PrestaShop hostings

Vairoijet pārdošanas apjomus ar hostingu, kas optimizēts tieši PrestaShop performancei.

check_circle

30 dienu naudas atgriešanas garantija

Izvēlieties PrestaShop plānu

PrestaShop Starter

11,95 €
Ietaupi 82%
2
15
/mēn.

3,45 €/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots skaits mājaslapu
 • 20 GB SSD glabātuve
 • Neierobežota datu plūsma
 • Bezmaksas domēns un SSL
 • Iknedēļas automātiskā kopēšana
Vispopulārākais

PrestaShop Premium

15,95 €
Ietaupi 78%
3
45
/mēn.

6,95 €/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots skaits mājaslapu
 • 100 GB SSD glabātuve
 • Neierobežota datu plūsma
 • Bezmaksas domēns un SSL
 • Ikdienas automātiskā kopēšana

PrestaShop Business

29,00 €
Ietaupi 74%
7
45
/mēn.

13,75 €/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots skaits mājaslapu
 • 100 GB SSD glabātuve
 • Neierobežota datu plūsma
 • Bezmaksas domēns un SSL
 • Ikdienas automātiskā kopēšana
 • Veltītā IP adrese
 • Izdalītie resursi

Nepieciešams vairāk jaudas? Izmēģiniet mākoņu hostinga risinājumu

PrestaShop hostings - veidots panākumiem

Interneta veikala izveidošanai nav jābūt grūtai. Pie Hostinger Jums būs viss nepieciešamais, lai nokļūtu e-komercijas virsotnē. Nodrošiniet nevainojamu pirkumu groza darbību un konversijas ar labāko PrestaShop platformu!

live_help

24/7 tiešais atbalsts

Ceļs uz panākumiem var būt grūts, bet Hostinger vienmēr būs Jūsu pusē! Aizrautīgie un profesionālie klientu atbalsta aģenti būs ierindā 24/7/365, lai atbildētu uz jebkuru radušos jautājumu un pieprasījumu!

dns

PrestaShop optimizēti serveri

Līdzīgi kā ceļot māju, Jums jāpārliecinās, ka pamati ir cieti un uzticami. Mēs tiecamies nodrošināt Jums augstākā labuma PrestaShop performanci, uzlabojot savus serverus ar pielāgotiem iestatījumiem un konfigurāciju.

thumb_up

Bezmaksas domēns

Katram interneta veikalam ir nepieciešams lipīgs un vārds, kuru viegli atcerēties. Radiet labu pirmo iespaidu ar pareizo domēna vārdo. Saņemiet to par brīvu no Hostinger! Visi 12 mēnešu vai ilgāka laika plāni ietver bezmaksas domēnu pirmajam gadam.

Kāpēc PrestaShop?

Tas nodrošina visas labākās iespējas interneta veikala veidošanai. Ja esat sezonāls izstrādātājs vai uzsākat pirmo interneta veikalu - PrestaShop ir viena no populārākajām un spēcīgākajām izvēlēm!

 ikona

check_circleViegli lietot

Savas e-komercijas vietnes izveidošana ir kļuvusi vienkāršāka. PrestaShop nodrošina nepieciešamos rīkus panākumiem: pielāgojams administrācijas panelis, plaša dokumentācija un daudz kas cits. Nav nepieciešamas tehniskas zināšanas, lai izveidotu e-veikalu!

check_circleMobilajām ierīcēm draudzīgs

Turieties līdzi jaunākajām tendencēm un tehnoloģiju jaunumiem! Mobilās meklēšanas apmeklējums ir lielāks kā jebkad. Sūtiet to visu uz savu mobili draudzīgo PrestaShop veikalu un pārdodiet vairāk!

check_circlee-komercijas fokuss

Veidojot savu veikalu uzticamā platformā, kas nozīmē biznesu! PrestaShop ir pilnībā paredzēts e-komercijai, tādēļ Jūs iegūsiet labāko e-veikala darbību un piedāvātās iespējas.

Jūsu pašu PrestaShop veikals tikai dažu soļu attālumā!

Sekojiet trim vienkāršiem soļiem, lai Jūsu veikals būtu darba gatavībā.

Izvēlieties savu PrestaShop hostinga plānu

Pirmais solis

Izvēlieties savu PrestaShop hostinga plānu

Izvēlieties kādu no trīs iespējām un pārskatiet savas preces. Pasūtiet 12 mēnešu ciklu, lai iegūtu bezmaksas domēnu!

Uzstādiet savu interneta veikalu

Otrais solis

Uzstādiet savu interneta veikalu

Pabeidziet noformēt pasūtījumu un dodieties uz tūlītējo pasūtījuma uzstādīšanu, lai sāktu.

Izbaudiet savu PrestaShop hostingu

Trešais solis

Izbaudiet savu PrestaShop hostingu

Šeit sākas īstais ceļojums! Uzstādiet PrestaShop ar vienu klikšķi, pievienojiet savus produktus vai pakalpojumus un sāciet pārdot.

