Pilnībā pielāgojama Minecraft servera mitināšana

Pilnībā kontrolē savu spēļu serveri, izmantojot VPS, kas iepriekš konfigurēts Minecraft mitināšanai.

30 dienu atmaksa

Minecraft serveru hostingsMinecraft serveru hostings

Minecraft servera mitināšanas iespējas

Viegla uzstādīšana
Viegla uzstādīšana

Ieslēgšanās process aizņem mazāk nekā piecas minūtes, lai tu varētu ātri atgriezties pie Minecraft. Vienkārši izvēlies plānu, pabeidz reģistrāciju un palaid spēles serveri.

Veltītās IPv4/IPv6 adreses
Veltītās IPv4/IPv6 adreses

Izmantojot veltīto IP adresi, vari nodrošināt savu Minecraft spēļu serveri un aizsargāt to no DDoS uzbrukumiem. Turklāt iegūsti tiešu un vienkāršāku piekļuvi servera datnēm, izmantojot FTP.

Automatizētas dublējumkopijas
Automatizētas dublējumkopijas

Nekad neuztraucies par progresa zaudēšanu. Ja kaut kas notiek, vari dažu sekunžu laikā atjaunot jaunāko dublējumu no vadības paneļa un turpināt veidot savu pasauli.

Vairāki Minecraft serveru veidi
Vairāki Minecraft serveru veidi

Visos plānos ir iekļautas neskaitāmas serveru versijas dažāda veida Minecraft spēlētājiem. Sākot no Official, Forge līdz Spigot, vari viegli pārslēgties starp serveru veidiem, izmantojot mūsu spēļu paneli.

Uzstādi Modpacks un spraudņus
Uzstādi Modpacks un spraudņus

Izmantojot mūsu spraudņu un moduļu automātiskos instalētājus, vari pielāgot spēli atbilstoši savām vēlmēm. Pilna piekļuve failiem ļauj arī manuāli pievienot trešo pušu spraudņus un modifikācijas.

Ātri SSD un ātrgaitas CPU
Ātri SSD un ātrgaitas CPU

Mūsu VPS izmanto augstākās kvalitātes aparatūru, lai izveidotu ātrus un bez aizkaves serverus ar terabaitiem SSD krātuvi un nozares standarta Intel Xeon procesoriem.

Vienkārša iestatīšana ar spēļu paneli

Neatkarīgi no tā, vai esi jauns vai pieredzējis Minecraft saimnieks, mūsu spēļu vadības panelis atvieglo servera pārvaldību. Izbaudi lietotājam draudzīgu saskarni un pilnu saknes piekļuvi, lai konfigurētu serveri, kā vēlies.

Viegls starts ar Game Panel

Augstākā līmeņa datu dublēšana

Vai negadījuma dēļ esi zaudējis progresu? Nav nepieciešams sākt no nulles. Pateicoties mūsu RAID-10 tehnoloģijai un automatizētai dublēšanai, tu vari saglabāt savus datus un atjaunot tos dažu sekunžu laikā no VPS hostinga vadības paneļa.

Augstākā līmeņa datu dublēšana

Neierobežots spraudņu un modifikāciju skaits

Katrā plānā ir iekļauti viena klikšķa uzstādītāji iepriekš atlasītiem spraudņiem un modifikācijām, lai atvieglotu uzstādīšanas procesu. Ir iespējams arī uzstādīt spraudņus un modifikācijas no trešo pušu avotiem, izmantojot datņu pārvaldnieku vai FTP/SSH.

Neierobežots spraudņu un modifikāciju skaits

Īpaši zems latentums

Hostinger ir vairākas serveru atrašanās vietas pasaulē, tāpēc vari izvēlēties sev tuvāko, lai nodrošinātu zemu latentumu spēlētājiem. Jo mazāks attālums, jo labāka spēlēšanas pieredze.

Īpaši zems latentums

Minecraft serveru hostinga BUJ

Saņem atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par mūsu spēļu servera mitināšanu.

Minecraft ir smilškastes videospēle, kurā spēlētāji var izveidot savu pasauli un pieredzi, izmantojot 3D blokus. Rakstīšanas laikā šai spēlei tagad ir 141 miljons ikmēneša aktīvo spēlētāju no visas pasaules.

