.xyz domēns
.com domēns
.net domēns
.biz domēns
.org domēns
.info domēns
.name domēns
.eu domēns

100% kontrole pār Jūsu WEB projektiem

Tas attiecas uz visiem, neatkarīgi kādu hostinga vai domēna provaideri izvēlaties. Uzturēt visu vienā vietā ir efektīvāk - pilnīga kontrole pār visiem pakalpojumiem, nepalaižot garām atjaunošanu. Viegli lietot bez vairākiem kontiem un parolēm. Profesionāls klientu atbalsts, kas sniegs vajadzīgās atbildes. Katrā gadījumā, tas ir to vērts pārnest Jūsu domēna vārdu uz Jūsu Hostinger kontu.

Pirms pārnesat domēna vārdu, pārliecinieties par sekojošo:

  • Ir pagājušas 60 dienas kopš domēna reģistrācijas vai iepriekšējās pārnešanas.
  • Domēna statuss nav "Pending Delete" vai "Redemption".
  • Jūs zināt domēna EPP kodu - autorizācijas kodu, kas pierāda domēna piederību Jums. Jūs varat saņemt EPP kodu no esošā domēna reģistra.
  • WHOIS privātuma aizsardzība ir izslēgta.

Sāciet tūlīt - pārnesiet domēnu

Tiklīdz Jums ir viss vajadzīgasi, pieslēdzieties Hostinger vadības panelim, izvēlieties Domēni -> Pārvietot domēnu un veiciet šos trīs vienkāršos soļus:

1Ievadiet pārnesamo domēnu.

2Ievadiet EPP kodu.

3Apstipriniet pārnešanu.

Pēc tam pārbaudiet e-pastu. Jūs saņemsiet apstiprinājuma rēķinu. Tiklīdz rēķins būs samaksāts, mēs nekavējoties uzsāksim pārnešanu. Domēna pārnešanai nepieciešamais laiks ir atkarīgs no domēna paplašinājuma. Parasti tas neaizņem vairāk kā 5 dienas.

Ceram, ka atradāt šeit noderīgu informāciju un domēna pārnešanas process kļuva skaidrāks. Jūs varat atgriezties uz domēna pārbaudes lapu šeit.

Sāciet ietaupīt tūlīt!

Viss iekļauts - hostings un domēns no

1
37
€ /mēn.

Iepriecini kādu šodien!