Partneru BUJ

Partneru mārketings

Partneru mārketings ir balstīts uz performanci - partneris saņem komisiju par reklamētājam sniegto rezultātu. Tā var būt pārdošana, reģistrācija, lietotnes lejupielāde u.c.


Partneru mārketings ir balstīts uz peļņas dalīšanas modeli. Kompānija, kurai ir produkts, un kas vēlas pārdot vairāk, var piedāvāt komisiju caur partneru programmu. Tomēr partneri, kuriem nav produktu, var tos pārdot kā savējos.


Vienkārši sakot - partneru mārketings ir komisijas pelnīšanas process, reklamējot citu kompāniju vai cilvēku piedāvājumus.

Pievienojieties Hostinger partneru programmai un palīdziet mums reklamēt pakalpojumus, kuriem uzticas miljoniem pircēju visā pasaulē! Ideja ir tāda - ja apmeklētājs no Jūsu vietnes nopērk hostingu pie Hostinger, Jūs pelnīsiet procentus! Jo vairāk pircēju piesaistīsiet, jo vairāk pelnīsiet. Ja ejot laikam redzēsim, ka piesaistāt vairāk pircējus, mēs palielināsim procentus.

Jā - Jūs varat tai pievienoties par brīvu un pievienošanās prasīs tikai dažas minūtes! Apskatiet un reģistrējieties ŠEIT.

Šobrīd Hostinger tālākpārdošanas programma ir tikai Brazīlijā. Taču Jūs varat apskatīt arī mūsu partneru programmu, kas ļauj pelnīt komisijas, pārdodot mūsu hostinga komplektus!

Lai iegūtu labākos rezultātus ar mūsu partneru programmu, ir nepieciešama mājaslapa vai YouTube kanāls. Tomēr ir grūti pārdot mājaslapu hostingu, ja pats to neizmanto.

Nav nepieciešamas tehniskas zināšanas, lai pievienotos partnerprogrammai. Tomēr, lieti noderēs mājaslapas pārvaldīšanas un izstrādes zināšanas. Apskatiet mūsu detalizētās pamācības, kas atbildēs uz visiem jautājumiem, kuri var rasties Jums un Jūsu klientiem.

Partneru līgums

Jā - Twitter, Facebook, Instagram un citas platformas ir pilnas ar potenciālajiem lietotājiem. Jums tikai viņus jāsasniedz. Akcentējiet mūsu lieliskos piedāvājumus un neaizmirstiet par tēmturiem papildus redzamībai.

Jā, Jūs varat. E-pasta mārketings ir lieliska stratēģija, lai sasniegtu tos, kas ne vienmēr ir pieejami. Esiet radoši ar tēmu un ievadu. Ar pareizajiem vārdiem ir vieglāk nonākt pie konversijām.

Jūs nevarat reģistrēties sava klienta vietā. Jūs nedrīkstat izmantot paša piesaistīšanas metodes - apmeklēt savas saites, spiest uz baneriem un veikt pasūtījumus caur unikālajām saitēm.

Jā, bet ņemiet vērā, ka jums nav atļauts maksāt par plašsaziņas līdzekļu kampaņām meklētājprogrammās par atslēgvārdiem un frāzēm, kas satur preču zīmi “Hostinger”, vai ar preču zīmē izmantotā termina variantiem vai pareizrakstības kļūdām. Jums arī nav atļauts izmantot Hostinger vietni (-es) kā redzamo URL maksas mediju reklāmās un tiešu saiti vai pāradresāciju uz Hostinger vietni (-ēm).

Sazinieties ar savu partnerprogrammas konta vadītāju, lai uzzinātu, vai varam Jums piešķirt kupona kodu.

Mēs esam partneri ar mūsdienu labākajiem blogeriem un influenceriem internetā un esam tiem piešķīruši īpašus atlaižu kodus. Ja internetā atradīsiet kupona kodu, varat to droši izmantot.

Jūs varat piekļūt Hostinger baneriem un citiem reklāmas materiāliem savā partnera panelī vai ŠEIT.

Jā, Hostinger reklāmas baneri ir pieejami 31 dažādās valodās. Jūs varat atrast baneri savā valodā ŠEIT.