Pateicoties tās popularitātei, daudzi spēlētāji izvēlas izveidot savus Minecraft serverus, lai pielāgotu spēli savām vēlmēm, izveidotu kopienu ar citiem entuziastiem un pat potenciāli gūtu papildu ienākumus.

Sava Minecraft servera iestatīšana aizņem tikai dažas minūtes:

1. Izvēlies sev vēlamo Minecraft hostinga plānu un pabeidz pirkumu.

2. Pieslēdzies Hostinger un konfigurē savus VPS iestatījumus. Piešķir savam serverim nosaukumu, izvēlies servera atrašanās vietu un iestati saknes paroli.

3. Pieraksties spēļu panelī, izmantojot VPS vadības panelī sniegtos akreditācijas datus.

4. Izveido jaunu instanci, izvēlies Minecraft servera distribūciju un gaidi, līdz instance tiks iestatīta.

5. Visbeidzot, nospied pogu Sākt, lai tiešsaistē palaistu Minecraft serveri. Tagad vari spēlēt spēli, izmantojot Minecraft klientu, vai tālāk konfigurēt servera iestatījumus.

Tas arī viss. Ja rodas problēmas, sazinies ar mūsu klientu panākumu komandu, kas ir gatava palīdzēt visu diennakti.

Minecraft hostinga plāna iegāde, VPS konfigurēšana un servera instances iestatīšana aizņem tikai 5 līdz 10 minūtes.

Mūsu Minecraft servera mitināšanas plāni svārstās no 6,99 € mēnesī līdz 29,99 € mēnesī.

Lai izvēlētos pareizo abonementu, padomā par saviem mērķiem un vajadzībām attiecībā uz Minecraft serveri. Ja vēlies palaist Vanilla serveri ar nelielu spēlētāju grupu, Alex plāns ir lieliska izvēle. 4 GB RAM un 1 vCPU aparatūra var uzņemt līdz 10 lietotājiem.

Lai iegūtu neierobežoti daudz spēlētāju slotus un instalētu dažādas modifikācijas un spraudņus, apskati Enderman plānu. Salīdzini mūsu plānus un, ja rodas papildu jautājumi, konsultējies ar mūsu klientu atbalsta komandu.

Vienkārši izvēlies vienu no mūsu septiņiem plāniem, pievieno to grozam un turpini ar apmaksu. Kad tas ir izdarīts, vari sākt iestatīt VPS un izveidot savu Minecraft serveri.

Jā, jebkurā laikā vari jaunināt vai pazemināt savu mitināšanas plānu. Dodies uz sava VPS hostinga vadības paneli, lai veiktu pasūtījumu, un pēc tam pagaidi dažas minūtes, līdz izmaiņas tiks pabeigtas. Neuztraucies — iestatījumi un datnes procesa laikā nepazudīs.

Pie Hostinger domēna reģistrēšana savam Minecraft serverim sākas no 0,99 € gadā. Dodies uz domēnu pārbaudītāju, lai pārbaudītu izvēlētā domēna vārda pieejamību.

Mūsu serveri atrodas ASV, Nīderlandē un Lietuvā. Izmantojot vairākas servera atrašanās vietas, vari izvēlēties sev un spēlētājiem tuvāko, lai nodrošinātu zemu latentumu un labu lietotāja pieredzi.

Jā. Hostinger piedāvā izdalītās IPv6 un IPv4 adreses visos VPS plānos bez papildu maksas. ĪVeltītās IP adreses piedāvā labāku DDoS aizsardzību, kā arī tiešu FTP datņu piekļuvi Minecraft serverī.

Turklāt tas padara pievienošanos serverim daudz vienkāršāku. Spēlētājiem vienkārši jāievada tikai IP adrese — nav jāievada beigu porta numurs.

Jā. Lai mainītu Minecraft servera atrašanās vietu, sazinies ar mūsu klientu panākumu komandu, un mūsu Minecraft hostinga eksperti palīdzēs pārsūtīšanā. Lūdzu, ņem vērā, ka mainīsies arī servera IP adrese.

