image description

Reģistrētie klienti:

11,692,988
image description

Ikdienas reģistrācijas:

10,000+
image description

Uzturētās mājaslapas:

5,989,510

Mūsu kompānija

Piedāvājot vienkāršu pakalpojumu par pieņemamu cenu, padarot interneta sniegtās iespējas pieejamas visiem interneta lietotajiem. Mūsu uzņēmums tika dibināts 2004.gadā kā individuāls partneruzņēmums, mēs esam strauji auguši un esam lepni paziņot, ka Hostinger grupa ir izaugusi par vienu no pasaulē vadošajiem hostinga provaideriem. Mēs apkalpojam klientus visā pasaulē un uzturam simtiem serveru, lai nodrošinātu klientu vajadzības.

Hostinger grupa lepojas par to, ka ir daļa no ICANN akreditēto reģistru elites. ICANN akreditācija nozīmē to, ka uzņēmums ir verificēts, tam ir spēcīga finansiālā bāze un tam var uzticēties. Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu domēna vārds ir drošībā ar Hostinger.

image description

Mūsu vīzija ir sniegt miljoniem cilvēku pasaulē iespēu izmantot labākās interneta iespējas, lai macītos, radītu un augtu. Mēs ļaujam cilvēkiem sākt par brīvu un spert soli tālāk kopā ar mums, kad ir gatavi kam vairāk.

Mūsu misija ir palīdzēt mūsu klientiem gūt panākumus internetā. Mēs katru dienu mostamies ar mērķi atvieglot mājaslapu veidošanu un uzturēšanu. Mēs cenšamies, lai klienti smaidītu.

Mūsu vērtības

Esi pārmaiņas, ko meklē. Vajadzīga drosme un spējas, lai uzsāktu pārmaiņas, lai radītu labākus produktus un tehnoloģijas ar saviem cilvēkiem un savā vietā. Ilgtspējīga attīstiba ir dalīta atbildība. Rīcība ir neatkarīga.

Ne#@!% klientu. Klienti ir mūsu dzīvība. Bez apmierinātiem klientiem mēs esam nolemti. Klientu perspektīva mums ir pirmajā vietā.

Spēlē komandā. Mēs pavadām daudz laika darbā. Jo vairāk šis laiks nešķiet kā darbs, jo labāk. Mēs varam būt nopietni, neuztverot sevi pārāk nopietni. Mēs nosakām prioritātes pēc tā, kas ir labāk komadai.

Atvērta kompānija. Informācija ir atvērta iekšēji pēc noklusējuma un dalīšanās ir primārais princips.

Hostinger Latvia

Hostinger Latvia vēra savas durvis 2013.gadā. Ik dienu mums pievienojas 10000 jaunu lietotāju visā pasaulē. Mēs esam priecīgi, ka arī Latvia var mums pievienopties un izbaudīt hostinga pakalpojumus.

image description

Hostinger International Ltd piedāvā visus pakalpojumus, kas atrodami šeit. Hostinger Grupa pārvalda dažādus tīmekļa projektus un īpašumus. Lai paziņotu par pārkāpuu (spams, pikšķerēšana, kaitnieciskas reklāmas u.c.) sai saistībā ar jebkuru Hostinger pakalpojumu sniedzēju, rakstiet mums e-pastā abuse@hostinger.com

  • php
  • my sql
  • intel
  • cloudlinux
  • nginx
  • cloudflare
  • wordpress