Labākās hostinga cenas

Mēs esam nodrošinājuši zemas hostinga izmaksas ikviena līmeņa lietotājam. Ar Hostinger sākt darbu tiešsaistē ir viegli.

Izvēlies sev vispiemērotāko plānu

Maksājumu noteikumi
30 dienu atmaksas garantija

Ja Hostinger tevi 100% neapmierinās, tu varēsi pieprasīt naudas atmaksu 30 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas. Process ir vienkāršs un bez riska. Lai uzzinātu vairāk, apskati mūsu Naudas atmaksas politiku (var tikt piemēroti izņēmumi).

Iegūsti nepieciešamos resursus

Ātri hostinga pakalpojumi

Mājaslapu konstruktors

Intuitīvs vadības panelis

Datu centri visā pasaulē

Pilnīga drošība

Ātri hostinga pakalpojumi

Sniedz savai auditorijai vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Mūsu augstākās klases serveru tehnoloģijas nodrošina, ka tava vietne ielādējas ātri jebkuros apstākļos. Mūsu plāni izmanto HTTP/3, IPv6, neierobežotu joslas platumu* un WordPress objektu kešatmiņu*, lai tava vietne varētu tikt galā ar jebko.

*Iekļauts Biznesa vai jaudīgākos plānos

Mājaslapu konstruktors

Veido savu pirmo vietni? Nekādu problēmu — mūsu intuitīvais mājaslapu konstruktors vietņu izstrādi padara ikvienam pieejamu un aizraujošu. Mūsu "velc un nomet" tipa redaktors un režģa izkārtojums nodrošina, ka viss tavā vietnē vienmēr izskatās ideāli.

Intuitīvs vadības panelis

Laiks ir nauda — un ikdienas vietnes uzturēšanas uzdevumiem jābūt viegli un ātri izpildāmiem. Mūsu pašu izstrādātais hPanel palīdz optimizēt ikdienas pārbaudes un novērst vietnes problēmas. Tas ir pieejams 17 valodās, tāpēc ir ideāli piemērots arī globālām komandām.

Datu centri visā pasaulē

Mēs uzskatām, ka vietnēm ir jābūt ātrām. Tāpēc mums ir globāls datu centru tīkls Eiropā, Āzijā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Vienkārši izvēlies serveri, kas atrodas vistuvāk tavas auditorijas fiziskajai atrašanās vietai — mēs tev par to neprasīsim nekādu papildu samaksu.

Pilnīga drošība

Pasargā sevi un savu auditoriju no kiberuzbrukumiem. Visiem mūsu hostinga pakalpojumiem ir pieejams neierobežots bezmaksas SSL sertifikātu skaits. Kopā ar mūsu CloudLinux un LVE konteinerizēto vidi, pilnīgu DDoS aizsardzību, automatizētu vietņu dublēšanu un atjaunināšanu, mūsu izstrādātu WAF un daudzām citām funkcijām vietnes drošība ļaus tev naktīs mierīgi gulēt.

Ātrums

Ātrums

Atbildes laiks 11-274 ms.

Atbalsts

Atbalsts

24/7 tiešsaistes čats.

Efektivitāte

Efektivitāte

Labākā cenas un kvalitātes attiecība.

Vienkāršība

Vienkāršība

9 no 10 lietotājiem uzskata, ka mūsu hPanel ir ērts un intuitīvs.

Mājaslapu konstruktors

Izveido ideālu mājaslapu dažu minūšu laikā

Mājaslapu konstruktors ļauj izveidot mājaslapu dažu minūšu laikā. Nav nepieciešamas dizaina vai tehniskās zināšanas. Izmanto intuitīvo "velc un nomet" tipa konstruktoru, lai sāktu savu projektu.

Izvēlies sagatavi

Dažiem cilvēkiem šķiet, ka ir grūti veidot vizuāli pievilcīgu mājaslapu. Tāpēc mēs izveidojām lielisku mājaslapu konstruktoru, kas ļaus izvēlēties no vairākām sagatavēm, kuras sarūpējuši profesionāļi.
Izveidot mājaslapu
Mājaslapu konstruktors