WordPress hostings

WordPress hostings

Viegla uzstādīšana, ātrs starts un pamanāmība internetā nekavējoties ar lēto WordPress hostingu.
Ar Hostinger tas ir viegli.

Sāciet darbu TŪLĪT
 • Garantēta 99,9% darbspēja
 • Labākā ātruma performance
 • Teicams čata atbalsts
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
kā redzēts forbeskā redzēts mediumkā redzēts techradarkā redzēts trustpilotkā redzēts huffpostkā redzēts bloomberg

Hostinga kompānija, kas mīl WordPress

WordPress atbalsts 24/7

Hostinger klientu atbalsts ir šeit, lai palīdzētu Jums ar Jūsu WordPress neskaidrībām un jautājumiem visas dienas garumā, katru dienu. Ar 24/7 atbalstu, Jūs varēsiet būt droši, jo mūsu WordPress eksperti salabos jebkādas kļūmes Jūsu mājaslapai. Neviens uzdevums nav par lielu vai par mazu Hostinger klientu atbalsta komandai!

1 klikšķa WordPress uzstādīšana

Aizmirstiet par sarežģīto un laikietilpīgo WordPress uzstādīšanu kā tas bija pagātnē. Pēc vienkāršās formas aizpildīšanas Hostinger, viss, ko Jums būs nepieciešamas darīt - tikai atvērt vadības paneli, ievadīt savas detaļas un ar vienu klikšķi uzstādīt WordPress. Ar to būs vienkārši strādāt ikvienam, lai arī kāda būtu iepriekšējā pieredze.

Veidots augstai performancei

Nebaidieties uzticēties Hostinger zibenīgi ātrajam WordPress hostingam. Ar HTTP/2, PHP7.4, NGINX, un speciāli veidotā, iepriekš uzstādītā WordPress spraudņa palīdzību mēs sasniedzam nepārspējamus ielādes ātrumus visiem mūsu klientiem. Mūsu mājaslapu apmeklētājiem vairs nav jāgaida tekstu, grafiku vai datņu ielādi.

Uzlabota drošība

Hostinger atklāj un novērš visus kiberuzbrukumus, izmantojot drošības tehnoloģiju no BitNinja. Mūsu partnerība nozīmē, ka visas mājas lapas, kas uzturētas kopā ar mums, tiek aizsargātas ar BitNinja visaptverošo aizsardzību, piedāvājot pilnu aizsardzību pret automātiskajiem uzbrukumiem.

Piemērots izstrādātājiem

Šī nav Jūsu pirmā reize WordPress izstrādē? Tad Jums ir paveicies! Tā vietā, lai turētu Jūsu datus kaut kur prom, mākonī, Hostinger veic proaktīvu pieeju tām mājaslapām, kuras pieder izstrādātājiem. Izbaudiet WP–CLI un GIT maksimālai kontrolei pār Jūsu WordPress izstrādes vajadzībām.

30 dienu naudas atmaksas garantija

Esam ļoti pārliecināti, ka pasaulē visi mīlēs vienkāršību, pieejamību un ātrumu, ko sniedz mūsu WordPress hostings, kuru piedāvājam ar 30 dienu naudas atmaksu (izmēģinājumu). Jūsu mājaslapai nebūs nekādu priekšapmaksu un varēsiet izmantot visas lieliskās iespējas, kas atrodamas vadības panelī. Uzvara Jums!

Izvēlieties savu WordPress hostinga plānu

30 dienu naudas atgriešanas garantija.

WordPress Starter

11,95€
Ietaupi 82%
2
15
/mēn.

3,45€/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots skaits mājaslapu
 • 20 GB diska vieta
 • Neierobežota datu plūsma
 • Iknedēļas automātiskā kopēšana
 • Jetpack Free
Vispopulārākais

WordPress Premium

29,00€
Ietaupi 74%
7
45
/mēn.

13,75€/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots skaits mājaslapu
 • 40 GB diska vieta
 • Neierobežota datu plūsma
 • Ikdienas automātiskā kopēšana
 • Jetpack Personal

WordPress Business

58,00€
Ietaupi 74%
14
95
/mēn.

