Nākošās paaudzes tehnoloģija

Nav svarīgi vai tā ir ātrāka aparatūra, inovatīva tīkla arhitektūra vai jauns programmatūras risinājums - mēs būsim vieni no pirmajiem, kas to implementē.

Serveri pasaulē

Visi uz serveriem esošie dati ir pasargāti vairākos kļūmju drošos līmeņos. RAID-10, ikdienas rezerves kopēšana.

Lieliska cena

Hostinger: Global datu centri

Mūsu serveri ir izvietoti 6 dažādos reģionos: Lielbritānijā, ASV, Nīderlandē, Singapūrā, Indonēzijā un Lietuvā. Mūsu klienti izbauda zemāko latenumu un reabilitāti, jo serveri ir izvietoti globālos 3. līmeņa datu centros.

Lieliska cena

Plāni ietver:

Īpaši veidots hPanel, pieeju pārvaldnieks, LiteSpeed, Cloudflare integrācija, LetsEncrypt integrācija.

Serveri pasaulē
Serveri pasaulē

Aizsardzība pret DDoS

Iegūsti labāku SEO, apmeklētāju saglabāšanu un konversijas ar jaunākajiem atjauninājumiem, kas var apstrādāt līdz 3 reizēm vairāk pieprasījumu sekundē.

Lieliska cena

Hostinger: Augstā pieejamība

Visiem mūsu DC ir divējādas augšuplīnijas ar vairākiem ISP. Mēs aizsargājam savus klientus no DDoS uzbrukumiem vairākos slāņos - Wanguard pret-DDoS satiksmes analizētājs un viedie ugunsmūra noteikumi slēdža līmeni, Bitninja vai imunify360 (tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris) katrā serverī, pēc izvēles Cloudflare katram kontam, kā arī pielāgoti servera noteikumi, lai pārliecinātos, ka tava vietne ir labi aizsargāta no jebkāda veida uzbrukumiem.

Lieliska cena

Plāni ietver:

Ikdienas kopijas, CloudLinux, LVE konteineri konta izolācijai, Wanguard reāllaika pret-DDOS aizsardzība uz slēdžiem.

Radīts nepārspējamam ātrumam

Mūsu jaunie serveru izvietošanas laiki atšķirās 10 minūšu intervālos. Mums ir pilnībā automatizēts bootstrap process. Piespiežam pogu, pieslēdzam tīkla kabeļus - nostrādā automatizācija (kickstart, ansible) un serveris ir tiešsaistē.

Lieliska cena

Hostinger: pielāgojama servera līmeņa kešatmiņa

Pielāgojami servera līmeņa kešatmiņas risinājumi. LiteSpeed kešatmiņas spraudnis ir veidots, lai uzlaboto populārāks tīmekļa lietotnes bez lielas piepūles. Uzlabojiet populāras tīmekļa lietotnes bez uztraukuma, lai bez problēmām izturētu apmeklētāju plūsmas pieaugumu. Viegli pārvaldiet kešatmiņu ar spēcīgo Power Purge tehnoloģiju.

Lieliska cena

Plāni ietver:

SSD diskus ekstrēmiem ātrumiem. Racionalizēti un automatizēti servera izvietojumi. Intercom. HTTP/2

Serveri pasaulē
Serveri pasaulē

Veiktspējas gars

Ja atgadīsies kas negaidīts, mēs varēsim atjaunot tavu kontu pēdējā izskatā minūšu laikā. Mēs uzstādām pilnas un inkrementālas rezerves kopijas visiem kontiem, lai pārliecinātos, ka dati ir drošībā.

Lieliska cena

Hostinger: Pilnībā pārvaldīts

Mēs nodrošinām, ka visi serveri un infrastruktūra strādā un visas pakotnes ir atjauninātas. Visi inženieri ir sazvanāmi ar Pagerduty, mūsu reaktīvais atbildes laiks uz atgadījumiem ir tuvu tūlītējam. Mēs arī esam uzstādījuši paredzošo kontroli ar Prometheus, tāpēc varam novērst problēmas pirms tās atgadās.

Lieliska cena

Plāni ietver:

Proaktīva un prediktīva servera uzraudzība. Reāllaika reaktīvā servera uzraudzība LiteSped mikro-kešatmiņa. WAF katrā serverī

Labākā WordPress performance klasē

Iespējots HTTP/2, HTTP/3 (Quic) un IPv6, PHP7, LiteSpeed kešatmiņa (ar spraudni), GZIP kompresija, surogātpasta un draudu atklāšana. Iegūstiet labāku SEO, lietotāju noturību un konversijas ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību, apstrādājot līdz 3 reiz vairāk pieprasījumiem sekundē

Serveri pasaulē

Vidējais atbildes laiks: 43 ms

Sāc ietaupīt tagad

Tava labākā hostinga iespēja ir šeit

0
99
/mēn.
Piesakieties tūlīt