Zyro no Hostinger

Tiešsaistes veikals - izveido savu no $13.99/mēn.

Nesapņo - sāc darīt. Ietaupi 53% no e-veikalu plāniem un saņem bezmaksas hostingu un domēnu.

Unisex Air kurpes - produktsUnisex Air kurpes - produktsUnisex Air kurpes - produktsUnisex Air kurpes - produktsUnisex Air kurpes - produkts

Ātrs starts

Sāc pārdot tiešsaistē

Izvēlies dizainera izstrādātu veidni, kas ir piemērota tavam tiešsaistes biznesam, un pēc tam izmanto mūsu "velc un nomet" redaktoru, lai iedvestu dzīvību savā tiešsaistes veikalā.

Izveido savu interneta veikalu
Dizaineru viedotu interneta veikala sagatavju piemēri

Pārdod jebkur

Pārdod tur, kur ir tava mērķauditorija. Zyro interneta veikals padara pārdošanu Facebook, Instagram un Amazon vienkāršu.

Pārdod jebkur
Facebook veikala preces piemērs

Mobili un droši

Seko līdzi laikam, publicē veikalu, kas patiks klientiem un radīs drošu iepirkšanās pieredzi jebkurā ierīcē.

Piesakies tūlīt
Responsīvs e-komercijas mājaslapas dizains

Vienkāršota e-komercija

Pievieno tiešsaistes veikalu jebkurai jaunai vai esošai Zyro vietnei tikai ar pāris klikšķiem. Parādi visus savus produktus vislabākajā gaismā un atvieglo pasūtīšanu tiešsaistē.

Sāc pārdot internetā
Pasūtījumu pogas pievienošana esošajai mājaslapai

Viegla pārvaldība

Viegla inventāra pārvaldīšana

Pievieno, izseko un pārvaldi inventāru vairākās platformās no viena intuitīva paneļa. Viss rokas stiepiena attālumā.

Simtiem maksājumu iespēju

Padari dzīvi vieglāku sev un klientiem. Nekad nepalaid garām pārdošanu, piedāvājot biežāk lietotās maksājumu metodes.

Startē interneta veikalu
Tiešsaistes veikala pārvaldības panelis

Nosūtīšana un piegāde atrisināta

Ļauj Zyro aprēķināt labākās piegādes iespējas taviem klientiem, tad kontrolē sūtījumus ar detalizētu izsekošanu un automātiskiem paziņojumiem klientiem.

Viegla administrēšana

Neaizkavējies uztraucoties par nodokļiem un administrēšanu. Zyro rīki palīdz padarīt dokumentēšanu un loģistiku vieglu.

Iegūsti interneta veikalu
Nosūtīšanas un piegādes iestatījumi

Viegla paplašināšana

Vienmēr esi kontrolē

Uzraugi katru sava biznesa daļu ar iebūvētiem pārskatiem un pārdošanas izsekošanu. Integrē Google Analytics, lai saņemtu bagātīgu klientu analīzi.

Sāc veidot
Grafiks parāda apmeklētāju plūsmu un lietotājus

Bezrūpīgs mārketings

Zyro palīdz darbināt Facebook, Google Shopping un citām platformām izstrādātas reklāmas. Atrodi īsto publiku un vairo pārdošanu.

Pārdod internetā
Stilizēts Google Shopping reklāmas piemērs

Vienkāršas atlaides

Zyro vietnē var viegli piemērot dažādus fiksētos atlaižu kodus. Piedāvā klientiem papildus stimulu tērēt un ietaupīt.

Sāc tūlīt
Atlaides koda piemērošana precēm

Piedāvā dāvanu kartes

Padari savu interneta veikalu par dāvanu, kas iepriecina, pārdodot dāvanu kartes. Ļauj klientiem sniegt saviem mīļajiem izvēlēto dāvanu.

Iegūsti savu interneta veikalu
Dažādu dāvanu karšu piemēri

Kā izveidot tiešsaistes veikalu

Seko šiem vienkāršajiem soļiem, lai izveidotu veikalu:

Produktu pievienošana Zyro e-komercijā
1. Pievienojies Zyro

Reģistrējies Zyro mājaslapu konstruktoram un sāc veidot tūlīt — nekādu saistību. Tāpēc spēlējies ar savu izdomu, kā arī atrodi un pievieno nepieciešamās funkcijas.

