Mājaslapas izveide skaisti un ātri

Mājaslapas izveidei nav jābūt sarežģītai. Interneta veikals, portfolio vai emuārs - mājaslapu izstrāde ir iespējama bez jebkādām tehniskām zināšanām! Tas ir tik viegli kā izmantot mobilo lietotni.

Veido mājaslapu

Ātri un viegli

Mājaslapas izveide minūtēs nevis dienās

Mājaslapas izveide var būt ilgs process, tāpēc mēs esam izveidojuši mājaslapu konstruktoru, ar kuru iespējams izveidot mājaslapu pašam. Nav nepieciešamas tehniskas zināšanas. Publicējiet mazāk kā stundas laikā! Mājaslapu izstrāde izmantojot drag and drop konstruktoru ļaus visu kontrolēt.

Kā izveidot mājaslapu?

Četri viegli soļi, mazāk kā stunda un varat publicēt.

Izveidojiet mājaslapu tūlīt

01

Reģistrēties

Izveidojiet Hostinger kontu un izvēlieties plānu, kas ideāli atbilst Jūsu projektam.

02

Izvēlieties vai izveidojiet sagatavi

Izvēlieties dizaineru veidotu sagatavi, kas garantē funkcijas un formas vai izveidojiet mājaslapu no sākuma ar vieglu "drag-and-drop" konstruktoru.

03

Pielāgot mājaslapu

Izveidojiet profesionālas mājaslapas, kas parādīts Jūs vislabāk! Atrodiet rīkus, kas liks Jūsu emuāra ierakstiem, veikala produktiem un portfolio izcelties!

04

Publicējiet

Iekarojiet internetu ar Hostinger! Mājaslapu izveide ir tikai sākums! Saņemiet bezmaksas domēnu, utilizējiet maksāšanas dziņu optimizāciju un nokļūstiet virsotnē!

Kā izveidot mājaslapu?

Sagatave JŪSU projektam

Izvēlieties kādu no simtiem lietošanai gatavām sagatavēm. Ar mūsu "velc un nomet" tipa konstruktoru Jūs varat pielāgot, mainīt un adaptēt sagataves savām vajadzībām. Padariet to sev vieglāku un mazāk kā stundas laikā! Atrodiet sagatavi, ar kuru sākt un sāciet veidot mājaslapu tūlīt!

Darbina 99,9% tēmas

Ir vairāk kā mājaslapu konstruktors

Izveidot mājaslapu ir tik viegli kā izmantot "velc un nomet" lietotni. Pārvērtiet savu vīziju realitātē tikai minūšu laikā. Tiklīdz mājaslapa būs gatava panākumiem internetā, virziet to uz virsotni tā, lai tā tur paliktu. To paveikt palīdzēs rīki, kas nodrošinās 99,9% darbspējas garantiju un nokļūšanu meklētāju rezultātu augšgalā.

Ir vairāk kā mājaslapu konstruktors
Responsīvs dizains

Responsīvs dizains

Mēs padarījām skaisto vieglu

Viss, kas nepieciešams, lai mājaslapa būtu izcila gan funkcijās, gan formā! Tā ir iespēja panākt, lai mājaslapa izskatītos lieliski gan mobilajās ierīcēs un planšetēs. Izmantojiet vienu no ātrākajiem hostingiem industrijā un rīkus, kas palīdzēs augt un noturēt augšējās pozīcijas.

Tā ir aisberga virsotne!
Skatiet vairāk iespējas:

language

Bezmaksas domēns

Katrs stāsts sākas ar lielisku nosaukumu. Lai būtu viegli uzsākt, reģistrējiet Biznesa vai Premium hostingu un iegūstiet bezmaksas domēnu!

dvr

Drag and drop saskarne

Mājaslapas izveide ir tik viegla kā aizvilkt un nomest. Mūsu rīks palīdzēs izstrādāt skaistu mājaslapu intuitīvi un ātri.

important_devices

Mobili draudzīgs

Izveidojiet mājaslapu, kas izskatās lieliski uz katra ekrāna! Mūsu ložu drošais dizains nodrošinās to, ka Jūsu emuāra ieraksti izceļas uz katras platformas.

