logo

Melnās piektdienas
izpārdošana

 •  99.9% darbspēja
 •  Bezmaksas SSL sertifikāts
 •  24/7 tiešais atbalsts
 •  30 dienu naudas atgriešanas garantija
Piesakies tūlīt

Līdz

90

%

OFF

42
DIENAS
11
STUNDAS
01
MINŪTES
56
SEKUNDES
Melnās piektdienas izpārdošana: Hostings
No 0,80€ /Mēnesis!
Apskatīt visus piedāvājumus
×
Zyro ikona

Vietnes veidotājs

Mājaslapas veidošanai nav jābūt sarežģītai. Interneta veikals, portfolio vai emuārs - izdari to ātri un bez jebkādām tehniskām zināšanām! Tas ir tik viegli kā izmantot mobilo lietotni.

Build a website in minutes, not days

Build a website in minutes, not days

Creating a website can be a lengthy process. That’s why we made a website builder that lets you create yourself. No technical knowledge required. Get online in less than an hour! Utilize our simple drag and drop website builder and take control of your online presence.

Kā izveidot mājaslapu?

Četri viegli soļi, mazāk kā stunda un varat publicēt.
 1. Reģistrēties
  Izveidojiet Hostinger kontu un izvēlieties plānu, kas ideāli atbilst Jūsu projektam.
 2. Izvēlieties sagatavi vai veidojiet savu
  Izvēlieties dizaineru veidotu sagatavi, kas garantē funkcijas un formas vai izveidojiet mājaslapu no sākuma ar vieglu "drag-and-drop" konstruktoru.
 3. Pielāgot mājaslapu
  Izveidojiet profesionālas mājaslapas, kas parādīts Jūs vislabāk! Atrodiet rīkus, kas liks Jūsu emuāra ierakstiem, veikala produktiem un portfolio izcelties!
 4. Publicēt
  Iekarojiet internetu ar Hostinger! Mājaslapas izveidošana ir tikai sākums! Saņemiet bezmaksas domēnu, utilizējiet maksāšanas dziņu optimizāciju un nokļūstiet virsotnē!

Sagatave JŪSU projektam

Kāpēc sākt no sākuma? Izveidojiet mājaslapu minūšu laikā ar profesionāli izstrādātu dizaina sagatavju palīdzību. Nav nepieciešams maksāt dizainerim, ja varat to izdarīt pats! Interneta veikals, kas pieņem kredītkartes? Nekādu problēmu! Skaists portfolio mazajam biznesam? Paveiciet to mazāk kā stundā!

It’s more than a Website Builder

It’s more than a Website Builder

Creating a website is as easy as using a drag and drop app. It will take minutes and will turn your vision into reality. Once your website is ready for online success, get it to the top and help it stay there. With tools that will guarantee it running 99.9% of the time and help you get it to the top of the search results.

Hostinger Website Builder

We made beautiful easy

Everything you need to make sure your website excels in function and form: a chance to make sure your site looks great on mobile devices, tablets, some of the fastest web hosting in the industry and tools to grow and help maintain top positions.

Tā ir aisberga virsotne! Apskatiet vairāk iespējas:

Bezmaksas domēns

Bezmaksas domēns

Every story starts with a great name. Make your start smooth! Sign up for Business or premium and get a free domain name!

Drag and drop saskarne

Drag and drop saskarne

Mājaslapas izveidošana ir tika viegla kā "drag and drop" izmantošana. Mūsu rīks palīdzēs jums izveidot skaistu mājaslapu intuitīvi un ātri.

Mobili draudzīgs

Mobili draudzīgs

Izveidojiet mājaslapu, kas izskatās lieliski uz katra ekrāna! Mūsu ložu drošais dizains nodrošinās to, ka Jūsu emuāra ieraksti izceļas uz katras platformas.

24/7 klientu atbalsts

24/7 klientu atbalsts

Vienmēr ir labi, ja ir palīdzība. Hostinger sniedz Jums visu komandu! Lai arī kas notiktu, mūsu klientu atbalsta dienests ir Jūsu rīcībā 24/7/365

Dizaineru veidotas sagataves

Dizaineru veidotas sagataves

Neesat droši sākt no pamatiem? Pamēģiniet meklēt mūsu sagatavju arhīvā! Mūsu komanda izveidoja simtiem sagataves, kas veidotas ar funkcionalitāti un formu prātā.

WEB hostings ar īstu spēku

WEB hostings ar īstu spēku

Mūsu mājaslapu konstruktors ir aisberga virsotne.

