Pilnībā pielāgojams Minecraft serveris

Saņem pilnu kontroli pār savu spēļu serveri ar iepriekš konfigurētu Mineraft VPS.

30 dienu atmaksa

Minecraft serveru hostingsMinecraft serveru hostings

Minecraft hostinga iespējas

Viegla uzstādīšana
Viegla uzstādīšana

Izmantojiet Multicraft paneli, lai uzstādītu serveri minūšu laikā vai manuāli uzstādiet Ubuntu 18, CentOS 7 vai Debian 9 OS.

Veltīta IPv4/IPv6
Veltīta IPv4/IPv6

Mūsu Minecraft VPS hostings ir pilnībā aprīkots ar veltītām IPv6 un IPv4 adresēm.

Rezerves kopijas
Rezerves kopijas

Ar mākoņu bāzes VPS Jūsu dati var tikt viegli atjaunoti sekunžu laikā un jebkurā brīdī kad nepieciešams.

Minecraft serveru veidi
Minecraft serveru veidi

Mēs atbalstam Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket) un Minecraft serverus. Vari viegli pārslēgties starp vēlamo Minecraft servera versiju, izmantojot mūsu JAR lejupielādes sistēmu.

Modpacks un spraudņi
Modpacks un spraudņi

Pateicoties mūsu spraudņu uzstādišanas sistēmai Spigot Minecraft Plugins var tikt uzstādīti tikai ar dažiem klikšķiem. Ja vēlies, var arī augšupielādēt citus spraudņus, izmantojot Datņu pārvaldnieku vai FTP/SSH.

Ātrs SSD
Ātrs SSD

Lai uzturētu serverus ātrus un spēlētājus apmierinātus, mēs izmantojam jaunākos Xeon procesorus ar terabaitu SSD diskiem.

Viegls starts ar Game Panel

Ar Hostinger spēļu paneli tu vari viegli pārvaldīt serveri. Visi Minecraft hostinga plāni iekļauj pilnu saknes pieeju, kā arī elastīgu daemon, kas ļaus pievienot vai noņemt jebkurus papildinājumus tikai ar dažiem klikšķiem.

Viegls starts ar Game Panel

Augstākā līmeņa datu kopēšana

Visi plāni iekļauj mākoņu bāzes VPS ar dubulto RAID aizsardzību, kas var tikt atjaunota sekundēs jebkurā brīdī un dienā. Piekļūstiet tiem ar Hostinger VPS hostinga vadības paneli un advancēto pieeju rezerves kopiju glabātuvei.

Augstākā līmeņa datu kopēšana

Neierobežotas Modpacks

Katrs plāns ir aprīkots ar iepriekš uzstādītiem iestatījumiem, kurus varat pievienot vai noņemt jebkurā brīdī. Uzstādiet savus iestatījumus bez ierobežojumiem ar saknes pieeju.

Neierobežotas Modpacks

Serveri visā pasaulē

Izbaudiet mazāko attālumu un uzticamību ar mūsu globāli izvietotajiem 3. līmeņa datucentriem.

Serveri visā pasaulēServeri visā pasaulē

Vai meklējat ko citu?

30 dienu atmaksa

Ja nebūsiet apmierināts ar mūsu pakalpojumiem vai jebkādu iemeslu dēļ vēlēsieties atteikties - nekāda riskam nekādu problēmu!

Minecraft serveru hostinga BUJ

Atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par Minecraft serveru hostingu

Minecraft ir piedzīvojumu videospēle, kas ieguvusi popularitāti visā pasaulē kopš izlaišanas 2011.gadā. To izveidoja Markuss Pīrsons (Markus Persson) - zviedru spēļu izstrādātājs - un Mojang. Šī spēle ļauj spēlētājiem kalt blokus un ievietot pēc izvēles. Kā 3D pasaulē katrs spēlētājs demonstrē lielisku radošumu apgūstot un ievācot resursus, veidojot kubus un tad cīnoties. Pastāv vairāki spēles režīmi un ir pieejamas vairāku spēlētāju versijas. Kopš 2018.gada vidus tā var lepoties ar 91 miljonu aktīviem ikmēneša spēlētājiem un tā ir plaši atpazīts kā visu laiku populārākā videospēle, kas pārdota vairāk kā 177 kopijās visā pasaulē, dažādās platformās un ierīcēs.

Ar Hostinger VPS vadības paneli Jūs varat uzturēt un pārvaldīt savu personīgo virtuālo serveri. Mūsu izdalītie VPS hostinga resursi palīdzēs pārstartēt serveri, uzstādīt jaunus skriptus un veikt reāllaika izmaiņas ar parolēm ātri un ērti.

Minecraft servera uzstādīšana ir vienkāršs viena soļa process. Jūs izvēlēsieties vēlamo Minecraft hostinga plānu un pabeigsiet pasūtījuma apmaksu. Jūsu Minecraft serveris tiks uzstādīts gandrīz nekavējoties.

Minecraft VPS uzstādīšana var aizņemt 10-15 minūtes. Nekāda stundu gaidīšanas laiks!

Hosinger piedāvā vairākus Minecraft serveru hostinga plānus. Ja esat Minecraft iesācējs vai vienkārši vēlaties spēlēt to ar draugiem, varat sākt ar Alex plānu. Tas piedāvā 2GB kapacitāti par 8,95 € mēnesī, kas ir ievērojama 62 ATLAIDE! Vēlaties spēlēt ar vairāk spēlētājiem un lielāku joslas platumu? Varat izvēlēties starp Creeper, Herobrine vai Enderman plāniem. Apskatiet Minecraft serveru hostinga plānus šeit.

