image description

Mākoņtehnoloģijas VPS

VPS serveri ar mākoņtehnoloģijas inrastruktūru, ikdienas rezerves kopijām, viegli lietojamu servera vadības panlei un pamata pārvaldību.

image description

Veltītie resursi

Ja vēlaties atdalītos servera resursus, strādājiet ar specifisku programmatūru, kas nav atbalstīta mūsu dalītā hostinga plānos, ja Jums ir ļoti aktīva mājaslapa, mūsu VPS serveri būs pareizā izvēle Jums.

image description

Labākās cenas tirgū

VPS hostings, kuru Tu vari atļauties! Paaugstini vai pazemini plānu jebkurā laikā bez papildus samaksas. Uzstādi operētājsistēmu un strādā ar jebkuru programmu bez ierobežojumiem.

VPS Hostings Jūsu budžeta vajadzībām

Mēs garantējam, ka saņemsiet labāko VPS tirgū!

Izvēlieties pareizo komplektu savām vajadzībām.

image description
Plāns 1
6,99€
Plāns 2
13,99€
Plāns 3
20,99€
Plāns 4
27,99€
Plāns 5
41,99€
Plāns 6
55,99€
RAM
Šis serverim veltītais atmiņas (RAM) apjoms. Resursi ir garantēti.
1 GB
2 GB
3 GB
4 GB
6 GB
8 GB
Burstable RAM
Ja Jūsu serverim nepieciešama papildus atmiņa, varat uzstādīt "burst" periodus vadības panelī. Serveris var izmantot līdz divām reizēm lielāku RAM.
2 GB
4 GB
6 GB
8 GB
12 GB
16 GB
CPU
Serverim atvēlētais CPU. Serverim ir atļauts izmantot no 2 līdz 4 kodoliem.
2.4 Ghz
4.8 Ghz
7.2 Ghz
9.6 Ghz
12.0 Ghz
14.4 Ghz
Diska vieta
Šis ir diska vietas apjoms, kāds pieejams Jūsu serverim. Jūsu datu rezerves kopija tiks izveidota katru dienu.
20 GB
40 GB
60 GB
80 GB
120 GB
160 GB
Datu pārraide
Šis ir datu daudzums, kādu Jūsu serveris var pārraidīt internetā mēnesī. Tīkla porta ātrums ir 100 mb/s.
1000 GB
2000 GB
3000 GB
4000 GB
5000 GB
6000 GB
Atsevišķa IP adrese
Mēs piedāvājam veltīto IPv4 IP adresi Jūsu serverim.
Pilna Root pieeja
Jūs saņemsiet root lietotāja pieeju savam serverim un varēsiet to pilnībā kontrolēt caur SSH.
100 MB/S tīkla saite
Katrs serveris var izmantot neierobežotu 100 MB/S savienojuma līniju.
IPv6 atbalsts
Serveri atbalsta jaunākās paaudzes internetu - IPv6.
Cena
Šī ir ikmēneša VPS cena. Nav nekādu ilglaicīgu saistību. Jūs varat atcelt serveri jebkurā laikā.
6,99€/mēnesī
13,99€/mēnesī
20,99€/mēnesī
27,99€/mēnesī
41,99€/mēnesī
55,99€/mēnesī

Mūsu VPS hostinga iespējas

Hostinger VPS hostinga pakalpojumi ietver automātiskās rezerves kopijas un 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

image description

Vadības panelis

Mūsu speciāli izstrādātais vadības panelis ļauj veikt visdažādākā veida vadības uzdevumus: ieslēgt/izslēgt, uzstadīt citu OS, mainīt root paroli, iegūt servera statistiku, reāllaika izmantošanas informāciju, pārbaudīt tīkla grafikus, saglabāt datus, atjaunot un netikai.

image description

Mūsu speciāli izstrādātais vadības panelis ļauj veikt visdažādākā veida vadības uzdevumus: ieslēgt/izslēgt, uzstadīt citu OS, mainīt root paroli, iegūt servera statistiku, reāllaika izmantošanas informāciju, pārbaudīt tīkla grafikus, saglabāt datus, atjaunot un netikai.

Mūsu serveri ir aprīkoti ar Xeon E5-2600 sērijas procesoriem, kas ir par 80% ātrāki salīdzinājumā ar citiem Intel procesoriem, kas izstrādāti iepriekš. Mēs arī paļaujamies uz Intel SSD disku masīviem, kas aizsargāti ar RAID-10 tehnoloģiju, sniedzot Jums labāko I/O reitingu, kas ir līdz 500% augstāks nekā parastajiem diskiem.

image description

Biznesa līmeņa datu rezerves kopijas

Biznesa līmeņa datu kopijas, veidotas vienkārši. Mēs saprotam, ka Jūsu dati Jums ir dārgi, tāpēc sniedzam iespēju veidot servera momentuzņēmumus, kas var tikt atjaunoti jekurā laikā ar vienu klikšķi vadības panelī.

image description

Neskaitāmi daudz OS sagataves

Mēs esam izveidojuši lielu daudzumu ar OS sagatavēm un web industrijas skriptiem. Viss no WordPress līdz pat Minecraft un OpenVPS ir pieejams. Pamēģiniet, testējiet un izmantojiet.

