SSL sertifikāts vietnes aizsardzībai

Aizsargā savu vietni un apmeklētājus, piedāvājot drošus un šifrētus savienojumus. Veido zīmola uzticamību un uzlabo savu Google indeksāciju, izmantojot mūsu SSL sertifikātus.

30 dienu atmaksa

SSL sertifikātsSSL sertifikātsSSL sertifikāts

Pērc SSL sertifikātu

Mājaslapa bez SSL

Mājaslapa bez SSL
 • Datu šifrēšana
 • SEO uzlabojums
 • Klientu uzticība
 • Slēdzis adreses joslā
 • Drošības brīdinājums Google Chrome

Mūža SSL

11,95
 • Paredzēts uz mūžu
 • Veids: standarta LE SSL
 • Šifrēšana: 256 biti
 • Klienta dati ir aizsargāti
 • SEO uzlabojumi
 • Slēdzis adreses joslā
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Saderīgs ar PCI DSS

Comodo PositiveSSL

7,49/gadā
 • Nodrošināts gadu
 • Veids: Comodo PositiveSSL
 • Šifrēšana: 256 biti
 • Klienta dati ir aizsargāti
 • SEO uzlabojumi
 • Slēdzis adreses joslā
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Saderīgs ar PCI DSS
 • Attiecīgās puses garantija: 50000$

Atšķirība starp mūža SSL un Comodo PositiveSSL

Mūža SSL sertifikāta aktivizēšanas plāns ir pieejams par vienreizēju cenu, un tas ir spēkā neierobežotu laiku. Tas ir standarta drošības sertifikāts, kas tiek atjaunots automātiski un bez maksas.

Comodo PositiveSSL sertifikāta plāns ir par ikgadēju maksu, un tas nodrošina papildu rīkus vietnes drošībai. Comodo PositiveSSL piedāvā arī Relying Party garantiju, kas garantē kompensāciju, ja drošligzdu slāņa aizsardzība nenostrādā.

Abi drošības produkti nodrošina spēcīgu šifrēšanu savienojumam starp vietni un apmeklētājiem. Tomēr katram no tiem ir nedaudz atšķirīgas funkcijas. Piemēram, Comodo PositiveSSL sertifikātu plānā ir iekļauta tehniskā atbalsta komanda, SSL sertifikātu pārvaldības rīki un Comodo Secure vietnes zīmogs, savukārt mūža SSL sertifikāta plānā nav.

Atšķirība starp mūža SSL un Comodo PositiveSSL

Kāpēc ir nepieciešams SSL sertifikāts?

Veido uzticamību

Papildus HTTPS protokolam tīmekļa vietnes adreses joslā, mūsu SSL sertifikāti arī ievieto slēģi URL adresē, parādot apmeklētājiem, ka vietne izmanto SSL pakalpojumu. Tiešsaistes uzņēmumiem tas automātiski veido uzticību, jo klienti zinās, ka viņu dati tavā vietnē būs drošībā.

Veido uzticamību

Paaugstini savu reitingu Google tīklā

Tīmekļa drošība ir viens no Google galvenajiem vērtēšanas faktoriem. SSL sertifikāts nodrošina funkcionējošu HTTPS prefiksu drošas vietnes URL sākumā, parādot meklētājprogrammai, ka vietne izmanto datu šifrēšanu, lai aizsargātu sensitīvu informāciju. Tas mudina Google rādīt SSL sertificētas vietnes augstāk meklēšanas rezultātos, palielinot organisko apmeklējumu.

Paaugstini savu reitingu Google tīklā

Ievēro PCI DSS standartus

Tiešsaistes uzņēmumiem, kas piedāvā digitālo maksājumu iespējas un nodarbojas ar apmeklētāju akreditācijas datiem, ir jāatbilst PCI drošības standartiem, kas ietver SSL sertifikātu. Nenodrošinot uzticamu drošību, uzņēmuma vietne apdraudēs apmeklētājus un neatbildīs nepieciešamajiem noteikumiem.