Viss, kas tev ir nepieciešams

Viss, kas Jums nepieciešamas augstākās klases PrestaShop veikalam

Mēs strādājam Jūsu panākumiem - mūsu interesēs ir pārliecināties, ka Jums ir visi rīki, kas nepieciešami mērķu sasniegšanai. Apskatiet šīs PrestaShop hostinga iespējas, kas palīdzēs nokļūt virsotnē.

tune

1 klikšķa uzstādīšana

Laiks ir nauda. Manuālas instalācijas var prasīt laiku un pūles, tāpēc Jums noderēs 1 klikšķa uzstādītājs Jūsu vadības panelī!

update

SSL/TLS aizsargāts

Palieciet droši un apsteidziet konkurenci. Visi gada plāni piedāvā mūža SSL/TLS sertifikātu drošiem naudas pārskaitījumiem Jūsu mājaslapā un labākam SEO.

https

CloudFlare papildinājums

Ātrums un darbspēja ir izšķiroši katram veiksmīgam interneta veikalam. Esiet soli priekšā ar iebūvēto CloudFlare CDN un DDoS uzbrukumu aizsardzību.

Panelis
E-komercijas veikals
cloud

Iebūvēta kešatmiņa

Lielāks ātrums un performance nozīmē labāku iespaidu apmeklētājiem un augstākas konversijas. To nodrošina mūsu statiskā servera puses kešatmiņa.

people

Tendēts uz izaugsmi

Debesis ir robeža! Neatkarīgi no tā, cik liels Jūsu interneta veikals aug, mums vienmēr būs risinājums. Sāciet ar mazumiņu un audziet ar Hostinger!

trending_up

Piekļuves pārvaldnieks

Dalīšanās ar detaļām var būt delikāta, kad izstrādājat veikalu kopā ar citiem. Sadarbojieties ar citiem vienā projektā viegli, izmantojot pieeju pārvaldnieku!

PrestaShop hostinga BUJ

Mūsu atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par PrestaShop hostingu

Primāri izmantots, lai veidotu interneta veikalus, PrestaShop ir atvērtā koda e-komercijas risinājums. Izveidots izmantojot PHP un MySQL programmēšanas valodas, tas piedāvā stabilu platformu ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, lai uzstādītu e-veikalu un pārdotu internetā. Šobrīd tas veido 250 tūkstošus veikalu visā pasaulē un tiek izmantots 1.5% no visiem CMS pasaulē.
PrestaShop koncentrējas uz labāk performējošās vides nodrošināšanu Jūsu interneta veikalam. Pielāgota servera konfigurācija, jaunākās PHP un MySQL versijas, iebūvēta kešatmiņa, kā arī HTTP/2 ir dažas no iespējām, kas uzlabos Jūsu e-komercijas vietni. Apvienojiet to ar CloudFlare un mūža TLS sertifikātiem un Jums būs viss nepieciešamais, lai izveidotu drošu un SEO optimizētu veikalu.
Pie Hostinger katrai PrestaShop instalācijai ir unikāls direktorijas nosaukums administrācijas daļai. kompilēts ar nejaušiem skaitļiem, tas tiecas aizsargāt Jūsu mājaslapas vadību no uzlaušanas un "brute force" uzbrukumiem. Lai atrastu savu unikālo PrestaShop vadības pieejas URL, apskatiet instalācijas mapes caur datņu pārvaldnieku, piemēram, http://mansveikals.lv/piemers
Kad jāpiegādā fiziskus produktus, ir svarīgi, lai būtu plāns kā tas tiks darīts. PrestaShop aprēķina piegādes izdevumus pēc preces cenu līmeņa vai svara. Tiek ņemti vērā arī daži citi aspekti, kā atrašanās vieta, valsts, valūta. Par laimi Jūs varēsiet konfigurēt un labot šos parametrus vietējajos PrestaShop iestatījumos vadības panelī.
Protams! Vairāku veikalu iespēja PrestaShop ļaus Jums pārvaldīt veikalu daudz efektīvāk. Ja vēlaties veidot daudzu valodu veikalu vai arī utilizēt vairāk kā vienā valūtā, vairāku veikalu funkcija būs lielisks veids kā to sasniegt.
Implementējamo moduļu daudzums PrestaShop hostinga plānos nav ierobežots. Kamēr pietiek resursu, Jūs varat pievienot tik spraudņu, cik nepieciešams Jūsu interneta veikalam. Ja būs nepieciešams vairāk resursu, ir pieejamas dažāds tūlītējas paaugstināšanas iespējas.
Diemžēl nē. Kamēr bezmaksas PrestaShop moduļu pieejamība ir mērena, vairums PrestaShop moduļu ir maksas. Tie ietver arī naudas atgriešanas politiku, kas ļaus pamēģināt visu bez riska. Bezmaksas moduļu bibliotēka sastāv no svarīgākajiem rīkiem, kādi nepieciešami interneta veikalam.
Visi PrestaShop hostinga serveri ir aprīkoti ar gudro WAF un pielāgotiem ugunssienas iestatījumiem. Tie aizsargā katru lietotāju pret kaitīgām aktivitātēm kā DDoS uzbrukumi, injekcijas, "brute force" u.tml. Papildus aizsargslānim mēs izmantojam CloudFlare integrāciju. Turklāt katrs e-veikals var apsvērt uzstādīt SSL/TLS sertifikātu, kas vairos uzticamību un aizsargās lietotāju datus pret starpnieka uzbrukumiem.
Protams, ka varat! Jūsu vadības panelī būs pieejams ērts automātiskais uzstādītājs. Izmantojot to, Jūs varat uzstādīt un noņemt populārus skriptus ar dažiem peles klikšķiem! Gadījumā, ja PrestaShop nav īstais risinājums, Jūs varat pamēģināt daudz citus populārus e-komercijas skriptus kā Magento vai WordPrss ar WooCommerce.