Lēts hostings

Uzticami tīmekļa mitināšanas pakalpojumi par pieņemamu cenu.

30 dienu atmaksa

Lēts hostingsLēts hostingsLēts hostings

Daudzfunkcionāls hostings par izdevīgu cenu

Zema cena nenozīmē zemu kvalitāti. Mūsu lētajā tīmekļa mitināšanas plānā ir iekļautas visas funkcijas, kas ļauj ērti sākt darbu tiešsaistē.

Single dalītais hostings

 • 1 mājaslapa
 • 50 GB SSD krātuve  help_outline
 • 1 e-pasta konts
1,49/mēn.

2,99 €/mēn. atjaunojot

Plānu iespējas
 • Neierobežots skaits bezmaksas SSL  help_outline
 • 100 GB joslas platums
 • Pārvaldītais WordPress  help_outline
 • WordPress akselerācija  help_outline
Plānu iespējas
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija  help_outline
 • 2 datubāze/s
 • GIT pieeja  help_outline
 • Iknedēļas rezerves dublēšana
 • 1 mājaslapa
 • 50 GB SSD krātuve  help_outline
 • 1 e-pasta konts
 • Cloudflare aizsargāti NS  help_outline
 • 24/7 atbalsts  help_outline
 • 99,9% darbspējas garantija  help_outline
 • DNS pārvaldnieks  help_outline
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija  help_outline
 • 2 datubāze/s
 • GIT pieeja  help_outline
 • Iknedēļas rezerves dublēšana
 • Mājaslapu konstruktors
 • Pieejas pārvaldnieks  help_outline
 • 2 apakšdomēni  help_outline
 • 1 FTP konti
 • 2 Cronjobs  help_outline

Kāpēc izvēlēties Hostinger kā lētu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju?

Tehniskais atbalsts 24/7

Neatkarīgi no tā, kādā tīmekļa mitināšanas aspektā tev var būt nepieciešama palīdzība, mūsu klientu atbalsta komanda būs blakus, lai palīdzētu mācīties, augt un gūt panākumus. Izmanto mūsu lētos tīmekļa mitināšanas pakalpojumus un saņem profesionālu tehnisko atbalstu.

Zema cena par lielisku pakalpojumu

Uzticama koplietojama tīmekļa mitināšana par satriecošu cenu. Mitini savu vietni, izmantojot Hostinger, un neuztraucieties par nepatīkamiem pārsteigumiem, piemēram, slēptām maksām vai sliktu pakalpojumu.

Vienkārša iestatīšana un vadīklas

Mūsu hPanel izmanto intuitīvu dizainu, kas palīdz ātri un viegli orientēties. Tas ļauj ātri veikt sarežģītākus uzdevumus, piemēram, izveidot FTP kontu vai iestatīt e-pastu. Vari arī izmantot automātisko instalētāju, lai dažu minūšu laikā iestatītu WordPress.

Liela ātruma un darbības laika garantija

Tā kā visā pasaulē ir vairāki datu centri, mēs varam nodrošināt ātru ielādes ātrumu un 99,99% darbspējas laika garantiju. Pat ar mūsu lētāko plānu tu iegūsi pietiekami daudz servera resursu, lai nodrošinātu vienmērīgu lietotāja pieredzi un patiesi zemu latentumu.

Milzīgi resursi lieliskam sākumam

Iegūsti 50 GB SSD vietas, lielu joslas platumu, PHP, MySQL, FTP atbalstu, domēna e-pasta kontu, bezmaksas SSL sertifikātu un visus papildu rīkus, kas nepieciešami pilnībā funkcionējošai vietnei.

30 dienu naudas atmaksas garantija

Ja nebūsi 100% apmierināts ar Hostinger, mēs atgriezīsim tavu maksājumu. Nekādu problēmu, nekāda riska.

Sasniedz vairāk ar nelielu ieguldījumu

Sāc savu tiešsaistes ceļojumu jau šodien. Mācies, radi un kļūsti labāks.

Ideāli piemērots WordPress

Visi mūsu dalītā hostinga plāni ir optimizēti WordPress vietnēm. Katram mitināšanas plānam ir ērts WordPress uzstādīšanas rīks ar vienu klikšķi ātrai un vienkāršai iestatīšanai. Iekļautais WordPress konstruktors palīdzēs viegli izveidot WordPress vietni, savukārt tīmekļa serveris LiteSpeed nodrošinās tās ātru ielādi.

Ideāli piemērots WordPress

Veido uzticēšanos un reputāciju

Katram tīmekļa mitināšanas plānam ir bezmaksas SSL sertifikāts, lai nodrošinātu drošus savienojumus starp apmeklētājiem un vietni. Tas ne tikai pasargā vietni un tās apmeklētājus, bet arī vairo zīmola uzticamību un reputāciju.

Veido uzticēšanos un reputāciju

Lielisks sākums ir puse no darba

Izmanto mūsu lētāko plānu, iegūstot piekļuvi ar funkcijām bagātai videi. Mūsu dalītā hostinga vadības panelis ir intuitīvs un viegli lietojams, ļaujot viegli mācīties, eksperimentēt un realizēt savas idejas.