perm_phone_msg

24/7 klientu atbalsts

Vienmēr ir labi, ja ir palīdzība. Hostinger sniedz Jums visu komandu! Lai arī kas notiktu, mūsu klientu atbalsta dienests ir Jūsu rīcībā 24/7/365

color_lens

Dizaineru veidotas sagataves

Neesat droši sākt no pamatiem? Pamēģiniet meklēt mūsu sagatavju arhīvā! Mūsu komanda izveidoja simtiem sagataves, kas veidotas ar funkcionalitāti un formu prātā.

dns

WEB hostings ar īstu spēku

Mūsu mājaslapu konstruktors ir aisberga virsotne. Kad izvēlēsieties mūsu mājaslapu, iegūsiet modernāko WEB hostingu. 99,9% darbspējas garantija, 24/7 klientu atbalsts un daudz kas cits.

Izvēlieties savu hostinga plānu

Single Web hostings

7,99€
Ietaupi 90%
0
80
/mēn.

2,15€/mēn. atjaunojot

 • 1 mājaslapa
 • 1 e-pasta konts
 • 100 GB joslas platums
 • 1X procesora spēks un atmiņa
Vispopulārākais

Premium Web hostings

11,95€
Ietaupi 82%
2
15
/mēn.

3,45€/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots*mājaslapu skaits
 • Neierobežoti*e-pasta konti
 • Neierobežoti*e-pasta konti
 • Neierobežots*joslas platums
 • 2X procesora spēks un atmiņa

Biznesa Web hostings

15,95€
Ietaupi 78%
3
45
/mēn.

6,95€/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots*mājaslapu skaits
 • Neierobežoti*e-pasta konti
 • Neierobežots*joslas platums
 • 4X procesora spēks un atmiņa

Vai zināji?

Personīgie bezmaksas domēni tiek iekļauti ikgadējos Premium un Biznesa hostinga plānos!

Nepieciešams vairāk jaudas? Izmēģiniet mākoņu hostinga risinājumu

Mājaslapu konstruktors 2.0

Jauns sākums jau drīz

Neatkarīgi no tā vai esat blogeris, mazā biznesa īpašnieks vai interneta entuziasts - mēs garantējam, ka atradīsiet pilnībā pielāgojamu mājaslapu konstruktora sagatavi, kuru iemīlēsiet.

dvr

Jauna un moderna lietotāju saskarne

Visus dizainus ir sagatavojuši pasaules klases profesionāļi.

bar_chart

Nepārspējama performance un ātrums

Mēs esam ātrāki kā jebkad. Lielisks ātrums un performance ved pie lieliskiem rezultātiem

Jauns sākums jau drīz
Kā sākt?

Optimizēts Jūsu zīmola panākumiem

Mums rūp Jūsu panākumi. Tāpēc visas vietnes ir pielāgotas visām ierīcēm.

Nav nepieciešams domāt par dizainiem

Atslābinieties un izvēlieties sagatavi, kas patīk visvairāk. Jūsu klientiem tā patiks.

Rediģējiet viegli ar "drag & drop"

Tiklīdz ievēlēsieties sagatavi, varēsiet pielāgot to vieglā nekā jebkad.

Unsplash bibliotēka rokas stiepienā

Izvēlieties labākos attēlus no mūsu bibliotēkas, lai reprezentētu savu biznesu.

Derēs jebkuram iedomājamam ekrānam

Jūsu jaunā mājaslapa izskatīsies labi jebkurā ierīcē un ekrānā.

Mājaslapu konstruktora BUJ

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par mājaslapu konstruktoru

Mājaslapu konstruktors ir īpašs rīks mājaslapu izstrādei. Mūsu mājaslapu konstruktors ļaus izveidot teju jebkādu mājaslapu. Varat izveidot pilnībā funkcionālu interneta veikalu ar interaktīvu portfolio, platformu emuāra ierakstiem un daudz ko citu.