Hostinger piedāvā atjaunotus ekrānuzņēmumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu apmeklētājiem ir visakurātākā informācija. Atrodiet atbilstošākos ekrānuzņēmumus ŠEIT.

Hostinger partneru programmas līgums ir atrodams ŠEIT.

Partneru statistika

Mēs izsekojam pārdošanas caur partneru saitēm un sīkdatnēm. Kad lietotājs apmeklē Jūsu saiti, mēs ievietojam sīkdatni viņa pārlūkā, lai zinātu, ka tas ir Jūsu piesaistītais lietotājs.

Izsekošanas jeb partnera saite ir speciāla URL adrese, kas palīdz identificēt to, ka Jūs piesaistījāt apmeklētāju. Hostinger izmanto šo mehānismu, lai noteiktu no kuras saites tika veikts pirkums. Precīzāk, izsekošanas saite var:


- Atpazīt apmeklētāja avotu;


- Pārbaudīt vai tas veica pirkumu;


- Validēt konversiju.

Izsekošanas saiti var atrast:


1) Pieslēdzoties panelim, izvēloties pamata līmeni;


2) Pēc līmeņa izvēlēšanās varēsiet piekļūt mērķa lapām, kuras vēlaties izmantot automātiski ģenerēta saite;


3) Pārvietojoties uz leju, atradīsiet arī banerus.

Mums ir Hostinger vietnes 40 valodās. Izsekošanas saites atšķirīgām valstīm var atrast sekojoši:


1) Pieslēdzieties panelim, izvēlieties pamata līmeni;


2) Pēc līmeņa izvēlēšanās atradīsiet vēlamās mērķa lapas saiti uz automātiski ģenerētu izsekošanas saiti.

Jā, komisija tiks konvertēta USD.

Partneru sīkdatnes tiek uzglabātas 30 dienas. Tomēr, ja iepriekšējā partnera saite jau ir ievietota tajā pašā pārlūkā, tā pārrakstīs jauno saiti. Hostinger neuzņemas atbildību sīkdatnēm, kuras lietotājs tīši izdzēš.

Performances dati vienmēr tiek atjaunoti un Jūs redzēsiet jaunos klikšķus un konversijas minūšu laikā.

Ir daži iemesli kāpēc tā varēja notikt:


- Pirkums netika veikts caur izsekošanas saiti;


- Sistēma atpazina krāpšanas risku;


- Referālis izdzēsa sīkdatnes;


- Lietotājs atcēla pirkumu;


- Jūsu referālis jau bija mūsu klients.

Hostinger piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju. Šajā periodā klienti joprojām varēs atcelt plānu. Ja klients atceļ plānu izmēģinājuma periodā, komisija arī tiek atsaukta.

Hostinger izseko pārdošanas caur partneru saitēm. Pirkumi, kas veikti bez partnera saites netiks piesaistīti Jums.

Konta reģistrācija

Šeit Hostinger mēs pastāvīgi meklējam vērtīgus partnerus, kas palīdz mums augt! Ja esat izstrādātājs vai, ja Jums ir YouTube kanāls par IT vai biznesu internetā un vēlaties ieteikt Hostinger saviem sekotājiem, esat laipni gaidīti!

Reģistrācija ir vienkārša un aizņems tikai dažas minūtes. Jums jānosūta partnera pieteikuma forma ŠEIT.


Pieteikumā ir jānorāda:


- Derīga kontaktinformācija;


- Partnera mājaslapa vai YouTube kanāls;


- Informācija par Jūsu aktivitāti;


Parasti pieteikuma izskatīšana aizņem līdz 3 dienām.

Mūsu komandai nepieciešams līdz 3 darba dienām, lai pārbaudītu un apstiprinātu Jūsu pieteikumu. Jūs varat sākt reklamēt Hostinger un pelnīt naudu, tiklīdz konts ir aktivizēts.

Nē, Jūs varat pievienoties Hostinger partnerprogrammai par brīvu.

Mēs manuāli pārbaudām partneru pieteikumus. Mēs pārbaudām Jūsu iesnieguma datus, mājaslapas saturu, YouTube kanālu un citus sociālos medijus. Apstiprināšanas process var aizņemt līdz 3 darba dienām.

