Hostinger atsauksmes

Cilvēki no vairāk kā 40 valstīm uztic savas vietnes Hostinger. Lūk, ko viņi teica par mūsu pakalpojumiem Trustpilot, G2 un Google My Business vietnēs.

Hostinger atsauksmes
Labākas atsauksmes pa kreisi
Hostinger pārspēj vairumu konkurentuTechradar
Labākas atsauksmes pa labi
Labākas atsauksmes pa kreisi
Lielisks klientu atbalsts un darbspējaPCMag
Labākas atsauksmes pa labi
Labākas atsauksmes pa kreisi
No mārketinga līdz lietojamības pārvaldībai - augstvērtīga sajūtaQuicksprout
Labākas atsauksmes pa labi

Kāpēc ļaudis mīl Hostinger?

Live Support

24/7 tiešais atbalsts

Mūsu komandas draudzīgie eksperti ir šeit, lai palīdzētu. Jebkura problēma jebkurā laikā. Tavi panākumi ir mūsu apsēstība.

Uzstādīšana sekundēs

Uzstādīšana sekundēs

Publicē ar vienu klikšķi. Hostinger platforma radīta, lai tavu vietni varētu publicēt ātri un viegli.

Veidots ātrumam

Veidots ātrumam

Ātrums ir viss. Tas var pacelt vai salauzt vietnes panākumus. Paaugstini potenciālu ar zibenīgu ātrumu.

Hostinger ir izcili novērtēts

Lielisks pirkums un atbalsta komanda

Lielisks pirkums un arī atbalsta komanda! Iegādājos hostingu un saņēmu bezmaksas domēnu kopā ar lielu palīdzību uzstādīšanai un lapas pārcelšanai uz citu domēnu.

Jau 4 mēneši un nekādu problēmu.

Izmantoju dalītā hostinga Premium plānu. Uzstādīju dažas vietnes, un viss līdz šim strādā labi. Lielisks klientu atbalsts 👌 Tā tikai turpināt!

Mīlu Hostinger

Es mīlu Hostinger no galalietotāja skatpunkta līdz biznesa perspektīvai. Viņiem ir pārsteidzošs atbalsts, gan tiešajā tērzēšana, gan e-pasts, gan konta pārvaldnieks. Nekad nav bijušas problēmas ar mitināšanu, un mākoņa mitināšana ir ārkārtīgi ĀTRA! Vienmēr iesaku saviem klientiem. Izmantoju vairākus hostinga pakalpojumu sniedzējus, neviens nebija labāks par Hostinger visā; vadības panelis, atbalsts, cenas, veiktspēja utt. Es tik tiešām mīlu Hostinger!

Klientu panākumu komanda ir fantastiska!

Es reģistrēju nepareizu tīmekļa domēnu, un man bija jāveic dažas izmaiņas. Es sazinājos ar klientu panākumu komandu un sniedzu viņiem nepieciešamo informāciju, un mana vietne tika labota ar pareizo domēna nosaukumu. Agne bija klientu apkalpošanas pārstāve. Viņa visu nokārtoja 10 minūšu laikā kopš pieslēgšanās. Ātri un efektīvi! Es nevarētu vēlēties labāku tehniskā atbalsta servisu.

Hostinger ir labākais

Hostinger hostings ir labākais hostinga pakalpojums, kuru izmantoju pēdējo divu gadu laikā. Serveri ir responsīvi un ātri.
Vieņiem ir atbalsta komanda, kas ir pelnījusi atzinību.

Fantastisks serviss!

Es strādāju ar Hostinger vairākus gadus, un te vienmēr ir bijis vislabākais piedāvājums tīmekļa mitināšanas pakalpojumos. Lieliska klientu apkalpošana un pieņemamas cenas!

30 dienu atmaksa

Nav nepieciešams iemesls. Ja neesi apmierināts, mēs apsolām atmaksāt tavu naudu. Bez riska, bez satraukuma.

Industrijā vadošais hostings

Agnė no Hostinger atrisināja manu problēmu…

Agnė no Hostinger manu problēmu atrisināja vienā mirklī. Es kļūdījos un nopirku Premium dalīto hostingu - saskaņā ar pirmo hostinga piedāvājumu. Jautāju Agnei, ko darīt, un uzreiz piedāvāja man atmaksāt. Tomēr es gribēju iegādāties WordPress hostingu ar WordPress starta paku. Aizraujoši, paldies!

Vienmēr ieliska lietotāju tehniskā atbalsta komanda

Man radās problēma ar izvēlētā bezmaksas domēna reģistrēšanu un atbalsta komanda uz to reaģēja ātri, ar rūpēm un līdzjūtību.
Mani tik ļoti pārsteidza viņu apņemšanās nodrošināt labāko lietošanas pieredzi, ka es izvietošu arī savu topošo tīmekļa vietni pie Hostinger un sadarbošos arī turpmāk.