Piesakies tūlīt
2. Izvēlies e-komercijas sagatavi

Atrodi savam zīmolam un uzņēmumam piemērotu stilu, pēc tam izmanto "velc un nomet" konstruktoru, lai pielāgotu savām vēlmēm.

Piesakies tūlīt
3. Pievieno produktus veikalam

Aizpildi sava veikala produktu lapas, tad norādi iestatījumus (cenas, reklāmas, maksājumu iespējas un piegādi).

Piesakies tūlīt
4. Publicē savu vietni

Noklikšķini uz pogas "Publicēt", vēlreiz pārbaudi, vai viss izskatās tā, kā vajadzētu, un sāc pārdot internetā.

Piesakies tūlīt
5. Uzsāc mārketingu

Izmanto Zyro jaudīgos mārketinga rīkus, lai reklamētu savu uzņēmumu un pārdotu vairāk.

Piesakies tūlīt

Tiešsaistes veikala BUJ

Atrodi atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par tiešsaistes veikalu.

Tā nosaukums pasaka, ko tieši dara tiešsaistes jeb interneta veikals - salīdzinot ar tradicionālo veikalu, kas pārdod preces fiziskā veikalā, tas ir veikals, kas pārdod preces un pakalpojumus tiešsaistē.

Bieži dēvēts par e-komerciju, šis termins attiecas uz produktu vai pakalpojumu pārdošanu un pirkšanu internetā. E-komercijas vietne ir vieta, kur tas viss notiek — tas ir tiešsaistes veikals.

Tu vari izveidot e-komercijas vietni, kurā pārdot fiziskām un arī juridiskām personām. E-veikals var tikt veidots jebkuram mērķim atkarībā no tava uzņēmējdarbības modeļa un mērķa tirgus.

Ar tādām platformām kā Shopify, WooCommerce un Magento interneta veikala izstrāde var aizņemt vairākas dienas vai nedēļas, atkarībā no tavas pieredzes.

Ar Zyro vienkāršajām veikala veidošanas iespējām ir iespējams tikai dažu minūšu laikā izveidot strādājošu veikalu pat bez dizaina vai programmēšanas zināšanām.

Pirmkārt, taviem produktiem ir jābūt pieejamiem vai nu tavā noliktavā, pie ražotāja, ja izmanto tiešo piegādi, vai pie cita piegādes nodrošinātāja.

Tālāk vēlies padomāt par to, kas tev šķiet noderīgs iepērkoties. Fotogrāfijas, cenas, apraksti, izmēra informācija — pievieno to visu savam veikalam, un vari sākt.

Izmanto Zyro darba virsmu, lai izsekotu inventāru un piedāvātu gan dažādas maksājuma iespējas, gan arī dažādus piegādes veidus.

Mēs gribam pasargāt tevi no vilšanās, kad klients pamet pirkumu grozu pie pirkuma noformēšanas, nodrošinot piekļuvi spēcīgai maksājumu vārtejai, kas pieņem visas galvenās kredītkartes un piegādes risinājumus.

Zyro var aprēķināt labākās piegādes izmaksas taviem pircējiem un palīdzēt atrast labākos piegādātājus pēc tavām preferencēm.

Viss piegādes process var tikt izsekots tavā panelī, tāpēc viss, kas tev jādara - jādrukā piegādes etiķetes un jāturpina pārdot.

Nē, tava peļņa paliek tev. Atšķirībā no citām platformām Zyro ir mājaslapu konstruktors, kas neiekasē komisijas maksu un neiekasē darījumu maksu papildus tava plāna ikmēneša maksām.

Tas nozīmē, ka vari koncentrēties uz savas cenu stratēģijas konkurētspējas saglabāšanu, vienlaikus spējot nosegt piegādes izmaksas un citus izdevumus.

Mūsdienīgas tiešsaistes veikala platformas, piemēram, Zyro, burvība ir tāda, ka nav nepieciešama nekāda formāla apmācība, lai sāktu tirdzniecību internetā. Protams, ilgtermiņā palīdzēs, ja apgūsi, kā vadīt uzņēmumu tiešsaistē, kā arī e-komercijas vietnes pārvaldīšanas smalkumus.

Bet tādi interneta veikalu konstruktori kā Zyro ļauj ļoti viegli un intuitīvi sākt veidot mazo uzņēmumu un spēcīgu klātbūtni tiešsaistē. No labāko produktu aprakstu izveides līdz pareizā e-komercijas plāna izvēlei ar maksājumu vārtejām tavām vajadzībām - tu iegūsi visus nepieciešamos rīkus un norādījumus, lai veicinātu pārdošanu un piesaistītu jaunus klientus.

