Ierobežots piedāvājums - no 0,80€/mēnesī
00
DIENAS
18
STUNDAS
07
MINŪTES
26
SEKUNDES
Piesakies tūlīt
×

Nākošās paaudzes tehnoloģija

Nav svarīgi vai tā ir ātrāka aparatūra, inovatīva tīkla arhitektūra vai jauns programmatūras risinājums - mēs būsim vieni no pirmajiem, kas to implementē.

Hostinger Global datu centri

Hostinger Global datu centri

Mūsu serveri ir izvietoti 7 dažādos reģionos -> Lielbritānijā, ASV, Brazīlijā, Nīderlandē, Singapūrā, Indonēzijā un drīz jau arī Lietuvā. Mūsu klienti izbauda zemāko latenumu un reabilitāti, jo serveri ir izvietoti globālos 3. līmeņa datu centros.

Hostinger datu pārmērība

Hostinger datu pārmērība

Visi uz serveriem esošie dati ir pasargāti vairākos kļūmju drošos līmeņos. RAID-10, ikdienas rezerves kopēšana.

Hostinger augstā pieejamība

Hostinger augstā pieejamība

All our DCs have dual uplinks with multiple ISPs. We protect our customers from DDoS attacks on multiple layers,- Wanguard anti-DDoS traffic analyzer and intelligent firewall rules on switch level, Bitninja (Web Application Firewall) on each server, optional CloudFlare for each account, as well as custom web server rules to make sure your site is well protected from any kinds of attacks.

Hostinger PHP HTTP

Hostinger PHP HTTP

Iegūsti labāku SEO, apmeklētāju saglabāšanu un konversijas ar jaunākajiem atjauninājumiem, kas var apstrādāt līdz 3 reizēm vairāk pieprasījumu sekundē.

Hostinger vairāku pakāpju kešatmiņa

Hostinger vairāku pakāpju kešatmiņa

Mēs uzturam unikālu kešatmiņu, kas sastāv no vairākiem līmeņiem tīmekļa pakalpojuma slānī (Nginx), kā arī memcached dakšu no Twitter (fatcache). Tas var dramatiski samazināt ielādes laikus gan statiskam, gan arī dinamiskam saturam. CMS sistēma kā WordPress un Joomla uzrāda gandrīz 10 reizes uzlabotu ielādes laiku kad iespējota kešatmiņa.

Hostinger mērogojamā arhitektūra

Hostinger mērogojamā arhitektūra

Mūsu jaunie serveru izvietošanas laiki atšķirās 10 minūšu intervālos. Mums ir pilnībā automatizēts bootstrap process. Piespiežam pogu, pieslēdzam tīkla kabeļus - nostrādā automatizācija (kickstart, ansible) un serveris ir tiešsaistē.

Hostinger pilnībā pārvaldīts

Hostinger pilnībā pārvaldīts

Mēs pārliecināmies, ka serveri un infrastruktūra strādā un visas pakotnes ir atjauninātas. Visi inženieri ir sazvanāmi Pagerduty un mums ir gandrīz tūlītēja, reaktīva atbilde uz incidentiem. Mēs esam uzstādījuši arī prognozējošo uzraudzību ar Prometheus, tāpēc varam paredzēt problēmas pirms tās ir radušās.

Hostinger negadījumu seku novēršana

Hostinger negadījumu seku novēršana

Ja atgadīsies kas negaidīts, mēs varēsim atjaunot tavu kontu pēdējā izskatā minūšu laikā. Mēs uzstādām pilnas un inkrementālas rezerves kopijas visiem kontiem, lai pārliecinātos, ka dati ir drošībā.

Speciāls hPanelPiekļuves pārvaldnieksOpenResty nginx+luaCloudFlare integrācijaLetsEncrypt integrācijaIkdienas rezerves kopijasCloudLinuxLVE konteineris konta izolācijaiSSD diski ekstrēmam ātrumamWanguard reāllaika DDoS aizsardzība ar slēdžiemRacionalizēta un automatizēta servera izvietošanaIntercomHTTP/2Proaktīva un prediktīva servera uzraudzībaReāllaika reaktīvā serveru uzraudzīšanaNginx mikro kešatmiņaInteliģentais WAF (Web application firewall) katram serverimMemcached (Twitter fork - Fatcache)

Labākā WordPress performance klasē

HTTP/2 un IPv6 iespējota, PHP7 , NGINX kešatmiņa, GZIP kompresija, surogātpasts un draudu atklāšana .

Iegūstiet labāku SEO, apmeklētāju saglabāšanu un reklāmguvumus ar progresīvām tehnoloģijām, kas var nodrošināt līdz 3x vairāk pieprasījumu sekundē .

Vidējais WordPress atbildes laiks 151 ms .

30 dienu naudas atgriešanas garantija

Ja nebūsi 100% apmierināts ar Hostinger, mēs atgriezīsim tavu maksājumu. Nekādu problēmu, nekāda riska.

Uzzināt vairākNaudas atmaksas garantijas žetons
  • Viegls mājaslapu konstruktors
  • 99.9% darbspējas garantija
  • 24/7 tiešais atbalsts
  • Spēcīgs vadības panelis
  • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
Ierobežots īpašs piedāvājums!
No
0
80
/mēn.
Ietaupi 90%
Piesakies tūlīt