WooCommerce hostings

Izveidojiet WordPress bāzes interneta veikalu uz serveriem, kas optimizēti labākajai WooCommerce performancei

check_circle

30 dienu naudas atgriešanas garantija

Izvēlieties savu WooCommerce hostinga plānu

Woo Starter

15,95 €
Ietaupi 78%
3
45
/mēn.

6,95 €/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots mājaslapu skaits
 • 20 GB SSD glabātuve
 • Neierobežota datu plūsma
 • Bezmaksas domēns un SSL
 • Iknedēļas automātiskā kopēšana
 • Jetpack Free
Vispopulārākais

Woo Premium

29,00 €
Ietaupi 74%
7
45
/mēn.

13,75 €/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots mājaslapu skaits
 • 100 GB SSD glabātuve
 • Neierobežota datu plūsma
 • Bezmaksas domēns un SSL
 • Ikdienas automātiskā kopēšana
 • Jetpack Personal

Woo Business

58,00 €
Ietaupi 74%
14
95
/mēn.

27,49 €/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots mājaslapu skaits
 • 140 GB SSD glabātuve
 • Neierobežota datu plūsma
 • Bezmaksas domēns un SSL
 • Ikdienas automātiskā kopēšana
 • Jetpack Premium

Nepieciešams vairāk jaudas? Izmēģiniet mākoņu hostinga risinājumu

Pārdošana ritēs vieglāk ar Hostinger

Katram e-komercijas veikalam laiks ir noteicošā valūta. Nodrošiniet ātru veikala darbību un konversijas ar Hostinger. Mums ir viss kas nepieciešams Jūsu panākumiem!

live_help

24/7 tehniskais atbalsts

Jūsu personīgā IT komanda pārliecināsies, ka visi Jūsu jautājumi, pieprasījumi un vaicājumi ir atbildēti. Saņemiet tūlītēju palīdzību dienā vai naktī, 24/7/365!

dns

Serveri, kas nozīmē biznesu

No visjaunākās PHP versijas līdz pat HTTP/2! Mūsu serveri vienmēr ir aprīkoti ar visjaunākajām tehnoloģijām pašai labākajai performancei, kāda vien ir iespējama.

thumb_up

Bezmaksas domēna reģistrācija

Katram veikalam nepieciešams nosaukums. Saņemiet to bez maksas pie Hostinger! Ar 12 mēnešu pasūtījumu Jūs varat izvēlēties .com; .net; .xyz un vēl!

Kāpēc izvēlēties WooCommerce savam veikalam?

WordPress ir platforma, kas sniedz iespēju miljoniem tīmekļvedņu izveidot jebkāda tipa mājaslapu bez jebkādām programmēšanas zināšanām. WooCommerce projekts virza to soli tālāk. Tas atver durvis e-komercijai neskaitāmiem interneta biznesiem un veikaliem!

 ikona

check_circleElastīgs un pielāgojams

Plaša bibliotēka ar bezmaksas spraudņiem un tēmām ļaus Jums uzstādīt perfektu komercijas platformu. Implementējiet jaunus rīkus, iespējas un maksājumu vārtejas acu mirklī!

check_circleSEO tendēts

Atbilstoša meklēšanas dziņu optimizācija nodrošinās, ka veikals ir pieejams internetā. Ar WordPress vienkāršību Jums būs pieejami visi rīki, lai virzītu vietnes SEO augstākā līmenī.

check_circleViegla pārvaldība

Intuitīvais WordPress vadības panelis padara WordPress veikalu pārvaldīšanu tik vieglu kā pastaigu parkā. Viegli pievienot jaunus produktus, pakalpojumus, atlaides un vairot pārdošanas apjomus!

Sāciet savu WooCommerce ceļojumu šodien

3 vienkārši soļi. Tas ir viss, kas nepieciešams, lai sāktu savu interneta biznesu!

Izvēlieties savu hostinga plānu

Pirmais solis

Izvēlieties savu hostinga plānu

Izvēlieties savu risinājumu un dodieties uz grozu bez bailēm. 30 dienu naudas atgriešanas garantija iekļauta!

Uzstādiet savu veikalu

Otrais solis

Uzstādiet savu veikalu

Uzstādiet WordPress ar vienu klikšķi un sāciet būvēt savu interneta veikalu ar WooCommerce.

Veiciet darījumus!

Trešais solis

Veiciet darījumus!

Un tieši tur sākas īstā jautrība. Pārdodiet, investējiet, palieliniet, atkārtojiet!