Minecraft serveri darbojas uzlabotajā Game Panel versijā ar operētājsistēmu Debian 10. Papildus tam, tajā ir viegli orientēties, tā piedāvā arī pilnīgu kontroli un elastību pār spēles iestatījumiem. Saimnieki var augšupielādēt pielāgotas datnes un uzstādīt vēlamo servera tipu.

Visi Minecraft hostinga plāni ir pašpārvaldīti, tāpēc iegūsi pilnu piekļuvi virtuālajam spēļu serverim. Vari brīvi konfigurēt diska vietu un resursus savām vajadzībām, piemēram, pievienojot spēles elementus vai uzstādot tādas lietojumprogrammas kā TeamSpeak, lai sazinātos ar citiem spēlētājiem.

Tā kā mūsu VPS hostinga plāni tiek pārvaldīti paši, mūsu klientu panākumu komanda var palīdzēt tikai ar VPS un Minecraft servera iestatīšanu. Ja tev ir jautājumi par servera pārvaldību un konfigurāciju, skatiet zināšanu bāzi vai Hostinger apmācības.

Mūsu spēļu panelis atbalsta šādas Minecraft Java Edition versijas:

 • Java 8
 • Java 11
 • Java 15
 • Java 16

Šeit ir pieejamo serveru veidu saraksts:

 • Official
 • CraftBukkit
 • Spigot
 • Paper
 • Purpur
 • Forge
 • SpongeVanilla
 • Cauldron
 • Tekkit
 • Feed the Beast
 • Project Rainbow
 • Bedrock (pocket)

Jebkurā laikā vari pārslēgties starp Minecraft Java versijām vai servera veidiem.

Jā. Spēļu panelī ir iekļauts Forge servera tips (Minecraft Java Edition), kas ļauj uzstādīt modifikācijas un modifikācijas pakotnes.

Pirms modifikāciju pievienošanas noteikti izmanto Minecraft Java Edition un savā instancē instalējiet Forge servera tipu. Vispirms tev arī jāpārtrauc servera darbība. Kad tas ir izdarīts, dodies uz datņu pārvaldnieku un izveido jaunu direktoriju modifikāciju vai modifikāciju pakotņu augšupielādei.

Jā. Pilna piekļuve saknes serverim ļauj pašam augšupielādēt un pārvaldīt spraudņus.

Spigot, CraftBukkit un PaperMC Minecraft serveru tipiem ir iebūvēti spraudņi, kurus vari automātiski instalēt spēļu panelī. Ja vēlies instalēt trešās puses spraudni, vari to izdarīt manuāli, izmantojot datņu pārvaldnieku vai FTP/SSH.

Lai piekļūtu servera iestatījumiem, spēļu panelī atlasi gadījumu un dodies uz sadaļu Konfigurācija. No turienes jābūt pieejamai cilnei Servera iestatījumi.

Servera iestatījumos ir pieejamas daudzas spēles gaitas pielāgošanas iespējas, piemēram, servera versijas maiņa, pasaules veida maiņa un pasaules izmēra ierobežošana.

Ja neesi apmierināts ar savu progresu, vari atiestatīt savu pasauli un sākt no jauna. Datņu pārvaldniekā atrodi savu pašreizējo pasaules mapi, izdzēs to un pēc tam restartē Minecraft serveri, lai izveidotu jaunu pasauli.

Izmantojot mūsu vadības paneli, tu vari padarīt savu Minecraft serveri pieejamu tikai noteiktiem spēlētājiem. Tālāk ir norādītas darbības, lai izveidotu balto sarakstu.

1. Spēļu panelī atlasi Minecraft servera gadījumu un dodies uz konfigurācijas iestatījumiem.

2. Dodies uz cilni Spēle un grūtības un ieslēdz funkciju Izmantot balto sarakstu.

3. Atgriezies galvenajā izvēlnē un noklikšķini uz Console.

4. Ieraksti “baltajam sarakstam pievienot [ievietot_lietotājvārdu_šeit]” un nospiedi taustiņu Enter.

30 dienu atmaksa

Ja nebūsi 100% apmierināts ar Hostinger, mēs atgriezīsim tavu maksājumu. Nekādu problēmu, nekāda riska.