Paredzēts tavai izaugsmei

Padarot Hostinger spēcīgāku un ātrāku, mēs nevaram vienkārši paļauties uz jaunākajām tehnoloģijām. Tāpēc mūsu lielākais spēks ir komandu komanda, kas strādā kopā, lai to īstenotu.

pages.technology.features.header.heading
Ātrums

Ātrums

Reakcijas laiks 11-274 ms.

Atbalsts

Atbalsts

Tiešā tērzēšana 24/7.

Efektivitāte

Efektivitāte

Labākā cenas/kvalitātes attiecība.

Vienkāršība

Vienkāršība

9 of 10 find our hPanel smooth and intuitive.

data centers

All Data - Secured

Mēs aizsargājam tavas vietnes ar vairāku līmeņu pretatteices, RAID-10, ikdienas vai iknedēļas dublēšanu. Mūsu 10 datu centri ir izvietoti visā pasaulē, lai nodrošinātu tavu tīmekļa vietņu ātru darbību visās valstīs. Tavi apmeklētāji izbaudīs zemāko latentumu un nepārspējamu uzticamību, jo mēs izvietojam to globāli savienotos 3. līmeņa datu centros.

Plāni ietver:

In-house built hPanel, Access Manager, LiteSpeed web server, Cloudflare integration, Let’s Encrypt integration, in-house developed WAF.

All Data - Secured
infrastructure

Maksimālā efektivitāte

Drošība, ātra veiktspēja un stabilitāte ir vienlīdz svarīgas. Mēs cenšamies saglabāt 99,99% tavas vietnes darbības laiku. Mūsu serveri darbojas ar CloudLinux — vadošo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju OS. Mēs regulāri atjaunojam savas sistēmas, pasargājot serverus no DDoS uzbrukumiem un uzlabojot to ātrumu, izmantojot jaunākās LiteSpeed tehnoloģijas.

Plāni ietver:

Ikdienas dublējumkopijas, CloudLinux, LVE konteineri konta izolācijai, Wanguard reāllaika anti-DDoS aizsardzība slēdžos, pilni SSD serveri.

Maksimālā efektivitāte
hpanel

Izstrādāts vienmērīgai kontrolei

Mēs lepojamies ar mūsu pašu izstrādāto hPanel. Kopš produkta izveides 2011. gadā mēs pilnveidojam katru sava produkta aspektu, lai nodrošinātu intuitīvu mitināšanas pieredzi iesācējiem un arī profesionāļiem. hPanel ir tulkots 17 valodās, un tajā ir iebūvēts WordPress migrācijas pakalpojums ātrai automātiskai migrācijai.

Izstrādāts vienmērīgai kontrolei
support

Koncentrējies uz panākumiem

Mēs uzskatām, ka problēmas risināšanas parādīšana ir labākais veids, kā virzīt klientus uz panākumiem. Mūsu tehniskā komanda ir šeit 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, lai palīdzētu tev tikt galā ar nebūšanām, kas rodas, strādājot ar vietni.

Koncentrējies uz panākumiem

Jaunākie emuāra raksti