Google Workspace: Viss, kas jāzina, lai paveiktu jebko

Tas ir labākais veids kā veidot, komunicēt un sadarboties. Pazīstami rīki: mazāk uzmanības novēršanas un vairāk laika ideju realizēšanai.

Google WorkspaceGoogle Workspace

Izvēlieties Google Workspace plānu tūlīt

Google workspace Logo

Google Workspace nemanāmi apvieno apziņošanu, tikšanās, dokumetus un uzdevumus

Izvēlies savu e-pasta hostinga plānuIzvēlies savu e-pasta hostinga plānu
Google workspace Logo

Google Workspace nemanāmi apvieno apziņošanu, tikšanās, dokumetus un uzdevumus

Google Workspace e-pasts

6,00/mēn.

cena par e-pasta adresi

30 GB e-pasta vieta
Neierobežoti e-pasta filtri
30 e-pasta adreses
Antivīrusa pārbaude
Iegūstiet savu e-pasta adresi @jusufirma
Gudrās atbildes, gudrā rakstīšana, gramatikas ieteikumi
Advancēta aizsardzība pret pikšķerēšanu un ļaunatūru, kas bloķē 99.9% uzbrukumu
Piekļūstiet e-pastam, čatam, balss un video zvaniem no vienas vietas
100 dalībnieku video sapulces. Bez ieraksta
Pievienot grozam

6,00 €/mēn. atjaunojot

Maksājumu noteikumi

Plāni ir priekšapmaksas, nevis sadalāmi pa daļām. Uzrādītā summa atspoguļo produkta kopējo cenu, kas dalīta ar mēnešu skaitu, cik ilgi plāns būs spēkā.

Iegūstiet Gmail Business

Veidojeit jaunas administrācijas kontroles bez reklāmām un ar savu personalizēto adresi. Nomainiet @inbox.lv pret info@piemers.lv.

Sāc tūlīt
Iegūstiet Gmail Business

Palieciet vienoti ar savu komandu no jebkuras vietas

Satiecieties ar savu komandu droši un jebkurā vietā, izmantojot Premium video konferences, kas ir iebūvētas Google spēcīgajā infrastruktūrā.

Sāc tūlīt
Palieciet vienoti ar savu komandu no jebkuras vietas

Strādājiet ātrāk un gudrāk

Sadarbojieties reāllaikā, uzsāciet tikšanās dažos klikšķos un nenokavējiet svarīgus datumus ar kalendāra paziņojumiem. Google Workspace centralizē katru rīku, kas nepieciešams produktivitātei.

Sāc tūlīt
Strādājiet ātrāk un gudrāk

Veidots, lai aizsargātu Jūs no draudiem

Gmail mašīnu mācīšanās modeļi bloķē 99.9% mēstuļu, pikšķerēšanas un ļaunatūras draudus no Jūsu pasta kastītes, padarot Google Workspace drošu un uzticamu.

Sāc tūlīt
Veidots, lai aizsargātu no draudiem

Google Workspace BUJ

Atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par Google Workspace

Google Workspace (agrāk G Suite) ir mākoņu bāzes produktu kolekcija ar produktivitātes un sadarbības rīkiem no Google. Tā nodrošina izvēlēto e-pasta adresi Jūsu biznesam. Tas ir viss, kas nepieciešams, lai izdarītu jebko vienuviet.

G Suite tika pārsaukta par Google Workspace, lai iezīmētu platformas vīziju piedāvāt integrētu pieredzi dažādos komunikācijas un sadarbības rīkos. Vairums G Suite funkciju un programmu saglabājās tādas pašas, kā iepriekš.

Jūs iegūsiet Gmail integrāciju ar savu biznesa e-pasta adresi un citiem pazīstamiem rīkiem, kā Calendar, Meet, Chat, Drive, Docs, Sheets, Slides, Forms, Sites, u.c. Tas viss ir veidots uzticamo Google drošību un savā klasē labāko meklēšanas tehnoloģiju.

Izvēlies savu hostinga plānu no augstāk esošās cenu tabulas. Pēc pievienošanas grozam un pirkuma veikšanas notiks pāradresācija uz hPanel. Šeit varēsi pārvaldīt savu Google Workspace kontu.

Neatkarīgi no tā, vai sāc savu biznesu vai jau esat mazs uzņēmums, Google Workspace ir gatavs tavām vajadzībām, tostarp drošības rīkiem, atbilstības funkcijām un vairākām mākoņa krātuves iespējām.

Mēs piedāvājam Google Workspace paketi ar 30 GB krātuvi katrai pastkastei, pretvīrusu funkciju un uzlabotu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru. Vari izveidot pielāgotu un drošu e-pasta adresi ar savu domēna nosaukumu šādā formātā - lietotajs@tavsdomens.lv.