Ievēro PCI DSS standartus

Aizsargā klientu datus

Mūsu SSL sertifikātos tiek izmantota līdz 256 bitu šifrēšana, kas ir datu aizsardzības nozares standarts. Šāda veida šifrēšanas līmenis nodrošina, ka visa privātā informācija, kas tiek kopīgota starp vietni un tās apmeklētājiem, ir aizsargāta no ziņkārīgo acīm un nevēlamām pusēm.

Aizsargā klientu datus

Kā darbojas SSL sertifikāti

01

Savienojuma izveide

Kad apmeklētājs mēģina piekļūt vietnei, pārlūkprogramma pieprasa vietnes identitāti. Kad SSL sertifikāts ir iestatīts, vietnei ir HTTPS HTTP vietā - tas norāda, ka savienojums ir drošs. Ja pārlūkprogramma atpazīst un apstiprina SSL, tā apstiprinās vietni kā drošu un pieprasīs izveidot drošu un šifrētu savienojumu.

02

Datu šifrēšana

Kad ir izveidots drošs savienojums, visi dati, kas tiek pārsūtīti starp apmeklētāja pārlūkprogrammu un vietni, tiks šifrēti, izmantojot 256 bitu šifrēšanu. Tikai apstiprinātajām pusēm (apmeklētāja pārlūkprogrammai un vietnei) būs SSL šifrēšanas atslēga, kas nodrošina drošu un uzticamu atšifrēšanu.

03

Vizuālie indikatori

Vietnei ar SSL sertifikātu ir vairāki vizuāli indikatori, kurus apmeklētāji var atpazīt uzreiz. Vietnes URL saturēs piekaramās slēdzenes ikonu un HTTPS prefiksu, kas norāda, ka vietne ir droša. Atkarībā no SSL sertifikāta vari arī parādīt vietnes zīmogu, lai palielinātu uzticamību.

Bieži uzdotie jautājumi par SSL sertifikātiem

Atrodi atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par mūsu SSL sertifikātiem un plāniem.

SSL (Secure Sockets Layer) vai TLS (Transport Layer Security) ir drošības protokols, ko vietnei izdevusi sertifikācijas iestāde. Tās mērķis ir šifrēt savienojumu starp vietni un tīmekļa serveri/pārlūkprogrammu, lai neļautu nesankcionētām personām tai piekļūt vai to redzēt.

Papildus šifrēšanas un tīmekļa drošības priekšrocībām, ko nodrošina SSL sertifikāti, tie ietekmē arī zīmola uzticēšanos un SEO ranžēšanu.

Meklētājprogrammas un lietotāji dod priekšroku publiskām vietnēm ar SSL sertifikātiem, jo tās norāda uz organizācijas apņemšanos ievērot vietņu drošības pasākumus. Tas ir obligāts drošības protokols, ko sagaida gan lietotāji, gan meklētājprogrammas.

Labākais veids, kā noskaidrot, vai vietne ir aizsargāta ar SSL sertifikātu, ir pārbaudīt, vai pārlūkprogrammas adreses joslā pirms domēna nosaukuma ir redzama piekaramās slēdzenes ikona. Ja tā ir, vari būt drošs, ka SSL sertifikāts aizsargā tavu vietni.

Atkarībā no validācijas līmeņa ir trīs veidu SSL/TLS sertifikāti:

Domēna validācija (DV SSL sertifikāts) – visizplatītākais SSL sertifikāts mazākām vietnēm. Domēna validācijā sertifikācijas iestāde tikai lūgs tev apstiprināt domēna īpašumtiesības, izmantojot e-pastu, tālruni vai DNS ierakstu.

Organizācijas validācija (OV SSL sertifikāts) – SSL sertifikāti ar vidēju validācijas līmeni. Sertifikācijas iestāde parasti pieprasa dokumentāciju, lai pārbaudītu tīmekļa pārziņa vietni, organizācijas nosaukumu, kontaktinformāciju un adresi.