image description

Jaunākās IPv6 un IPv4 tehnoloģijas

Visi mūsu VPS serveri ir nodrošināti ar jaunākajiem IPv6 un IPv4 interneta protokoliem. Tas nodrošina, ka visas modernās tīmekļa tehnoloģijas, paplašinājumi, skripti un dziī strādās bez problēmām. Katram VPS ir velstītas IPv6 un IPv4 adreses. Jūs varat izmantot arī IPv4 savienošanas iespēju, lai izveidotu pieslēgumu ar specifisku portu.

image description

Augstvērtīga aparatūra

Jūs nevarat kļūdīties ar duālo Intel Xeon Jaketown E5-2600 sērijas procesoru, kam ir 20 MB kešatmiņa. Jūs nekad nezaudēsiet ar mūsu VPS, kam ir 128 GB RAM. Tas ir nodrošināts ar RAID-10 aizsargātu Intel SSD mākoņserveri uzstvērtīgam darbam. Ar mūsu mākoņserveru VPS Jums nebūs jāpārmaksā un Jūsu virtuālajam privātajam serverim būs garantēts labākais ātrums.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par VPS.

 • Kas ir mākoņskaitļošana?

  Mākoņu tehnoloģija ir sistēma kur ir vairāki serveri, kas ir savienoti ar Jūsu serveri. Iedomājieties mākoņserveri kā pieczvaigžņu viesnīcu. Jūs varat saņemt izvēlētā lieluma istabu. Ja istaba ir bojāta, Jūs varat pārcelties uz citu istabu vai pat uz citu ēku.

 • Kas ir virtuālo privāto serveru (VPS) hostings?

  VPS hostings ir serveru virtualizācijas tehnoloģija ar fizisko serveri, kas ir sadalīts vairākos serveros ar veltītiem resursiem un operētājsistēmu. Tas ir kā īrēt istabu (vai vairākas) daudzdzīvokļu ēkā.

 • Kādi ir Jūsu ieguvumi lietojot mākoņserveru VPS hostingu?

  Jūs vairāk nedalīsiet savu serveri ar simtiem citu lietotāju dalītā hostinga serverī. Jūs varat arī konfigurēt un uzstādt programmatūru uz VPS tā pāt kā uz atdalītā servera. Tas ir kā iznomāt atdalīto serveri, bet par pieņemamu cenu. Svarīgākais, ka Jūsu serveris ir stabilāks, jo tas izmanto mākoņtehnoloģiju.

 • Vai es varu uzstādīt dažāda veida programmatūru uz sava VPS servera?

  Jūs varat uzstādīt dažādas operētājsistēmas ar piedāvātajām OS sagatavēm un palaist jebkuru programmu, kuru atbalsta izvēlētā OS. Nav iespējams uztādīt Windows, jo mūsu VPS hostinga pakalpojumi ir veidoti uz Linuz bāzes.

 • Vai es varu uzstādīt vadības paneli uz sava VPS servera?

  Jā, Jūs varat uzstādīt hostinga vadības paneli kā cPanle vai citu. Paturiet prātā, ka dažām no šīm programmām ir nepieciešama apmaksāta licence.

 • Vai es varu paaugstināt savus VPS komplektus?

  Jā, Jūs varat paaugstināt savu VPS plānu jebkurā laikā no sava servera vadība paneļa bez liekām darbībām un bez papildus samaksas. VPS aktīvais periods tiks automātiski pielāgots jaunajam plānam.

 • Kāda veida palīdzību es saņemšu?

  Mēs piedāvājam neadministētu VPS pakalpojumu. Tas nozīmē, ka atsevišķas programmas nebūs uzreiz uzstādītas uz Jūsu OS sagataves, bet Jūs varēsiet tās uzstādīt paši ar yum/linux komandrindas palīdzību. Lai nu kā, mūsu tehniskā atbalsta komanda uzrauga Jūsu servera aparatūru un DDoS aizsardzību 24/7.

image description

99.9% darbspēja garantēta

Mēs strādājam 24 stundas diennaktī, lai monitorētu aparatūru, nepieļautu DDoS uzbrukumus serveriem, lai Jūs varētu koncentrēties tikai uz savu biznesu.

Pamēģiniet tūlīt
image description

24/7/365 atbalsts

Atrisiniet savas problēmas tūlīt - mūsu 24/7 tehniskais atbalsts palīdzēs, lai Jūs varētu koncentrēties uz savu biznesu

Sazinieties ar mums

Mēs garantējam, ka saņemsiet labāko VPS tirgū!

Ar Hostinger Jūs varat saņemt vairāk par zemāku cenu. Saņemiet vairāk RAM kad tas nepieciešams ar SWAP. Tas atļus izpildīt cron uzdevumus un citas darības, kas prasa lielus resursus, ātrāk. Jūsu virtuālis privātais serveris garantē ātru darbu.

 • php
 • my sql
 • intel
 • cloudlinux
 • nginx
 • cloudflare
 • wordpress