Vienkārši labākās iespējas, lai izveidotu mājaslapu

Mājaslapas veidošanai jābūt 100% bez maksas un vieglai. Zyro konstruktors nodrošina pielāgojamu dizainu, vairāk kā 160 sagataves, vairāku valodu mājaslapas (31 valoda), nekādu reklāmu un netikai. Mums ir viss, kas vajadzīgs.

image description

Draudzīgs mobilām lietotnēm

Ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību Jūs varat viegli veidot mājaslapas, kas izskatās lieliski gan datorā gan mobilajās ierīcēs bez vajadzības veikt jebkādas izmaiņas kodā.

image description

Ļoti viegli lietot

"Drag-and-drop" saskarne atvielgo darbu ar mājaslapu iesācējiem vai pat lietotājiem bez jebkādām tehniskām zināšanām. Jūs varēsiet izveidot mājaslapu, kas izskatās profesionāli.

image description

Vairāk kā 100 dizaini

Lūdzu izvēlieties vienu no vairāk kā 100 profesionāiem dizainiem, kas ļaus Jums viegli veikt pamatdarbības - pievienot tekstu, attēlus, rediģēt tekstu, izvēlnes un publicēt lapu internetā.

Sāc tūlīt!
image description

SEO optimizēts

Atjaunojiet savas mājaslapas virsrakstu un aprakstu viegli. Šie elementi palīdzēs meklēšanas rīkiem kā Google saprast Jūsu lapas saturu un uzlabot tās indeklsāciju, balstoties uz meklētākajām frāzēm.

image description

Neierobežotas iespējas

Pievienojiet foto galerijas, YouTube video, MP3 atskaņotāju, Google Maps savā mājaslapā ar vienu klikšķi. Saņemiet naudu ar AdSense palīdzību un pārskatiet lapas statistiku ar Google Analytics.

image description

Sociālie mediji

Pievienojiet Facebook, Google Plus un Twitter pogas savā mājaslapā, lai apmeklētāji varētu sekot Jūsu sociālajām aktivitātēm un ietiekt draugiem.

image description

Tas viss par brīvu!

Mūsu bezmaksas mājaslapu konstruktors pieejams komplektā ar 2000 MB diska vietu tādām Jūsu mājaslapas datnēm kā attēli, mūzika un video. Mēs piedāvājam arī apakšdomēnus, lai Jūs varat nekavējoties sākt savu mājaslapu.

image description
Nodrošina
Sāc tūlīt!
  • php
  • my sql
  • intel
  • cloudlinux
  • nginx
  • cloudflare
  • wordpress