Mēs izveidojām šo rīku viegli lietojamu, tāpēc tas ir balstīts uz "drag and drop" saskarnes, ko var apgūt minūtes laikā. Šis intuitīvais konstruktors ļaus izveidot mājaslapu bez tehniskām zināšanām. Nav nepieciešams ne rindiņas koda. Varēsiet pielāgot dizaina daļas savām personīgajām vajadzībām.

Mūsu mājaslapu konstruktora rīks ir īpaši izstrādāts, lai sniegtu iespēju lietotājiem bez vai ar minimālām tehniskām zināšanām un ierobežotu laiku izveidot spēcīgu reprezentāciju internetā. Veidojot mājaslapu ar mūsu rīku, šie lietoāji var vaidot un pielāgot mājaslapu, nezustraucoties par procesa tehnisko pusi. Kamēr pieredzējuši lietotāji var izvēlēties hostingu dažādās platformās un CMS, lietotāji bez tehniskām zināšanām var izmantot šī spēcīgā risinājuma iespējas.

Protams! Jūs varat pielāgot un izveidot savu mājaslapu individuālajā, vajadzībām. Mājaslapu konstruktors tika veidots, paturot prātā mērogojamību. Tas atspoguļojas iespēju un dažādībā un iespējamo mājaslapu veidos. Iekšā atradīsiet daudzveidīgas iespējas attēlu galerijām, emuāru sagatavēm, e-komercijas risinājumiem un daudz kam citam. Iekļautās sagataves būs palīgs vieglam sākumam, jo pamats jau būs izveidots. Varat viegli to pielāgot savām vajadzībām un padarīt par savu. Jūs gaida šrifti sociālo mediju integrācija un daudz citas iespējas.

Nav svarīgi vai sākat no sākuma, izvēlaties sagatavi, viegli un nez rūpēm varēsiet izveidot tādu mājaslapu, kā vēlaties.

Protams! Mūsu mājaslapu konstruktors ļaus Jums izveidot e-veikalu minūšu laikā! Jūs varat iekārtot intuitīvu un viegli lietojamu interneta veikalu ar spēcīgu veikala performanci un vairākām maksājumu metodēm. Ja nepieciešama palīdzība, mūsu trenētā klientu atbalsta komanda būs Jūsu rīcībā, lai atrisinātu jebkādas problēmas. Neatkarīgi no tā vai vēlaties pārdot fiziskas vai digitālas preces, ar mūsu mājaslapu konstruktoru Jūs varēsiet izveidot mājaslapu, kas ir spēcīga, stabila un pievilcīga.
Jā! Ar mūsu mājaslapu konstruktoru Jūs varat veidot mājaslapu, kas palīdzēs pacelt atrašanās vietu meklētāju rezultātos! Rediģejiet META virsrakstus un aprakstus. Rīks, kuru mēs izstrādājām, lai palīdzētu Jums gan saprast, gan arī uzlabot optimizāciju meklēšanas dziņiem. Pie tam Jūs varat iegādāties mūsu SEO rīku, kas piedāvā vērtīgu statistiku un cita veida datus, kas ir nepieciešami, lai sasniegtu virsotnes. Saprotiet savu vietu, konkurenci un saņemiet informāciju, kas Jums palīdzēs uzlaboties.
Mūsu mājaslapu konstruktors ir pilnīgi par brīvu ar katru hostinga komplektu. Ja vēlaties izveidot mājaslapu bez piepūles un tehniskām zināšanām, viss, kas Jums vajadzīgs ir izvēlēties sava projekta vajadzībām atbilstošu plānu, reģistrēties un, veidojot mājaslapu, izvēlēties mājaslapu konstruktoru kā veidošanas rīku.
closelogo

Jaungada izpārdošana

 • check 99.9% darbspēja
 • check Bezmaksas SSL sertifikāts
 • check 24/7 tiešais atbalsts
 • check 30 dienu naudas atgriešanas garantija
Piesakieties tūlīt

Līdz

90

%

OFF

02
DIENAS
14
STUNDAS
40
MINŪTES
24
SEKUNDES
Jaungada izpārdošana: Hostings
No 0,80€ /Mēnesis!
Apskatīt visus piedāvājumus
×