Trīs.
Divi.
Tiešsaistē

Simple

Trīs. Divi. Tiešsaistē.

Par mums

Gūsti panākumus internetā ar Hostinger

Hostinger mērķis ir nodrošināt panākumus tiešsaistē ikvienam — gan izstrādātājiem, gan topošajiem blogeriem un uzņēmumu īpašniekiem. Pateicoties mūsu ātrajai hostinga tehnoloģijai, AI mājaslapu konstruktoram un viegli lietojamam hPanel, mājaslapas izaugsme ir pavisam vienkārša.
Gūsti panākumus internetā ar Hostinger

Globāli atzīts mitinātājs

Hostinger tika izveidots 2004. gadā kā Lietuvā bāzēts tehnoloģiju jaunuzņēmums, un tagad tas ir vadošais hostinga risinājumu nodrošinātājs, kas apkalpo vairāk nekā miljonu līdzīgi domājošu cilvēku no vairāk nekā 150 valstīm.
Saglabājot savu reputāciju kā visstraujāk augošais hostinga zīmols 2020. gadā*, mēs turpināsim uzlabot savus pakalpojumus, apgūt jaunus tirgus un kļūt par daļu no vēl lielākiem veiksmes stāstiem.
Globāli atzīts mitinātājs

Mūsu vēsture

Mūsu stiprās puses

Nevainojami pārvaldības rīki

Vietnes ātrums

Individuāls atbalsts 24/7

Nevainojami pārvaldības rīki

Neatkarīgi no tavas pieredzes vai tehniskajām zināšanām mūsu vietņu veidošanas un pārvaldības rīki ir radīti ar lietotāja pieredzi un jaudu prātā. Kontrolē visu vienuviet, izmantojot hPanel, sākot no domēniem un hostinga līdz e-pasta kontiem un daudz kam citam. Atvēli vairāk laika svarīgākajām lietām, izmantojot mūsu "velc un nomet" tipa AI mājaslapu konstruktoru — izveido un publicē vietni dažu minūšu laikā bez jebkādiem ierobežojumiem.

Vietnes ātrums

Mēs vēlamies, lai vietņu veidotāji un uzņēmumu īpašnieki ātri virzītos uz priekšu. Iedomājies, ka tava vietne ielādējas milisekundēs jebkurā pasaules vietā, izmantojot mūsu globāli izvietotos serverus ar 99,9 % darbspējas laika garantiju. Palutini savu auditoriju ar vislabāko lietotāja pieredzi un vēro, kā uzlabojas tavas vietnes klasifikācija.

Individuāls atbalsts 24/7

Mēs esam šeit, lai palīdzētu ikvienam apņēmīgam tiešsaistes entuziastam, kura mērķis ir iekarot internetu. Mūsu klientu atbalsta komanda runā vairāk nekā 10 valodās, lai tu varētu droši paust savas domas un bažas. Pavadi mazāk laika, uztraucoties par savām tehniskajām problēmām — mēs apsolām ātri atbildēt, sniedzot noderīgus risinājumus.

Icon

Nesen sazinājos ar Hostinger klientu apkalpošanas komandu.Tā bija viena no labākajām, ar ko nācies sazināties. – viņu aģenti bija ļoti zinoši un izpalīdzīgi. Pat ar nelielu informācijas daļu viņiem izdevās noteikt problēmu un ātri to atrisināt.

Podaz veikals
Interneta veikals
Icon

Es apmeklēju dažus tīmekļa dizaina un izstrādes kursus un biju iesācējs mājaslapu pārvaldīšanā. Es vēlējos praktizēt apgūtās prasmes, tāpēc meklēju lielisku mitinātāju, kas, pats galvenais, ļautu man pilnībā kontrolēt savu kodu. Tā es nonācu pie Hostinger

Endrjū
Izstrādātājs
Icon

Pie Hostinger es pašlaik mitinu 94 mājaslapas, un man un maniem klientiem vienmēr ir paticis Hostinger divu iemeslu dēļ — servera ātrums un pieczvaigžņu klientu atbalsts. Hostinger ir labākā platforma ikvienam neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai profesionāls izstrādātājs.

Džeremijs Kobina
Programmētājs
TEHNOLOĢIJA

Nepārtrauktas inovācijas

Nepārtrauktas inovācijas
CILVĒKI

Apņēmīga varoņu komanda

Apņēmīga varoņu komanda
APSĒSTĪBA AR KLIENTU

Pirms runājam, mēs klausāmies

Pirms runājam, mēs klausāmies

Jaunākie emuāra raksti

Branch left
Hostinger patiešām ir ļoti stabils hostings
Bitcatcha
Branch right
Branch left
Visaugstākā līmeņa darbspējas laiks
PCMag
Branch right
Branch left
Rada augstvērtīga hostinga sajūtu
Quicksprout
Branch right