Tā varēja notikt dēļ viena no iemesliem:


- Jūsu mājaslapas vai YouTube kanāla saturs neatbilst mūsu nišai;


- Saskaņā ar mūsu partnerprogrammas noteikumiem Jūsu izmantotās reklāmas metodes nav atbilstošas;


- Jūsu pieteikumā bija nepilnīga vai nekorekta informācija.

Ir daži iemesli kāpēc tā varēja notikt:


- Jūsu konts vēl netika apstiprināts;


- Jūsu pieteikums tika noraidīts;


- Nepareizs lietotājvārds vai parole.

Maksājumi un komisijas

Jūs saņemsiet 60% par visiem hostinga plāniem. Par viena mēneša plāniem komisija netiek piešķirta. Jebkādi nodokļi, nodevas un papildus izdevumi, piemēram privātuma aizsardzība un domēna cena nav iekļauta.

Hostinger partnerprogramma maksā par tūlītēju pirkumu jaunam lietotājam; mēs nemaksājam komisijas par atjaunošanu un plāna paaugstināšanu.

Komisija tiek maksāta tikai par hostinga plāniem; mēs nemaksājam par papildus pakalpojumiem, kā, Cloudflare, SSL sertifikāti u.c.

Tas viss ir atkarīgs no Jums - jo vairāk klientus piesaistīsiet, jo augstāku komisiju saņemsiet.

Savā galvenajā partnera panelī redzēsiet konversijas par pēdējām 7 dienām un 20XX YTD (visas konversijas par šo gadu).


Lai apskatiet konversijas par visu laiku, ejiet uz pārskatiem -> Konversiju pārskats un atradīsiet visas konversijas no pievienošanās datuma. Neaizmirstiet pielāgot datumus, lai redzētu vēlamo periodu.

Komisijas tiek izmaksātas pēc sekojošiem noteikumiem:


- Minimālā izmaksa ir $100;


- Tiek izmaksātas komisijas, kas ir senākas par 45 dienām;


- Lai saņemtu izmaksu, jāsūta pieprasījumu uz payments@hostingermedia.com ar Jūsu partnera ID un PayPal e-pasta adresi līdz mēneša beigām;


- Rēķini tiek izveidoti nākošā mēneša sākumā un izmaksas tiek veiktas pēc katra mēneša 15.datuma.

Minimālā izmaksas summa PayPal ir $100. Minimālā izmaksas summa bankas pārskaitījumam ir $500.

Partneri var izvēlēties starp divām maksājumu metodēm:


- PayPal pārskaitījumi no $100;


- Bankas pārskaitījumi no $500.

Maksājumi tiek veikti pēc katra mēneša 15.datuma tiek izmaksāti nākošajā mēnesī pēc maksājuma pieprasījuma nosūtīšanas.

Jā, taču minimālā summa bankas pārskaitījumam ir $500.

Nodokļu ID ir identifikācijas numurs nodoklim, kas tiek atspoguļots rēķinā. Ja Jums nav derīgs nodokļu ID, varat atstāt šo lauku tukšu.

Ja esat partneris no Eiropas Savienības un vēlaties saņemt peļņu no trešajām personām kā Hostinger, Jums, iespējams jāreģistrējas PVN reģistrā savā valstī.


Tā ir Jūsu kā partnera atbildība pēc nepieciešamības reģistrēties PVN reģistrā. Ja neesat pārliecināti par to vai tas ir jādara, jautājiet Valsts ieņēmumu dienestā.

Lai pārskatītu savu maksājumu vēsturi un rēķinus, ejiet uz vadības paneli un izvēlieties Mans konts -> Rēķini.

Citi

Jūs varat atrast atbildes gandrīz uz visiem jautājumiem mūsu partneru BUJ lapā. Ja nesanāk atrast meklēto atbildi, sazinieties ar savu partneru konta vadītāju. Alternatīvi varat sazināties ar mums sūtot e-pastu uz affiliates@hostingermedia.com.

Ja vēlaties dzēst savu partnera kontu, sazinieties ar savu partneru konta vadītāju.

Hostinger patur tiesības bloķēt vai dzēst kontu un atcelt visas komisijas, ja pārkāpjat partnerprogrammas līguma noteikumus.

Atpakaļ