cPanel hostings vieglai mājaslapas pārvaldībai

Uzticami hostinga plāni, lai viegli pārvaldītu un uzlabotu savas mājaslapas veiktspēju.

pages.cpanelHosting.header.heading

Izvēlies labāko cPanel hostinga plānu

Kas ir cPanel hostings?

CPanel hostinga pakalpojums būtībā ir Linux hostings ar instalētu cPanel. Tas ir uzticams, viegli lietojams un aprīkots ar visu nepieciešamo, lai bez problēmām pārvaldītu savu vietni. Tā lietotājam draudzīgais interfeiss un plašais funkciju klāsts, kas ļauj strādāt ar vietnes failiem, MySQL, datu izsekošanu, statistiku un citiem uzlabotiem aspektiem, padara cPanel par vienu no populārākajiem vadības paneļiem pasaulē.

Kas ir cPanel hostings?

Ātrs un pielāgojams

Visi cPanel hostinga komplekti ir aprīkoti ar LiteSpeed tīmekļa kešatmiņas pārvaldnieku. Tas ievērojami saīsina lapas ielādes laiku un nodrošina automātisku kešatmiņas pārvaldību. Tu vari paātrināt un optimizēt savu vietni attiecībā uz datplūsmu un ātrumu, tādējādi uzlabojot savu klātbūtni tiešsaistē.

Ātrs un pielāgojams

Drošs un uzticams

Mūsu Linux bāzētais cPanel hostings ir aprīkots ar uzlabotām drošības funkcijām, tostarp Cloudlinux CageFS, kas nodrošina tavas vides privātumu un drošību, Imunify360, kas aizsargā tavu vietni pret ļaunatūru un uzbrukumiem, un Jetbackup, kas regulāri dublē tavas vietnes failus.

Drošs un uzticams

Viegla hostinga pārvaldība

Lai vēl vairāk atvieglotu vietnes pārvaldību, cPanel hostinga plāni ir aprīkoti ar Softaculous Apps Installer, kas ar vienu klikšķi instalē lielāko daļu populāru lietojumprogrammu, piemēram, phpBB, Joomla, WordPress un daudzas citas.

Viegla hostinga pārvaldība

Hostinger cPanel hostinga BUJ

Atrodi atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par Hostinger cPanel hostingu:

Kas ir cPanel?

Kāda ir atšķirība starp hostingu un cPanel?

Vai cPanel hostinga pakalpojums ir tā vērts?

Kādi ir citi lieliski vadības paneļi vietnes mitināšanai?

Kāpēc man vajadzētu iegādāties cPanel hostinga plānu pie Hostinger?

Vai man būs klientu atbalsts ar cPanel hostingu?

Vai es saņemšu cPanel licenci, iegādājoties cPanel dalīto hostingu?

30 dienu atmaksas garantija

Ja Hostinger tevi 100% neapmierinās, tu vari pieprasīt naudas atmaksu 30 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas. Process ir vienkāršs un bez riska.