Nākošās paaudzes tehnoloģija

Nav svarīgi vai tā ir ātrāka aparatūra, inovatīva tīkla arhitektūra vai jauns programmatūras risinājums - mēs būsim vieni no pirmajiem, kas to implementē.

Serveri pasaulē

Visi uz serveriem esošie dati ir pasargāti vairākos kļūmju drošos līmeņos. RAID-10, ikdienas rezerves kopēšana.

Lieliska cena

Hostinger: Global Data Centers

Our servers are deployed in 7 different regions: UK, US, Brazil, Netherlands, Singapore, Indonesia and Lithuania. Customers can enjoy lowest latency and unmatched reliability as we deploy in globally connected Tier-3 datacenters.

Lieliska cena

Plans include:

Custom hPanel, Access Manager, Litespeed, Cloudflare integration, LetsEncrypt integration.

Serveri pasaulē
Serveri pasaulē

Protection against DDoS

Iegūsti labāku SEO, apmeklētāju saglabāšanu un konversijas ar jaunākajiem atjauninājumiem, kas var apstrādāt līdz 3 reizēm vairāk pieprasījumu sekundē.

Lieliska cena

Hostinger: High Availability

All our DCs have dual uplinks with multiple ISPs. We protect our customers from DDoS attacks on multiple layers, Wanguard anti-DDoS traffic analyzer and intelligent firewall rules on switch level, Bitninja or Imunify360 (Web Application Firewall) on each server, optional Cloudflare for each account, as well as custom web server rules to make sure your site is well protected from any kinds of attacks.

Lieliska cena

Plans include:

Daily Backups, CloudLinux, LVE containers for Account Isolation, Wanguard realtime anti-DDoS protection on Switches.

Radīts nepārspējamam ātrumam

Mūsu jaunie serveru izvietošanas laiki atšķirās 10 minūšu intervālos. Mums ir pilnībā automatizēts bootstrap process. Piespiežam pogu, pieslēdzam tīkla kabeļus - nostrādā automatizācija (kickstart, ansible) un serveris ir tiešsaistē.

Lieliska cena

Hostinger: Customizable server-level caching

Pielāgojami servera līmeņa kešatmiņas risinājumi. LiteSpeed kešatmiņas spraudnis ir veidots, lai uzlaboto populārāks tīmekļa lietotnes bez lielas piepūles. Uzlabojiet populāras tīmekļa lietotnes bez uztraukuma, lai bez problēmām izturētu apmeklētāju plūsmas pieaugumu. Viegli pārvaldiet kešatmiņu ar spēcīgo Power Purge tehnoloģiju.

Lieliska cena

Plans include:

SSD Drives for extreme speeds. Streamlined and automated server deployments. Intercom. HTTP/2

Serveri pasaulē
Serveri pasaulē

Veiktspējas gars

Ja atgadīsies kas negaidīts, mēs varēsim atjaunot tavu kontu pēdējā izskatā minūšu laikā. Mēs uzstādām pilnas un inkrementālas rezerves kopijas visiem kontiem, lai pārliecinātos, ka dati ir drošībā.

Lieliska cena

Hostinger: Fully Managed

Mēs nodrošinām, ka visi serveri un infrastruktūra strādā un visas pakotnes ir atjauninātas. Visi inženieri ir sazvanāmi ar Pagerduty, mūsu reaktīvais atbildes laiks uz atgadījumiem ir tuvu tūlītējam. Mēs arī esam uzstādījuši paredzošo kontroli ar Prometheus, tāpēc varam novērst problēmas pirms tās atgadās.

Lieliska cena

Plans include:

Pro-active and predictive server monitoring. Realtime reactive server monitoring Litespeed micro cache. WAF on each server

Labākā WordPress performance klasē

HTTP/2, HTTP/3 (Quic) and IPv6 enabled, PHP7, Litespeed (with plugin) caching, GZIP compression, spam and threat detection. Get better SEO, visitor retention, and conversions with cutting-edge technology, which can serve up to 3x more requests per second

Serveri pasaulē

Average response time: 43 ms

Sāc ietaupīt tagad

Tava labākā hostinga iespēja ir šeit

0
99
/mēn.
Piesakieties tūlīt