Viss, kas tev ir nepieciešams

Iespējas, kas virzīs Jūsu veikalu virsotnē!

Mūsu darbs ir palīdzēt Jums sasniegt panākumus. Tādēļ mēs esam uzlabojuši savu hostinga platformu ar svarīgu iespēju kopumu, kas palīdzēs Jūsu interneta veikalam izcelties no pūļa!

tune

Pielāgots vadības panelis

Atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. Pārvaldiet savu mājaslapu, e-pastus un iestatījumus ar maksimālu efektivitāti!

update

Kešatmiņas uzlabotājs

Atstājiet iespaidu uz saviem lietotājiem ar zibenīgi ātrām lapām. Izmantojiet vairāku līmeņu kešatmiņas uzstādījumu un izbaudiet īstu ātrumu.

https

SSL/TLS sertifikāts

Ļaujiet saviem apmeklētājiem justies droši. Biznesa plāni 12 mēnešiem vai vairāk ietver bezmaksas mūža SSL, kas uzlabos SEO un uzticamību!

Panelis
E-komercijas veikals
cloud

CloudFlare integrācija

Vienkārši integrējiet CloudFlare kā papildus ātruma un drošības slāni. DDoS aizsardzība, WAF un globālais CDN iekļauts!

people

Piekļuves pārvaldnieks

Strādājat kopā ar dažiem cilvēkiem? Paturiet savas privātās detaļas konfidenciālas un viegli sadarbojieties ar pieeju pārvaldnieka palīdzību!

trending_up

Vieta izaugsmei

Tiklīdz Jūsu WooCommerce veikalam būs nepieciešams papildus spēks, vienmēr būs iespējams risinājums. Paaugstiniet jebkurā laikā un aizmirstiet robežas!

WooCommerce hostinga BUJ

Mūsu atbildes uz biežāk uzdotajiem WooCommerce hostinga jautājumiem

WooCommerce ir bezmaksas WordPress paplašinājums (arī saukts par spraudni) un ir paredzēts gan lieliem, gan maziem projektiem. Tas sniedz lietotājiem iespēju veidot interneta veikalu, kas piedāvā fiziskas vai digitālas preces. Viens no lielākajiem ieguvumiem ir tas, ka nav nepieciešamas programmēšanas zināšanas. Tomēr, ja kods ir Jūsu draugs, droši varat to izmantot!
WooCommerce ir pieejams oficiālajā WordPress repozitorijā un tā uzstādīšana prasa minimālu piepūli. Tiklīdz to uzstādīsiet, Jūsu vadības panelī parādīsies dažas jaunas sadaļas. Tur Jūs varēsiet konfigurēt dažādus iestatījumus, pievienot produktus un pārvaldīt esošo saturu. Īsumā spraudnis strādā kā paplašinājums esošajai WordPress vietnei.
Tā ir labākā daļa - tas ir pilnīgi bez maksas! Lai arī ir pieejamas premium tēmas un maksas paplašinājumi, kas piedāvā daudz vairāk iespēju, nav nepieciešama papildus samaksa, lai uzstādītu un izmantotu WooCommerce. Vienīgais, kas nepieciešams ir hostings un kopš esat Šeit Hostinger, par to jau esam parūpējušies!
WooCommerce hostings ir risinājums, kas izveidots, lai piedāvātu labāko ātrumu un performanci katram interneta veikalam, kas strādā ar WordPress. Ar pielāgotiem servera uzstādījumiem un vietējo administratoru komandu, kas strādā visās diennakts stundās Jums būs perfekta vide, lai izveidotu ātru un responsīvu interneta veikalu. Ar Hostinger tas ir vienkārši!
Protams! Ja nepieciešama asistēšana Jūsu WooCommerce vietnes pārnešanā uz mūsu hostinga platformu, mēs būsim Jūsu rīcībā 24/7. Sazinieties ar mūsu atbalsta komandas darbiniekiem jebkurā laikā, lai Jūsu bizness vienmēr strādātu!
Labākās hostinga platformas izvēlēšanās WooCommerce būs atkarīga no Jūsu veikala lieluma un vajadzībām. Ja vēl tikai sākāt, dalītais hostings būs vairāk kā pietiekams, lai augtu un gūtu panākumus. Ja Jūsu vajadzības augs, mūsu biznesa hostinga risinājums ir ideāla izvēle lieliem veikaliem ar lielu apmeklētāju pieplūdumu!