Partneru BUJ

Partneru mārketings

Partneru mārketings ir balstīts uz sniegumu - partneris saņem komisiju par sasniegto rezultātu. Tā var būt pārdošana, reģistrācija, lietotnes lejupielāde utt.


Partneru mārketings ir balstīts uz peļņas dalīšanas modeli. Kompānija, kurai ir produkts un kas vēlas pārdot vairāk, var piedāvāt komisiju caur partneru programmu. Tikmēr partneri, kuriem nav savu produktu, var tos pārdot kā savējos.


Vienkārši sakot - partneru mārketings ir komisijas pelnīšanas process, reklamējot citu kompāniju vai cilvēku piedāvājumus.

Pievienojies Hostinger partnerprogrammai un palīdzi mums reklamēt pakalpojumus, kuriem uzticas miljoniem pircēju visā pasaulē! Ideja ir tāda - ja apmeklētājs no tavas vietnes nopērk hostingu pie Hostinger, tu pelnīsi procentus! Jo vairāk pircēju piesaistīsi, jo vairāk pelnīsi. Ja, laikam ejot, redzēsim, ka piesaisti vairāk pircējus, mēs palielināsim procentus. Ja uztraucies, ka ik pa laikam piesaistīsi tikai vienu vai divus klientus, tad iesakām apskatīt, vai mūsu partnerprogramma ir tas, ko tu meklē.

Jā - tu vari tai pievienoties par brīvu, un pievienošanās prasīs tikai dažas minūtes! Apskati un reģistrējies ŠEIT.

Lai iegūtu labākos rezultātus ar mūsu partnerprogrammu, ir nepieciešama mājaslapa vai YouTube kanāls. Tomēr ir grūti pārdot mājaslapu hostingu, ja pats to neizmanto. Ja tev nav sava vietne vai kanāls, bet tāpat vēlies ieteikt Hostinger un nopelnīt naudu, tad mūsu partnerprogramma var būt domāta tieši tev.

Nav nepieciešamas nekādas tehniskas zināšanas, lai pievienotos partnerprogrammai. Tomēr lieti noderēs mājaslapas pārvaldīšanas un izstrādes zināšanas. Apskati mūsu detalizētās pamācības, kas atbildēs uz visiem jautājumiem, kuri var rasties tev un taviem klientiem.

Partneru līgums

Jā - Twitter, Facebook, Instagram un citas platformas ir pilnas ar potenciālajiem lietotājiem. Tev tikai viņus jāsasniedz. Akcentē mūsu lieliskos piedāvājumus un neaizmirsti par tēmturiem papildus redzamībai.

Jā, tu vari. E-pasta mārketings ir lieliska stratēģija, lai sasniegtu tos, kas ne vienmēr ir pieejami. Esi radošs ar tēmu un ievadu. Ar pareizajiem vārdiem ir vieglāk nonākt pie konversijām.

Ja tu esi vietņu izstrādātājs, lūdzu, sazinies ar savu partnera konta vadītāju vai raksti e-pastu uz affiliates@hostingermedia.com un konsultējies pirms mūsu pakalpojumu reklamēšanas. Tu nedrīksti izmantot paša piesaistīšanas metodes - apmeklēt savas saites, spiest uz baneriem un veikt pasūtījumus caur savām unikālajām saitēm.

Jā, bet ņem vērā, ka plašsaziņas līdzekļu kampaņās meklētājprogrammās nav atļauts maksāt par atslēgvārdiem un frāzēm, kas satur preču zīmi “Hostinger” vai ar preču zīmē izmantotā termina variantiem, vai pareizrakstības kļūdām. Tev arī nav atļauts izmantot Hostinger vietni (-es) kā redzamo URL maksas mediju reklāmās un tiešu saiti vai pāradresāciju uz Hostinger vietni (-ēm).

Personīgie 5% kupona kodi tiek izsniegti partneriem, kuri veic vismaz 5 darījumus mēnesī. Sazinies ar savu partnerprogrammas konta vadītāju, lai uzzinātu, vai varam tev piešķirt kupona kodu.

Mēs esam partneri ar mūsdienu labākajiem blogeriem un influenceriem internetā un esam tiem piešķīruši īpašus atlaižu kodus. Ja internetā atradīsi kupona kodu, vari to droši izmantot.

Tu vari piekļūt Hostinger baneriem un citiem reklāmas materiāliem savā partnera panelī vai ŠEIT.