27,49€/mēn. atjaunojot

 • Neierobežots skaits mājaslapu
 • 80 GB diska vieta
 • Neierobežota datu plūsma
 • Ikdienas automātiskā kopēšana
 • Jetpack Premium
 • paysera
 • visa
 • paypal
 • bitpay
 • maestro
 • mastercard
 • liqpay
 • privat24
 • advcash
 • tele2

Tiešs 24/7 atbalstsTiešs 24/7 atbalsts

Droši maksājumiDroši maksājumi

Pamēģiniet 30 dienas bez riska!30 dienu izmēģinājums!

Mēs esam ātri. Tas ir fakts.

Hostinger ātruma statistika

Atbildes laiks ir 0 ms. Ātrākais vietnes lapas ielādes laiks.

SiteGround ātruma statistika

Atbildes laiks ir 0 ms vidēji.

Jau uzturat WordPress kur citur?

Kaut arī citi hostinga pakalpojumu sniedzēji iekasē daudz par vietnes pārskaitījumiem, mūsu klientu veiksmes aģenti darīs to bez maksas!

Kāpēc WordPress hostings?

Kāpēc WordPress?

WordPress ir platforma, kurai uzticas 28% no visa interneta un tam ir iemesls. WordPress ir viegls sākums mājaslapu veidošanas iesācējiem un arī noder kā universāls rīks pieredzējušiem izstrādātājiem. Tas ir aprīkots ar tūkstošiem spraudņu, tēmu un kapacitāti, lai pārvaldītu visu saturu caur vienu vienkāršu saskarni. Kādēļ meklēt citur? Uzstādiet WordPress pie Hostinger šodien.

Daudz pielietojumu

WordPress var izmantots visam - gan lai izveidotu mērķlapu, gan arī pilnībā funkcionālu tiešsaistes kopienas interneta vietni. Izmantojot WordPress platformu, Jūs varat pārvaldīt mājaslapas saturu un funkcionalitāti no vienkārša vadības paneļa. WordPress būs Jūsu interneta pasaule.

Viegli apgūt

Ja arī esat profesionālis vai pilnīgs iesācējs mājaslapu izstrādes pasaulē, WordPress būs lieliska izvēle. Esot populārākais CMS pasaulē, WordPress ir aprīkots arī ar nebeidzamām pamācībām, instrukcijām un izstrādes dokumentācijām, tāpēc varēsiet būt pārliecināti, ka nepaliksiet bez atbildēm uz saviem jautājumiem.

Un ne tikai

Ar plašām spraudņu direktorijām, dizaina sagatavēm un tēmām, WordPress ir ideāls spēļu laukums jebkuram domēna īpašniekam, kas vēlas pielāgot savas tiešsaistes vietnes vizuālo reprezentāciju un funkcionalitāti. Papildus tam, WordPress ir SEO draudzīgs un arī parīkots ar visu nepieciešamo publikācijām tiešsaistē.

WordPress hostings: Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par WordPress un WordPress hostingu.

WordPress ir izsmalcināts atvērtā koda rīks, kas var tikt uzstādīts uz Jūsu servera, lai palīdzētu Jums izveidot mājaslapu, kopienu, blogu vai interneta portālu. Tas ir sarakstīts PHP valodā un it vienkāršākais, kā arī efektīvākais un spēcīgākais satura vadības rīks jeb CMS, kāds pazīstams šodien. WordPress izmanto vairākas "Fortune 500" kompānijas un citi atjaunoti blogi, kā TechCrunch un Mashable. Ar neskaitāmi daudz bezmaksas pamācībām, tēmām, spraudņiem un paplašinājumiem, WordPress ir vienlīdz noderīgs gan iesācējiem, gan arī profesionāļiem.

WordPress sākotnēji tika veidots kā blogošanas rīks, bet jau ilgu laiku tas tiek izmantots pat vissarežģītāko e-komercijas vietņu uzturēšanai, kopienām un interneta portāliem. Ar WordPress Jūs varat izveidot praktiski jebkura veida mājaslapu sākot no personīgās līdz tiešsaistes biznesa vietnei, tajā skaitā sludinājumu portālu, forumu, portfolio lapu, kopienu un informācijas bibliotēku, kā arī partneru jeb affiliate mājaslapu kādā izvēlētā nišā.