Izvēlieties savu hostinga plānu

Single Web hostings

7,99€
Ietaupi 90%
0
80
/mēn.
 • 1 mājaslapa
 • WordPress optimizēts
 • 1 bezmaksas Biznesa e-pasts 6 mēnešiem!
 • 100 GB joslas platuma
 • 1X procesora spēks un atmiņa
Vispopulārākais

Premium Web hostings

11,95€
Ietaupi 82%
2
15
/mēn.
 • WordPress optimizēts
 • 1 bezmaksas Biznesa e-pasts 6 mēnešiem!
 • 100 mājaslapas
 • Neierobežota datu plūsma
 • 2X apstrādes ātrums un atmiņa
 • Iknedēļas rezerves kopēšana

Biznesa Web hostings

15,95€
Ietaupi 78%
3
45
/mēn.
 • Visi ieguvumi no Premium
 • Ikdienas rezerves kopijas
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • 4X procesora spēks un atmiņa
Nepieciešams vairāk spēka tavam projektam? Apskati mūsu sensacionālos mākoņhostinga risinājumus.

Vai zināji?

Personīgie bezmaksas domēni tiek iekļauti ikgadējos Premium un Biznesa hostinga plānos!

 • paysera
 • visa
 • paypal
 • bitpay
 • maestro
 • mastercard
 • liqpay
 • privat24
 • advcash
 • tele2

Mājaslapu konstruktora BUJ

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par mājaslapu konstruktoru

A website builder is a special tool that allows you to create a website. Our website builder enables you to create nearly any kind of website. You can start a fully operational ecommerce store that accepts multiple payment methods, an interactive portfolio, a platform for blog posts and much more.

We made this tool to be easy to use, that is why it is based on a drag and drop interface that can be mastered within minutes. This intuitive building method will help you create a website with no technical knowledge. Not a single line of code required. You will be able to adjust aspects of the design in accordance with your personal vision.

Mūsu mājaslapu konstruktora rīks ir īpaši izstrādāts, lai sniegtu iespēju lietotājiem bez vai ar minimālām tehniskām zināšanām un ierobežotu laiku izveidot spēcīgu reprezentāciju internetā. Veidojot mājaslapu ar mūsu rīku, šie lietoāji var vaidot un pielāgot mājaslapu, nezustraucoties par procesa tehnisko pusi. Kamēr pieredzējuši lietotāji var izvēlēties hostingu dažādās platformās un CMS, lietotāji bez tehniskām zināšanām var izmantot šī spēcīgā risinājuma iespējas.

Of course! You can customize and build your website depending on your individual needs. The website builder has been developed with flexibility in mind. This reflects the number of features and the potential of different kinds of websites that can be built. Inside you will find different options for picture galleries, blog post templates, ecommerce solutions and much more. The templates included will help you get started easily, providing a platform to start with. You can easily customize it to your needs and make it your own. Fonts, structure, social media integration and many other options are waiting for you.

Doesn’t matter if you start from scratch, or pick a template, you’ll be able to make the website completely your own effortlessly.

Protams! Mūsu mājaslapu konstruktors ļaus Jums izveidot e-veikalu minūšu laikā! Jūs varat iekārtot intuitīvu un viegli lietojamu interneta veikalu ar spēcīgu veikala performanci un vairākām maksājumu metodēm. Ja nepieciešama palīdzība, mūsu trenētā klientu atbalsta komanda būs Jūsu rīcībā, lai atrisinātu jebkādas problēmas. Neatkarīgi no tā vai vēlaties pārdot fiziskas vai digitālas preces, ar mūsu mājaslapu konstruktoru Jūs varēsiet izveidot mājaslapu, kas ir spēcīga, stabila un pievilcīga.

Jā! Ar mūsu mājaslapu konstruktoru Jūs varat veidot mājaslapu, kas palīdzēs pacelt atrašanās vietu meklētāju rezultātos! Rediģejiet META virsrakstus un aprakstus. Rīks, kuru mēs izstrādājām, lai palīdzētu Jums gan saprast, gan arī uzlabot optimizāciju meklēšanas dziņiem. Pie tam Jūs varat iegādāties mūsu SEO rīku, kas piedāvā vērtīgu statistiku un cita veida datus, kas ir nepieciešami, lai sasniegtu virsotnes. Saprotiet savu vietu, konkurenci un saņemiet informāciju, kas Jums palīdzēs uzlaboties.

Mūsu mājaslapu konstruktors ir pilnīgi par brīvu ar katru hostinga komplektu. Ja vēlaties izveidot mājaslapu bez piepūles un tehniskām zināšanām, viss, kas Jums vajadzīgs ir izvēlēties sava projekta vajadzībām atbilstošu plānu, reģistrēties un, veidojot mājaslapu, izvēlēties mājaslapu konstruktoru kā veidošanas rīku.