Jā, Hostinger reklāmas baneri ir pieejami 31 dažādā valodā. Tu vari atrast baneri savā valodā ŠEIT.

Hostinger piedāvā atjaunotus ekrānuzņēmumus, lai nodrošinātu, ka taviem apmeklētājiem ir visprecīzākā informācija. Atrodi atbilstošākos ekrānuzņēmumus ŠEIT.

Hostinger partneru programmas līgums ir atrodams ŠEIT.

Partneru statistika

Mēs izsekojam pārdošanas caur partneru saitēm un sīkdatnēm. Kad lietotājs apmeklē tavu saiti, mēs ievietojam sīkdatni viņa pārlūkā, lai zinātu, ka tas ir tevis piesaistītais lietotājs.

Izsekošanas jeb partnera saite ir speciāla URL adrese, kas palīdz identificēt to, ka tu piesaistīji apmeklētāju. Hostinger izmanto šo mehānismu, lai noteiktu, no kuras saites tika veikts pirkums. Precīzāk, izsekošanas saite var:


- Atpazīt apmeklētāja avotu;


- Pārbaudīt, vai tas veica pirkumu;


- Validēt konversiju.

Izsekošanas saiti var atrast šādi:


1) Pieslēdzies panelim, dodies uz "Featured Offers" sadaļu un nospied uz sava piedāvājuma;


2) Pēc līmeņa izvēlēšanās varēsi piekļūt mērķa lapām, kuras vēlies izmantot, un automātiski ģenerētai saitei;


3) Pārvietojoties uz leju, atradīsi arī banerus.

Jā, komisija tiks konvertēta USD.

Partneru sīkdatnes tiek uzglabātas 30 dienas. Tomēr, ja iepriekšējā partnera saite jau ir ievietota tajā pašā pārlūkā, tā pārrakstīs jauno saiti. Hostinger neuzņemas atbildību par sīkdatnēm, kuras lietotājs tīši izdzēš.

Snieguma dati vienmēr tiek atjaunoti, un tu redzēsi jaunos klikšķus un konversijas minūšu laikā.

Ir daži iemesli, kāpēc tā varēja notikt:


- Pirkums netika veikts caur izsekošanas saiti;


- Sistēma atpazina krāpšanas risku;


- Referālis nebija iespējojis vai izdzēsa sīkdatnes;


- Lietotājs atcēla pirkumu;


- Tavs referālis jau bija mūsu klients;


- Tavs referālis izmantoja citu partnera izsekošanas saiti un darījums ir piesaistīts citam partnerim

Hostinger piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju. Šajā periodā klienti joprojām varēs atcelt plānu. Ja klients atceļ plānu izmēģinājuma periodā, komisija arī tiek atsaukta.

Hostinger izseko pārdošanas caur partneru saitēm. Pirkumi, kas veikti bez partnera saites netiks piesaistīti tev.

Konta reģistrācija

Šeit pie Hostinger mēs vienmēr meklējam vērtīgus partnerus, lai izveidotu abpusēji izdevīgu sadarbību! Tevi laipni aicinām pievienoties mūsu programmai, ja:


- Tev ir emuārs, sociālo tīklu lapa vai YouTube kanāls par IT vai tiešsaistes biznesu;


- Tu sniedz tīmekļa izstrādes, mārketinga vai IT pakalpojumus;


- Ja redzi B2B iespējas, izmantojot Hostinger.


Ja tev vēl nav sekotāju un vienkārši vēlies nopelnīt, iesakot Hostinger dažiem draugiem, apskati mūsu partnerprogrammu.

Reģistrācija ir vienkārša un aizņem tikai dažas minūtes. Tev jānosūta partnera pieteikuma forma ŠEIT.


Pieteikumā ir jānorāda:


- Derīga kontaktinformācija;


- Partnera mājaslapa vai YouTube kanāls;


- Informācija par tavu aktivitāti.


Parasti pieteikuma izskatīšana aizņem līdz 3 dienām.

Mūsu komandai nepieciešams līdz 3 darba dienām, lai pārbaudītu un apstiprinātu tavu pieteikumu. Tu vari sākt reklamēt Hostinger un pelnīt naudu, tiklīdz konts ir aktivizēts.

Nē, tu vari pievienoties Hostinger partnerprogrammai par brīvu.

Mēs manuāli pārbaudām partneru pieteikumus. Mēs pārbaudām tavus iesnieguma datus, mājaslapas saturu, YouTube kanālu un citus sociālos medijus. Apstiprināšanas process var aizņemt līdz 3 darba dienām.

