Ierobežots piedāvājums - no 0,80€/mēnesī
00
DIENAS
02
STUNDAS
26
MINŪTES
42
SEKUNDES
Piesakies tūlīt
×

Pelniet naudu internetā

Pelniet naudu internetā ar labāko partnerprogrammu un
saņemiet līdz 60% komisijām par pārdošanu!

  • Pelniet 60% komisijas par pārdošanu
  • Reģistrācija uz reiz
  • Esiet daļa no elites partneru kluba
  • Pelniet naudu internetā viegli

Kāpēc kļūt par web hostinga partneri?

Hostinger partnerprogramma ir vadošā no labi apmaksātajām partnerprogrammām
un piedāvā Jums vieglākos veidus kā pelnīt naudu internetā ātri.

Brīva partneru programma

Pievienojieties Hostinger partneru programmai jeb affiliate programmai un pelniet naudu viegli. Mūsu partnerprogramma sniedz iespēju pelnīt naudu bez ieguldījumiem. Viss, kas nepieciešams - reģistrēties un mēs palīdzēsim ar pārējo. Hostinger nodrošinās unikālo saiti, dažādus efektīvus banerus - vienkārši izvēlieties piemērotāko savai mājaslapai un sāciet pelnīt ar labāko partnerprogrammu.

Augstākā Affiliate komisija

Viss, ko Jūsu piesaistītais klients maksā tiks Jums! Mēs piedāvājam līdz pat 60% komisiju no pārdošanas. Izklausās jauki, vai ne? Jūs pelnīsiet vieglu naudu internetā, reklamējot pakalpojumus, kas interesē Jums un miljons citiem lietotājiem. Neviens to nevarētu darīt labāk, kā hostinga partneris, kas pazīts produktu caur caurēm. Negaidiet, sāciet pelnīt ar izdevīgāko partnerprogrammu.

Pelniet naudu internetā viegli

Kļūt par hostinga partneri ir labākais veids kā pelnīt naudu internetā. Ja Jums jau ir mājaslapa, viss, kas vajadzīgs ir ievietot banerus tajā, lai sāktu pelnīt, piesaistot cilvēkus Hostinger. Pievienošanās labāk maksājošajai parneru programmai ir atslēga naudas pelnīšanai no mājām vai jebkuras patīkamas vietas. Būšana par mājaslapu hostinga partneri ir labākais papildbizness, kas sniegs Jums ienākumus paralēli darbam.

Sāciet pelnīt TŪLĪT

Kā strādā labākā partneru programma?

Pelnīt naudu internetā nekad nav bijis tik viegli. Pabeidziet šos vienkāršos soļus un Jūs sāksiet pelnīt naudu īsā laikā ar labāko un maksājošāko partneru programmu!

Reģistrācijas process 1 minūtē
Reģistrācijas process 1 minūtē
01

Reģistrējieties
par brīvu

Reģistrācija labākajai affiliate programmai prasa tikai minūti un Jūs kļūsiet par daļu no Elites partneru kluba.

02

Saņemiet savu unikālo partnera saiti

Dalieties ar savu unikālo partnera saiti ar draugiem, forumos, e-pastā un sāciet piesaistīt klientus Hostinger mājaslapai.

03

Ievietojiet banerus savā mājaslapā

Izvēlieties tos banerus, kas vislabāk iederās un ievietojiet mājaslapā, lai sāktu novirzīt apmeklētājus pie mums.

04

Saņemiet savu komisiju

Ar katru hostinga pasūtījumu tu nopelni 60% komisijas.

Sāciet darbu TŪLĪT

Kādu atmaksu saņemsiet?

Pievienojoties labākajai hostinga partnerprogrammai, Jums būs iespēja būt par daļu no vislabāk apmaksātās un populārākās elites partnerprogrammas.

kļūstiet par partneri
60%
komisija
no visiem hostinga pirkumiem
pievienojieties partnerprogrammai

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)?

Atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par naudas pelnīšanu.

Ja vēlaties pelnīt ātri, labākais veids kā to darīt ir pievienoties partnerprogrammai. Hostinger partnerprogrammai var pievienoties par brīvu. Sākt pelnīt var ļoti ātri, jo mēs piedāvājam līdz pat 60% komisiju par katru pārdošanu.

Hostinger piedāvā labāko partnerprogrammu pelnīšanai internetā. Jūs varat nopelnīt komisiju, piesaistot klientus Hostinger. Kad klients apmeklē Hostinger caur Jūsu saiti un iegādājas hostinga pakalpojumus, Jūs nopelnat komisiju. Ideāls reklāmas partneris ir tāds, kam pieder mājaslapa, blogs vai cita veida saturs tiešsaistē, kas ir aktīvs forumos, sociālajos tīklos un internetā vispār.