Tas, kas padara WordPress hostingu atšķirīgu no parastā web hostinga ir efektivitāte, darbība un resursu patēriņš. Hostinger piedāvā hostinga komplektus, kas ir pielāgoti tieši WordPress hostingam. Ar mūsu izsmalcināto platformu Jūs saņemsiet tādas lieliskas iespējas kā WP-CLI, GIT un SSH integrāciju Jūsu mājaslapai. WordPress uzstādīšana uz mūsu serveriem prasa praktiski tikai vienu klikšķi. Ar iepriekš sagatavotu WordPress kešatmiņās spraudni ātrums un darbība Jūsu mājaslapai būs vienkārši lieliska!

Negribam lielīties, bet atšķirībā no citām hostinga kompānijām, pie Hostinger WordPress uzstādīšana praktiski ir tikai viena klikšķa attālumā. Tieši tā - burtiski ar tikai vienu klikšķi var pilnībā uzstādīt WordPress Hostinger mājaslapu hostinga platformā (ar visu nepieciešamo konfigurāciju) tikai dažu mirkļu laikā. Kad instalācija pabeigta, varēsiet izmantot saiti, piemērām, kā www.piemeralapa.lv/wp-admin (ievietojiet tur savu domēnu) pieejai savā WordPress administrācijas panelī, lai uzsāktu jaunizveidotās mājaslapas lietošanu.

Noteikti, jā! Viss, kas Jums jādara, lai pārvietotu savu WordPress uz Hostinger - jāspiež viena poga! Pārnešanas process būs nepārprotams, ātrs un Jums nebūs tas jāveic manuāli. Ja tomēr saskārsieties ar grūtībām vai neskaidrībām, viss, kas Jums jādara - tikai jāsazinās ar mūsu pieredzējušo un atjautīgo atbalsta komandu. Viņi pārliecināsies, kas viss nepieciešamas ir izdarīts, lai palīdzētu Jums pārvietot Jūsu WordPress un atbildēs uz jebkuriem jautājumiem, saistībā ar to.

Nē, nav. Šeit Hostinger mums ir svarīgi visu uzturēt ar visjaunākajiem atjauninājumiem. Tā pati WordPress versija, kuru varat atrast WordPress.org būs Jums pieejama hostinga panelī. Mūsu lietotāji var iespējot automātisko atjaunināšanu skriptu uzstādītāja sadaļā, lai nodrošinātu to, ka Jūsu WordPress vienmēr ir atjaunināts tiklīdz iznāk jaunākā versija. Mēs absolūti neierobežojam lietotājus, Jūs varēsiet uzstādīt tik spraudņu un tēmu, cik vēlēsieties. Pielāgojiet savu WordPress mājaslapu kā vēlaties un piekļūstiet pirmkoda datnēm, ja nepieciešams.

Mēs droši varam teikt, ka Hostinger ir labi aizsargāts WordPress hostings Latvijā. Mēs izmantojam Bitninja, lai aizsargātu savus serverus. Bitninja ir vadošais serveru aizsardzības nodrošinātājs. Tā ļaunatūras detektors ir kā mākslas darbs un kaitīgo datņu noņemšana kopā ar iejaukšanās noteikšanu un visizsmalcinātāko aizsardzību pret (D)DoS uzbrukumiem. BitNinja kolektīva inteliģence ļauj arī apkopot un veidot drošu un uzticamu aizsardzības spēku, lai pasargātu visus serverus. Arī portu un tīmekļa medus pudu izmantošana spēlē lielu lomu kritiskajos uzbrukumos. Īsumā, drošībai vajadzētu būt tai lietai, par ko uztraukties vismazāk.

Gatavi sākt?

WordPress ir viegli lietojams un vēl vieglāk ir tad, kad izvēlaties uzturēt WordPress pie Hostinger. Ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju un 24/7 klientu atbalstu superātrajam hostingam nebūs iemelsu vilcināties ar mājaslapas publicēšanu. Startējiet savu WordPress ceļojumu jau tūlīt kopā ar Hostinger.

Maksājiet par īstām WEB tehnoloģijām, nevis mārketingu!

Nemaksājiet vairāk par mārketingu. Maksājiet tikai par produktu. Ietaupiet gudri, izvēloties lētu hostingu un nezaudējot Premium kvalitāti! Augsta cena nenozīmē augstu kvalitāti.

29659751

Klienti jau ietaupa

10,000+

Jauni klienti katru dienu

24894152

Publicētas mājaslapas

Sāciet ietaupīt tūlīt!

Viss iekļauts - hostings un domēns no

0
80
/mēn.