Lielisks sākums ir puse no darba

Vai ir jautājumi?

Mūsu klientu panākumu speciālistu komanda ir gatava atbildēt uz visiem jautājumiem 24/7. Vienkārši nosūti mums ziņu jebkurā laikā, un mēs palīdzēsim ar visu, kas nepieciešams.

Ar lētu tīmekļa mitināšanu nepietiek?

Izvēlies tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas vislabāk atbilst projektam.

Lētā hostinga BUJ

Atrodi atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par lētu mitināšanu.

Labākā lētā tīmekļa mitināšanas iespēja, ko mēs piedāvājam, ir mūsu Single dalītā hostinga plāns. Tā ir lieliska iespēja iesācējiem, kuri vēlas izveidot savu vietni, bet nevēlas maksāt papildus par uzlabotajām mitināšanas funkcijām, kuras viņi neizmantos.

Lai gan kopumā dalītais hostings nav visai piemērots, ja vēlies mitināt vairākas vietnes, vadīt tiešsaistes veikalu vai tīmekļa vietni ar lielu apmeklējumu, iesākumam pietiek ar mūsu Single hostinga plānu.

Pat mūsu lētākajiem hostinga plāniem ir 50 GB SSD, 100 GB joslas platums, bezmaksas SSL sertifikāts, DDoS aizsardzība un 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Ja pamani, ka ar dalīto mitināšanu tavām vajadzībām nepietiek, vari viegli mainīt mitināšanas plānu, izmantojot savu kontu. Vienkārši izvēlies citu hostinga iespēju no mūsu klāsta un sedz plāna maiņas maksu — nekādas dīkstāves vai apmeklējuma zuduma.

Plāna maiņas pasūtījumu garantē arī 30 dienu naudas atmaksas politika. Ja neesi pilnībā apmierināts ar jauno plānu, vari sazināties ar mūsu aģentu, lai atjaunotu sākotnējo plānu.

Mūsu lētākajā Single dalītā hostinga plānā nav iekļauts bezmaksas domēna nosaukums. Tomēr mūsu Premium hostinga plāns to iekļauj. Tas maksā tikai nedaudz vairāk un tam ir pievienota vesela virkne papildu funkciju un resursu, piemēram, 100 GB SSD, neierobežots joslas platums, neierobežotas datu bāzes un 100 domēna e-pasta ziņojumi.

Premium hostinga plāns var būt lieliska izvēle mazo uzņēmumu vietnēm, emuāriem, vizītkartes tipa lapām un personiskām vietnēm ar lielāku apmeklējumu.

Neatkarīgi no mitināšanas plāna, izvēloties Hostinger, tu izbaudīsi mūsu pašreizējos domēna piedāvājumus. Tie ir gandrīz bez maksas ar cenu 0,99 € pirmajā gadā. Iegādājies to un tas automātiski savienosies ar lēto hostingu.

Daudzi lētie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nepiedāvā klientu atbalstu ar saviem lētākajiem mitināšanas plāniem. Tomēr šeit, pie Hostinger, mēs pirmajā vietā izvirzām klientu vajadzības.

Tev būs piekļuve mūsu nozares ekspertu komandai, kas būs gatava palīdzēt 24/7. Sākot ar jautājumiem par bezmaksas domēna vārda norādīšanu uz vietni un beidzot ar tehniskāku problēmu novēršanu, mūsu klientu panākumu komanda ar prieku palīdzēs.

Jā, pat mūsu lētākajā dalītā mitināšanas plānā ir iekļauts bezmaksas domēna e-pasta konts. Ja ir nepieciešams vairāk nekā viens e-pasta konts, būs jājaunina mitināšanas plāns.

Uzņēmuma vietnei mēs iesakām izvēlēties tīmekļa mitināšanas plānu, kurā ir vairāk resursu, piemēram, premium hostinga plānu vai WordPress hostinga plānu. Tomēr vienmēr vari izmēģināt un jaunināt Single dalītā hostinga plānu, ja uzskati, ka tas nav pietiekams vajadzībām.

Ja tev jau ir domēna nosaukums un vēlies izveidot savienojumu ar savu jauno hostinga kontu, vari to izdarīt, veicot dažas vienkāršas darbības. Lai iegūtu plašāku informāciju, seko šim lieliskajam domēna norādīšanas ceļvedim.

Pilnīgi noteikti. Ja reģistrējies mūsu tīmekļa mitināšanai (neatkarīgi no plāna), mēs migrēsim tavu vietni pilnīgi bez maksas. Viss, kas jādara - jāsazinās ar mūsu klientu panākumu komandu un jāiesniedz pieprasījums.

Vai vēl labāk - mums ir pieejams bezmaksas migrācijas rīks hPanel, kurā vari ievadīt savu informāciju sākotnējās iestatīšanas laikā un tas automātiski migrēs vietni.