Pārbaudīt domēna vārda pieejamību
Noskaidro, vai domēna vārds ir pieejams

Hostinger WHOIS meklēšanas rīks pārbauda, ​​vai tevis izvēlētais domēna vārds ir pieejams. Ja tā ir, vari to uzreiz iegādāties, izmantojot mūsu domēnu pārbaudītāju.

Atrodi domēna vārda īpašnieku
Atrodi domēna vārda īpašnieku

Ja vēlamais domēna vārds jau ir aizņemts, izmanto mūsu WHOIS uzmeklēšanas rīku, lai atrastu visu publiski pieejamo informāciju par pašreizējo domēna reģistrētāju un īpašnieku, piemēram, vārdu un personīgo kontaktinformāciju.

Skati domēna derīguma termiņus
Skati domēna derīguma termiņus

Uzzini, kad beidzas domēna vārda derīguma termiņš. Nepalaid garām iespēju iegūt lielisku domēnu, tiklīdz tas kļūst pieejams, ja pašreizējais īpašnieks nolemj to neatjaunot.

Kas ir WHOIS domēna uzmeklēšanas rīks?

Hostinger WHOIS meklēšanas rīks iegūst jaunākos datus, kas reģistrēti oficiālajā WHOIS domēnu datubāzē. Ir lieliski atrast informāciju par domēna reģistrētāju.

Kā tas strādā

Ikreiz, kad kāds reģistrē domēna vārdu, viņam ir jāiesniedz sava informācija ICANN. Daļa šīs informācijas ir pieejama publiskajā WHOIS datubāzē, un tai var piekļūt, izmantojot mūsu meklēšanas pakalpojumus.

Mēs tevi pilnībā aizsargājam

Visiem domēna pirkumiem no Hostinger tiek nodrošināta WHOIS privātuma aizsardzība, kas slēpj tavu personisko informāciju no publiskajām domēnu datubāzēm. Tev nebūs jāuztraucas par to, ka saņemsi ar domēnu saistītu surogātpastu un ka ar tevi sazināsies konkurenti, kuri veic tirgus izpēti. Mēs esam apņēmušies parūpēties par tavu drošību internetā.

WHOIS meklētāja privātuma BUJ

Atrodi atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par WHOIS uzmeklēšanas datubāzi.

WHOIS datubāzē ir visu internetā reģistrēto domēna vārdu saraksts. To uztur Piešķirto nosaukumu un numuru interneta korporācija (ICANN), un tā tiek regulāri atjaunināta.

Datubāzi var izmantot, lai iegūtu informāciju un ierakstus par domēna vārdiem, piemēram, reģistrācijas un derīguma termiņiem, pašreizējo domēna reģistratoru un vārdu serveriem, kā arī īpašnieka personīgo kontaktinformāciju.

Lai reģistrētu domēnu, verifikācijai ir jāiesniedz personiskā informācija, tostarp tavs vārds, adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese.

Šī informācija tiek glabāta publiskajā WHOIS datubāzē kā saraksts, kam ikviens var piekļūt, izmantojot WHOIS vaicājumu. Tas neietver domēnus, kas reģistrēti ES un ir aizsargāti ar VDAR vai kuru informācija ir paslēpta, izmantojot domēna privātuma aizsardzības pakalpojumu.

WHOIS privātuma aizsardzība nodrošina reģistrētāju datus, aizstājot tos ar starpniekservera informāciju. Hostinger lietotāji izmanto šo privilēģiju bez maksas. Tā ir iespējota visiem nesen iegādātajiem domēniem, un to var ieslēgt, izmantojot hPanel.

Jā, vari izmantot mūsu WHOIS rīku, lai bez maksas uzzinātu, kam pieder domēna vārds. Turklāt vaicājumu skaits nav ierobežots, tāpēc vari iegūt informāciju par tik daudzām vietnēm, cik vēlies.

WHOIS meklēšanas veikšana ir vienkārša. Vienkārši ievadi domēna vai vietnes nosaukumu augstāk esošajā meklēšanas lodziņā un noklikšķini uz "Meklēt". Rīks izpētīs publisko datubāzi un dažu sekunžu laikā parādīs apkopoto informāciju.

Ir ieteicams uzturēt WHOIS informāciju aktuālu, lai būtu saskaņā ar ICANN noteikumiem par domēna īpašumtiesībām. Tas nozīmē, ka jānorāda precīza kontaktinformācija, ar kuru vari saņemt korespondenci no sava domēna reģistratora.

Vari to viegli atjaunināt ar hPanel. Tev tikai jāpierakstās un jāatjauno informācija sadaļā "Domēni".

Domēna vārdu īpašnieki var pieteikties WHOIS privātuma aizsardzībai, un domēna nodrošinātājs aizstās viņu informāciju ar starpniekservera informāciju.

Domēna nodrošinātāji var arī slēpt noteiktu informāciju, ievērojot vietējos datu aizsardzības un privātuma likumus, piemēram, VDAR.

Visiem domēna vārdiem, ko iegādājies, izmantojot Hostinger, tiek nodrošināta bezmaksas WHOIS privātuma aizsardzība — to var aktivizēt arī ar savu hPanel kontu. Vienkārši seko mūsu WHOIS privātuma aizsardzības aktivizācijas norādēm, un tā tiks iestatīta dažu minūšu laikā.

Ņem vērā, ka pat neaktivizējot WHOIS privātuma aizsardzību, tava personiskā informācija un kontaktinformācija netiks rādīta, ja tavs domēns ir reģistrēts ES.

Jā, vari. Kad meklē domēnu, izmantojot mūsu rīku, WHOIS uzmeklēšanas rezultātos tiks parādīts, vai tas ir pieejams iegādei. Ja tā ir, vari to uzreiz iegādāties savai vietnei.

Lai iegūtu papildu iespējas un ieteikumus, izmanto mūsu domēnu pārbaudītāju!