveri ir optimizēti ar labākajām tehnoloģijām, lai Jūs varētu izmantot labāko no Joomla. Mēs izveidojām piemērotu vadības paneli ar dažādām iespējām uzlabotai drošībai un performancei!

tune

Kešatmiņas paātrinātājs

Uzlabojiet savas Joomla ātrumu ar servera puses kešatmiņu un saglabājiet apmeklētājus neatkarīgi no to skaita!

update

Jaunākā PHP versija

Mūsu serveri vienmēr strādā ar jaunākajām PHP un MySQL versijām, lai nodrošinātu lielisku performanci un nesalaužamu drošību.

https

SSL/TLS sertifikāts

Ar HTTPS kļūšanu par jauno standartu visā plašajā internetā, gada hostinga plāni ietver mūža SSL sertifikātu, lai uzlabotu vietnes uzticamību un SEO!

Panelis
E-komercijas veikals
cloud

CloudFlare papildinājums

Mēs arī piedāvājam CloudFlare integrāciju, lai uzlabotu Jūsu vietni ar globālu CDN un advancētu DDoS/WAF aizsardzību. Drošība vienmēr pirmajā vietā!

people

99.9% darbspēja

Speciāla DevOps un inženieru komanda uzrauga serverus visu laiku, lai pārliecinātos, ka Jūsu mājaslapa vienmēr strādā, jo tas ir svarīgākais.

trending_up

Piekļuves pārvaldnieks

Veidojat vietni kopā ar vairākiem cilvēkiem? Nekādu problēmu! Paturiet savu konta informāciju tikai sev un sastrādājieties ar vadības pārvaldnieka palīdzību.

Joomla hostinga BUJ

Mūsu atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par Joomla hostingu.

Šobrīd strādājot kā otrā pasaulē populārā satura vadības sistēma (CMS), Joomla ir pielāgojama platforma, kuru var izmantot, lai izveidotu jebkāda veida mājaslapu. Kopš pirmā izlaiduma 2005. gadā, tā piedāvā iespēju veidot tiešsaistes reprezentāciju miljoniem tīmekļvedņu, emuāristu un biznesa īpašnieku visā pasaulē.
Aprīkots ar darbspējas uzlabojumiem un pielāgotu konfigurāciju, Joomla hostings tiecas nodrošināt labākos uzstādījumus Joomla bāzes mājaslapām. Koncentrējieties uz kvalitāti un Jūsu lapu saturu, kamēr mēs parūpēsimies par servera darbspēju, atjauninājumiem un uzlabojumiem. Saņemiet labāko no Joomla CMS ar Hostinger.
Lai pārnestu esošo Joomla mājaslapu, Jums jāizveido pilna rezerves kopija. Vieglākais veids kā to darīt it izmantojot tādus spraudņus kā "Akeeba Backup", kas ļaus Jums viegli izveidot un atjaunot Joomla mājaslapas. Gadījumā, ja radīsies kādas problēmas, mūsu veltītā atbalsta komanda būs gatava palīdzēt Jums dienā vai naktī!

Kā satura vadības sistēma Joomla sniedz daudz elastības un brīvības. Tas rada iespēju uzstādīt dažāda veida mājaslapas, ieskaitot:

 • Nišas blogi;
 • Apskatu lapas;
 • Darba sludinājumu portāli;
 • Partnermārketinga vietnes;
 • Personīgie portfolio;
 • Interneta veikali;

Un daudz kas cits, pateicoties plašajai bezmaksas paplašinājumu bibliotēkai, kuru Joomla piedāvā tūlītējai lietošanai.

Patiešām var un ir vairāk kā viens veids kā to izdarīt! Joomla spraudņu direktorijā Jūs atradīsiet daudz un dažādus spraudņus, kas ļaus pārvērst Joomla mājaslapu par interneta veikalu. Katram no tiem ir unikālas iespējas un Jūs varat testēt tās visas, pirms izlemsiet kura vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām.
Lai nodrošinātu nevainojamu pieredzi, visi Joomla hostinga serveri ir aizsargāti ar BitNinja reāllaika aizsardzību. Savietojot ar pielāgotiem ugunssienas iestatījumiem, rezultātā saņemsiet drošu interneta vidi, kas aizsargāta no ļaunatūras, DDoS, "brute force", XSS un citiem draudiem.
Lai arī nav skaidrs, kura no divām CMS ir galīgā uzvarētāja, Joomla ir viena no populārākajām WordPress alternatīvām kādu atradīsiet. Gandrīz trešā daļa mājaslapu pasaulē ir veidotas ar atvērtā koda platformām. Tādejādi, veidojot mājaslapu, tās abas būs top izvēles ar saviem plusiem un mīnusiem.