Paplašināta validācija (EV SSL sertifikāts) – šie SSL sertifikāti piedāvā visaugstāko validācijas līmeni. Izmantojot EV SSL sertifikātus, sertifikācijas iestāde veiks plašas attiecīgo īpašnieku iepriekšējās darbības pārbaudes, lai verificētu viņu vietni un firmu.

Papildus validācijas līmenim ir arī SSL/TLS sertifikātu veidi, kuru pamatā ir to vietņu skaits, kuras tie var aizsargāt:

Viena domēna SSL sertifikāts – aizsargā vienu domēnu un tā apakšdirektorijas.

Aizstājējzīmju SSL sertifikāti — aizstājējzīmes sertifikāts, kas aptver vienu domēnu un vairākus tā apakšdomēnus.

Vairāku domēnu SSL sertifikāti — nodrošina vairākus domēnus, kas nav savstarpēji saistīti, kā norādīts sertifikāta parakstīšanas pieprasījumā (CSR).

Lai izvēlētos pareizo SSL sertifikātu, ir jāaplūko savas vietnes mērķis un tas, cik daudz sensitīvu datu tajā tiks apstrādāts.

Patiesībā visi SSL/TLS aizsardzības veidi nodrošina vienādu šifrēšanas līmeni. Tomēr dažas iestādes var gūt lielāku labumu no augstāka līmeņa validācijas, jo tās saviem apmeklētājiem var piedāvāt labākus leģitimitātes pierādījumus.

Emuāriem un personiskām vietnēm pietiks ar vienu SSL sertifikātu ar domēna validāciju (DV). No otras puses, organizācijas validācijas (OV) SSL sertifikāti ir labāki vidējiem uzņēmumiem.

Vietnēm, kurās tiek apstrādāts liels sensitīvu datu apjoms, piemēram, bankām vai valdības vietnēm, būs nepieciešami paplašinātās validācijas (EV) SSL sertifikāti. Tie nodrošinās, ka apmeklētāji jūtas pilnīgi droši, sniedzot savu sensitīvo informāciju, jo organizācijām ar EV SSL sertifikātu tiek veikts plašāks validācijas process.

Ja iegādājies Premium vai Biznesa dalīto hostingu, mākoņu hostingu vai WordPress hostingu pie Hostinger, tu saņemsi bezmaksas SSL/TLS sertifikātu kā vienu no funkcijām. Šī ir lieliska iespēja vietņu īpašniekiem, kuri vēlas reģistrēties pie jauna tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, vienlaikus kārtojot savu SSL/TLS sertifikātu.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlies mūža SSL sertifikātu vai Comodo PositiveSSL sertifikātu plānu, abi sertifikāti kļūs aktīvi dažu minūšu laikā pēc pirkuma pabeigšanas.

Ja ir jautājumi par SSL sertifikāta iegādi, sazinies ar mūsu 24/7 klientu panākumu komandu.

Visiem mūsu SSL sertifikātiem ir automātiskas atjaunošanas funkcija, tāpēc tev nav manuāli jāiegādājas cits plāns.

Ja iegādājies mūža SSL sertifikāta plānu, Hostinger to automātiski atjaunos bez maksas. Automātiskās atjaunošanas iestatījums ir pieejams arī Comodo PositiveSSL plānam, un tev tiks automātiski iekasēta ikgadējā SSL sertifikāta cena.

Vietņu drošība ir svarīgs Google ranžēšanas faktors. Tas nozīmē, ka vietnei ir daudz lielāka iespēja parādīties meklēšanas rezultātu augšdaļā, ja tā ir aizsargāta ar SSL/TLS sertifikātu.

Ja izvēlies izmantot citu SSL nodrošinātāju, vari to uzstādīt, izmantojot mūsu tīmekļa mitināšanas vadības paneli. Vienkārši izdari tās vienkāršās darbības, kas norādītas šajā pielāgotā SSL sertifikāta uzstādīšanas pamācībā, un tava vietne būs aizsargāta.