Tā varēja notikt dēļ viena no šiem iemesliem:


- Tavas mājaslapas vai YouTube kanāla saturs neatbilst mūsu nišai;


- Saskaņā ar mūsu partnerprogrammas noteikumiem tavas izmantotās reklāmas metodes nav atbilstošas;


- Tavā pieteikumā bija nepilnīga vai nekorekta informācija.


Tomēr, ja tevi joprojām interesē naudas pelnīšana, iesakot Hostinger, apskati mūsu partnerprogrammu.

Ir daži iemesli, kāpēc tā varēja notikt:


- Tavs konts vēl netika apstiprināts;


- Tavs pieteikums tika noraidīts;


- Nepareizs lietotājvārds vai parole.

Maksājumi un komisijas

Kad pievienosies mūsu programmai, tu vari saņemt līdz pat 60% par visiem hostinga plāniem. Par viena mēneša hostinga plāniem, domēniem, e-pasta hostingu, plānu atjaunošanu vai maiņām komisija netiek piešķirta. Visi piemērojamie nodokļi, nodevas, papildu pakalpojumi (piemēram, personas informācijas aizsardzība) nav iekļauti.

Hostinger partnerprogramma maksā par tūlītēju pirkumu jaunam lietotājam; mēs nemaksājam komisijas par atjaunošanu un plāna paaugstināšanu.

Komisija tiek maksāta tikai par hostinga plāniem; mēs nemaksājam komisiju par papildu pakalpojumiem, piemēram, domēniem vai e-pastiem.

Tas viss ir atkarīgs no tevis - jo vairāk klientus piesaistīsi, jo augstāku komisiju saņemsi.

Savā galvenajā partnera panelī redzēsi konversijas par pēdējām 7 dienām un 20XX YTD (visas konversijas par šo gadu).


Lai apskatītu konversijas par visu laiku, ej uz pārskatiem -> Konversiju pārskats - tur tu atradīsi visas konversijas no pievienošanās datuma. Neaizmirsti pielāgot datumus, lai redzētu vēlamo periodu.

Komisijas tiek izmaksātas pēc sekojošiem noteikumiem:


- Minimālā izmaksa ir 100 $, un ir jāveic vismaz 3 konversijas;


- Tiek izmaksātas komisijas, kas ir senākas par 45 dienām;


- Lai saņemtu izmaksu, jāsūta pieprasījumu uz payments@hostingermedia.com ar savu partnera ID un PayPal e-pasta adresi līdz mēneša beigām;


- Rēķini tiek izveidoti nākamā mēneša sākumā un izmaksas tiek veiktas pēc katra mēneša 15. datuma.

Partneri var izvēlēties starp divām maksājumu metodēm:


- PayPal pārskaitījumi no 100 $;


- Bankas pārskaitījumi no 500 $.

Maksājumi tiek veikti pēc katra mēneša 15. datuma. Tie tiek izmaksāti nākamajā mēnesī pēc maksājuma pieprasījuma nosūtīšanas.

Jā, taču minimālā summa bankas pārskaitījumam ir 500 $.

Nodokļu ID ir identifikācijas numurs nodoklim, kas tiek atspoguļots rēķinā. Ja tev nav derīgs nodokļu ID, vari atstāt šo lauku tukšu.

Ja esi partneris no Eiropas Savienības un vēlies saņemt peļņu no trešajām personām, kā Hostinger, tev, iespējams, jāreģistrējas PVN reģistrā savā valstī.


Tā ir tava kā partnera atbildība pēc nepieciešamības reģistrēties PVN reģistrā. Ja neesi pārliecināts par to, vai tas ir jādara, jautā Valsts ieņēmumu dienestā.

Lai pārskatītu savu maksājumu vēsturi un rēķinus, ej uz vadības paneli un izvēlies Mans konts -> Rēķini.

Citi

Tu vari atrast atbildes uz gandrīz visiem jautājumiem mūsu partneru BUJ lapā. Ja nesanāk atrast meklēto atbildi, sazinies ar savu partneru konta vadītāju. Vari arī sazināties ar mums, sūtot e-pastu uz affiliates@hostingermedia.com.

Ja vēlies dzēst savu partnera kontu, sazinies ar savu partneru konta vadītāju.

Hostinger patur tiesības bloķēt vai dzēst kontu un atcelt visas komisijas, ja tu pārkāp partnerprogrammas līguma noteikumus.

Atpakaļ