Vieglākais veids kā pelnīt internetā pievienoties mūsu partnerprogrammai. Pievienoties Hostinger partnerprogrammai var īsā laikā un par to nav jāmaksā. Pievienojoties labākajai partneru programmai, Jūs sāksiet pelnīt pasīvos ienākumus ātri!

Piesakieties partnerprogrammai adresē https://www.hostinger.com/affiliates

Pelnīt naudu no mājām var uzsākot interneta biznesu, pat labāk - pievienojoties partneru programmai, kas visvienkāršākais veids kā pelnīt naudu no mājām, jo tas prasa ļoti minimālu piepūli un sniedz Jums ļoti augstu peļņu - līdz pat 60% komisijas par pārdošanu.

Sīkdatne Jūsu apmeklētāja lapā ir derīga 60 dienas. Ja šajā laikā apmeklētājs veic pirkumu un neatceļ to 35 dienas, Jūs saņemat komisiju.

Programma ir pilnībā bezmaksas un neprasa minimālos pārdošans apjomus mēnesī.

Ja vēlaties sūtīt maksas apmeklētājus uz Hostinger (PPC, PPV, mediju pirkumi), ir nepieciešams to sūtīt uz Hostinger netieši. Apmeklētājam ir vispirms jānonāk nosēšanās lapā vai jebkādā WEB lapā. Nav atļauta tiešo saišu sūtīšana bez mūsu personāla rakstiskas atļaujas.
Kaut arī maksas apmeklētāji ir atļauti, jebkuras Hostinger preču zīmes izmantošana nav atļauta ar vai bez modifikācijām reklāmas tekstā vai atslēgvārdos.

Jā, varat reklamēt Hostinger ar vairākām mājaslapām, ja vien tās nesatur neatļautu materiālu.

Varat nopenīt vairāk naudas ar papildus biznesu. Vieglākais un ātrākais veids kā pelnīt ir pievienojoties partneru programmai. Hostinger partneru programma izmaksā augstas komisijas - līdz pat 60% par pārdošanu un sniedz Jums iespēju pelnīt vairāk vieglākajā veidā.

Jūs varat veicināt pārdošanu ar savu unikālo partnera saiti, kas apliecina to, ka apmeklētāji nāk tieši no Jums.

60 % komisijas par WEB hostinga pakalpojumu pārdošanu.

You can be paid once per month, when you reach $100 minimum limit. The minimum threshold of $100 has to be reached within 180 days after the end of the month in which a qualified purchase was completed, if not commission payments will be forfeited and your commission balance will revert to $0.

Labākais darbs no mājām ir tāds, kas ir viegls un prasa minimālu piepūli. Vieglākais veids kā pelnīt no mājām ir pievienojoties partneru programmai. Viss kas Jums jādara - jāievieto banerus sava mājaslapā un jādalās ar savu partnera saiti, lai nopelnītu līdz 60% komisiju ar pavisam mazu piepūli.

Ja vēlaties saņemt naudu par brīvu, labākais veids kā to darīt ir reklamēt produktu, kuru Jums patīk lietot. Viss, kas jādara - jāpievienojas Hostinger partnerprogrammai, jāievieto banerus savā mājaslapā vai jādalās ar draugiem un Jūs nopelnīsiet līdz pat 60% komisiju par katru pārdošanu, kuru veic piesaistītas klients.

Savu partnera saiti var atrast partneru vadībs panelī, mājaslapā.

Jūs varat atrast partnerprogrammas banerus partneru vadības panelī zem baneru sadaļas.

Nē, mēs izmaksājam tikai caur PayPal.

Pieteikumi tiek apstrādāti automātiski, tāpēc konts tiks apstiprināts nekavējoties.

Jūs varat sazināties ar mūsu lielisko klientu atbalstu 24/7/365. Viņi vienmēr ir gatavi palīdzēt!

Maksājiet par īstām WEB tehnoloģijām, nevis mārketingu!

Nemaksājiet vairāk par mārketingu. Maksājiet tikai par produktu. Ietaupiet gudri, izvēloties lētu hostingu un nezaudējot Premium kvalitāti! Augsta cena nenozīmē augstu kvalitāti.

29659751

Klienti jau ietaupa

10,000+

Jauni klienti katru dienu

24894152

Publicētas mājaslapas

Sāciet ietaupīt tūlīt!

Viss iekļauts - hostings un domēns no

0
80
/mēn.
  • Viegls mājaslapu konstruktors
  • 99.9% darbspējas garantija
  • 24/7 tiešais atbalsts
  • Spēcīgs vadības panelis
  • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
Ierobežots īpašs piedāvājums!
No
0
80
/mēn.
Ietaupi 90%
Piesakies tūlīt