Darba uzsākšana ar Minecraft serveru hostingu ir viegla! Tikai izvēlieties vienu no mūsu pieciem Minecraft hostinga plāniem un pabeidziet maksājumu. Tiklīdz tas ir darīts, varat sākt spēlēt savu iemīļotāko spēli minūšu laikā!

Absolūti jā! Mums ir 30 dienu naudas atmaksas garantija visiem Minecraft plāniem. Ja nebūsi apmierināts ar mūsu plānu vai pakalpojumu, mēs bez kavēšanās atmaksāsim naudu.

Jūs varat mainīt savu Minecraft hostinga plānu tikai ar dažiem klikšķiem! Ejiet uz klientu vadības paneli un iesūtiet savu pasūtījumu plāna maiņai. Jūsu serveris nekavējoties tiks paaugstināts vai pazemināts reāllaikā bez datu vai iestatījumu zaudējumiem. Ja Jums pieder plaša apmēra Minecraft serveri vai pirmo reizi veidojat serveri - izbaudiet brīvību un uzticamību. Paplašiniet savu Minecraft uz jebkādiem apmēriem ar pielāgojamiem Minecraft hostinga plāniem no Hostinger.

Reģistrē personīgo domēnu savam Minecraft hostingam - tas ir viegli. Spied šeit, lai iegūtu savu unikālo domēna vārdu, sākot no tikai 0,99 €!

Mūsu Minecraft hostinga serveri atrodas 5 globālās lokācijās: Lielbritānijā, ASV, Nīderlandē, Singapūrā un Lietuvā. Lokāciju varēsiet izvēlēties uzstādīšanas procesā. Ar Hostinger Jūsu Minecraft hostings ir 100% uzticams un ar mazāko iespējamo latentumu.

Hostinger Minecraft Hostinga serveri izmanto advancētu aparatūru ietverot Intel Xeon kategorijas procesorus un jaunākās paaudzes Intel SSD diskus. Izbaudiet uzticamu un konsekventu performanci katru reizi.

Jūsu IP adrese ir atrodama Jūsu VPS vadības paneļa sadaļā hPanel.

Jā, varat! Droši uzstādiet jebkuru pasauli vai Modpack, kas Jums patīk. Ar mūsu īpašo .jar iespēju Jūs varat uzstādīt jebkuru .jar datni, kuru vēlaties. Spēlējiet pa savam!

Jūsu Minecraft serveris strādās ar advancētu Multicraft versiju, kas sniegs pilnīgu kontroli un mērogojamību. Personalizējiet savu virtuālo Minecraft serveri, pārvaldot to no pārlūkprogrammas, augšupielādējot izvēlētās datnes un uzstādot savu izvēlēto serveru programmatūru.

Noteikti varat! Jūsu Minecraft servera lokācija var tikt mainīta jebkurā laikā, kad vēlaties. Mūsu draudzīgie Minecraft serveru hostinga eksperti Jums palīdzēs ar pārnešanu tiklīdz sazināsieties ar viņiem. Ņemiet vērā, ka Jūsu IP adrese mainīsies pēc pārnešanas.

Protams, varat! Hostinger sniedz saknes pieeju serverim un datnēm uz virtuālā servera. Izmantojot šo pieeju, Jūs varat rediģēt konfigurāciju, kā vēlaties. Vēlaties augšupielādēt vai patstāvīgi pārvaldīt servera datnes? Uz priekšu! Tas ir viegli izdarāms ar trešo pušu FTP programmatūru vai vadības panelī.

Tagad vari viegli uzstādīt Spigot Minecraft spraudņus ar mūsu papildinājumiem. Uzstādi sistēmu tikai ar dažiem klikšķiem. Ja vēlies, vari augšupielādēt izvēlētos spraudņus, izmantojot datņu pārvaldnieku vai FTP/SSH.

Jā, saņemsiet! Hostinger piešķir izdalītās IPv4 un IPv6 adreses ar katru Minecraft hostinga plānu bez papildus samaksas.

Izbaudiet pilnu saknes pieeju savam virtuālajam serverim ar jebkuru Minecraft hostinga servera plānu, kādu izvēlēsieties. Tas ļaus pielāgot servera konfigurāciju pēc vajadzībām un izvēles.

Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket). Tu vari viegli pārslēgties uz vēlamo Minecraft servera versiju, izmantojot automātisko JAR lejupielādes sistēmu.

Mēs atbalstām jaunākās Java versijas un sniegsim iespēju viegli pārslēgties starp Java versijām vadības panelī.

Tavs Minecraft serveris ir pilnībā tavā rīcībā - izmanto diska vietu un resursus kā vēlies. Piemēram, atrodi un izmanto neierobežotu apjomu spēles serverim.

Pilna saknes pieeja ļaus pievienot jebkuru spēles elementu, ko vēlies, tostarp noklusētās lietotnes uz Minecraft servera. Varēsi uzstādīt Mumble, LiveChat, Teamspeak un citas VOIP sistēmas, lai sniegtu vairāk iespēju gala lietotājiem.

Katrs plāns ir aprīkots ar veltīto IPv4 un IPv6 adresi.