Labākais lētais un kvalitatīvais hostings

Es meklēju pieejamu, bet arī kvalitatīvu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.
Pēc dažu atsauksmju salīdzināšanas es nolēmu izvēlēties Hostinger un bez jebkādas nožēlas.
Viss noritēja labi un galvenais ļoti ātri.
Ļoti laba vietne ar ļoti skaidru pamācību par esošas vietnes iestatījumiem un migrāciju.
Migrācija noritēja perfekti un izveidojot papildu vietni ar domēnu (bezmaksas piedāvājums) radās SSL problēma, taču to ļoti ātri un ļoti labi atrisināja viņu profesionālais un draudzīgais palīdzības dienesta darbinieks, kurš domā līdzi!!
Palīdzības dienests ir pieejams arī 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, un viņi reaģē ļoti ātri un ir ļoti orientēti uz apkalpošanu, ko iepriekš vēl nepieredzēju!

Visu laiku labākais atbalsts!

Pēdējo 4 gadu laikā esmu izmēģinājis vairākus tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, un man jāatzīst, ka Hostinger ir neapšaubāmi labākais ātruma, cenu un, galvenokārt, atbalsta ziņā. Man kā tīmekļa dizainerim ir svarīgi saņemt tūlītēju atbalstu, jo es mitinu savu klientu vietnes pie Hostinger. Tagad ar viņiem ir pagājuši gandrīz divi gadi, un es nevaru būt apmierinātāks. Es ļoti ieteiktu to ikvienam, kurš vēlas uzsākt tīmekļa dizaina biznesu vai vienkārši izveidot sev vietni.

Viegla lietošana, draudzīgs atbalsts un pieņemamas hostinga cenas

Es meklēju uzticamu un lētu hostinga pakalpojumu un atradu Hostinger. Kad izlasīju pozitīvās atsauksmes, es sazinājos ar viņu klientu atbalsta dienestu. Viņu atbalsta komanda bija ļoti izpalīdzīga un ātri atbildēja uz visiem maniem jautājumiem un bažām. Es atzīstu, ka saskarne arī šķita ļoti lietotājam draudzīga, tā ļauj ļoti viegli veikt darbības ar pakalpojumu pašam bez atbalsta palīdzības.

Hostinger ir augsti novērtēts

Apmierināts dizaina profesionālis

Esmu dizainers, kuram nepieciešami uzticami tīmekļa mitināšanas pakalpojumi. Hostinger ir vienkārši fenomenāls kvalitātes un klientu apkalpošanas ziņā. Turklāt lietotāja saskarne ir viena no labākajām. Intuitīvs un viegli lietojams.

Atsauksmes

Savu juridisko personu vārdā es vēlos pateikties jums, Hostinger, par jūsu apbrīnojamo atbalstu, jo īpaši, jauninot mūsu dalītā hostinga plānu. Gaidām satriecošu piedāvājumu no Hostinger par visprogresīvāko mākoņa tīmekļa mitināšanas jeb hostinga plānu!

Hostinger - iesaku par visiem 100 procentiem!

Es jau gadu strādāju ar Hostinger Premium hostinga plānu, un tas man nodrošina visus nepieciešamos elementus, lai pārvaldītu vietnes un datu bāzes ar optimāliem rezultātiem. Uzstādīšana ar vienu klikšķi, neierobežota vieta SSD diskā un vienkārša SSL sertifikātu instalēšana.
Viņi arī piedāvā pārsteidzošu un ātru palīdzības pakalpojumu, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta jūsu problēmu risināšanai pēc iespējas precīzāk un ātrāk.
Bez šaubām, es iesaku Hostinger kā mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Neatkārtojami izcila klientu tehniskā apkalpošana visu diennakti un pat cauru gadu arī brīvdienās

Lieliska klientu apkalpošana - pārsniedza to, kas no viņiem tika gaidīts! Nonācu tik tālu, ka pat, iespējams, maksāšu par iepriekšējā gada hostingu, kam neviens cits mitināšanas pakalpojumu sniedzējs pat neuzdrošinās pieskarties. Liels paldies manai klientu atbalsta pārstāvei Neringai, ka tas ir iespējams. Novērtēju šo pakalpojumu sniedzēju un arī viņu tehnisko atbalstu ar labu atzīmi 10/5.

Līdz šim burvīga pieredze ar Hostinger

Līdz šim lieliska pieredze ar Hostinger, un pagājuši tikai 3 mēneši manā 4 gadu plānā ar viņiem. Brīnišķīga 24/7 panākumu komanda. Hostinger iesaku visai pasaulei 😍

Labākais hostinga provaideris, kas...

Labākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas var nodrošināt vislabāko servisu tīmekļa mitināšanā un arī daudz ko citu. Man personīgi patīk jūsu pakalpojums un iesaku citiem izmantot Hostinger.

Vai meklēji ko citu?

Vai meklē kaut ko citu? Hostinger ir plāns visiem un visam. Nepārspējamas cenas, nepārspējama elastība un neierobežots potenciāls.