Tas ir atkarīgs no e-komercijas vietnes veida, kuru vēlies izveidot. Izmantojot WordPress vietni, ir jāņem vērā, cik daudz mēnesī izmaksās tādas lietas kā hostings, dažādi drošības pasākumi (kas aizsargā vietni no ļaunprātīgas pikšķerēšanas mēģinājumiem, piemēram, SSL sertifikāti), atsevišķi spraudņi un motīvi.

No otras puses, veikalu konstruktori savās ikmēneša maksās iekļauj visus tiešsaistes veikala darbības tehniskos aspektus, padarot mazā uzņēmuma izveidošanas procesu ātrāku un vienkāršāku.

Zyro ir neapšaubāmi labākais interneta veikalu konstruktors iesācējiem, un tam ir pašu izstrādāta režģa tehnoloģija, visaptveroša maksājumu vārteja, draudzīga klientu apkalpošana visu diennakti un nepārspējamas cenas. Visas Zyro veikalu veidnes ir arī pilnībā adaptīvas, tādējādi atvieglojot pārdošanu mobilo ierīču lietotājiem.

Tas ir atkarīgs no tavas mērķauditorijas un nišas. Pirms uzsāc pārdot produktus, kas tev personīgi patīk, mēs iesakām veikt tirgus izpēti. Tādā veidā varēsi saprast, kas pašlaik ir populārs un kuri produkti ir pieprasīti, tādējādi būs vieglāk pozicionēt savu zīmolu konkurentu vidū.

Mūsu ieteikums ir apsvērt iespēju piesaistīt cilvēkus iepirkties tavā veikalā, piedāvājot viņiem kaut ko tādu, ko viņi nevar iegūt citur vai par cenu, kuru viņi vienkārši nevar ignorēt. Ja trūkst ideju, mēs esam paveikuši visu tavā vietā un izveidojuši sarakstu ar dažiem populārākajiem produktiem, kas šobrīd ir internetā.

Pat tad, ja tu jau pārdod tādās tiešsaistes platformās kā Etsy un Amazon, savas e-komercijas vietnes vadīšanai joprojām ir daudz priekšrocību. Tādas lietas kā meklētājoptimizācija (tava vietne tiek parādīta meklētājprogrammu, piemēram, Google, meklēšanas rezultātu augšdaļā) un netraucēta sociālo mediju kontu integrācija kļūst daudz vienkāršāka un ietekmīgāka, ja tev ir savs tiešsaistes veikals.

Tu varēsi izveidot produktu lapas, kas izceļas tavu konkurentu vidū. To ir ļoti grūti izdarīt, ja tu darbojies tādās vietnēs kā Amazon vai eBay. Tavs personīgais veikals ar savu URL arī palīdz izveidot un sniegt izaugsmi tavam zīmolam un parāda tevi kā apņēmīgu un nopietnu veikala īpašnieku.

Vari izmantot savu vietni ne tikai pārdošanai tiešsaistē, bet arī, lai piedāvātu ekskluzīvu informāciju par savu veikalu, izmantojot tam veltītu emuāru, un optimizētu savu veikalu mobilajiem tālruņiem un citām mobilajām ierīcēm. Izmantojot Zyro mājaslapu konstruktoru, vari izveidot emuāru pilnīgi bez maksas ar visiem vietņu un tiešsaistes veikalu plāniem.

Īsumā – jā, salīdzinot ar tradicionālā veikala vadīšanu. Tā kā tavs e-komercijas veikals atrodas internetā, tev nebūs jāuztraucas par dārgām ikmēneša maksām, piemēram, elektrības, ūdens un veikala īpašuma fiziskās nomas maksas.

Tevi neierobežos arī tava ģeogrāfiskā atrašanās vieta vai noteiktais darba laiks, jo tavs veikals ir atvērts visu diennakti un tam var piekļūt no jebkuras vietas pasaulē. Pastāv iespēja, ka arī nebūs nepieciešams tik daudz darbinieku, kas nozīmē, ka tavas kopējās darbības izmaksas ir zemākas.

Tā rezultātā tava peļņa kopumā būs lielāka, padarot e-komercijas veikalus par ienesīgu papildinājumu jebkuram biznesa plānam.